zaabaki 3
0
nju,kurš nāks mani piekaut? :D
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
:O ir zaabaki 3 (!!!)
sjoreiz mosj par gumiijniekiem??
0
man domāt, ka visiem trū metālhediem ir jāstaigā gõtiskās platformenēs kā minimums! nost ar kerziem! lai dzīvo elegance :DD
0
NU MOINS !
tipa "aiz nav ko dariit"
0
DAVAI VEEL ! CETURTOS, CETURTOS !
0
baigi....
0
kalossas
0
skaidrs,ka aiz neko darīt.
0
labāk būtu kautkādu algebru pamācījies... a nē te piekakā forumu... jopcik rozā man ģeogrāfija jāmacas... jāiezubrī visas pasaules valstis un to galvaspilsētas... ibio...
0
"labāk būtu kautkādu algebru pamācījies... a nē te piekakā forumu... jopcik rozā man ģeogrāfija jāmacas... jāiezubrī visas pasaules valstis un to galvaspilsētas... ibio..."

10 minuushu darbs (vismaz taadam speejiigam zikjerim kaa man)
0
Es visu āfrikas valstu galvaspilsētas no galvas zināju jau 8 gadu vecumā.
0
:)))))Nu, ko es teicu?
0
oi kā mums patik paspīdēt.. a vo es ne sūda nezinu...
0
es maaku paraadiit kur ir Nurmiži.
0
Es māku parādīt visas vietas Rīgā kur pārdod zābakus!!
0
nu tad paraadi shameejiem lai neprasa vairs ! :)
0
Prasīs tik un tā! Šeit tās lietas tik viegli nevar atrisināt! Ja reiz ir sākuši tad pāris nedēļas mierā neliksies.
0
..kaadi Riigaa var buut zaabaki!!!! Nekaa te nav. Un neticiet tiem, kas te slavina Lietuvas megaveikalus! Veel jo mazaak pasuutiet netaa!!! Kaut gan pashi jau tikai vainiigi:) 1 x aprausieties..un vairaak nebuus tik stulbu teemu:)
0
Elegantu, kavlitatiivu shnorenieku pie mums neatrast!!!! Aizmirstietttt!!!
0
Atkarībā, ko tu sauc par elegantiem! Un par savu zābaku kvalitāti es nesūdzos, tā ir pat ļoti laba!
0
..nu vnk. spriezhot pec postiem, liekaas, ka prasiibas ir diezgan pieticiigas... Patriotaa vispaar ir tikai sekond-hand un paareejie ir tikai 1 (viena) stila (brenda) pieejami zaabaki, kuri visiem ir vienaadi!
0
un tev ble vajag ubersupertrū atšķirību, uzsvērt savu individualitāti gribas? psc, varbūt svarīgāk ir lai ir ērti? stils un brends nah
0
..un tev ble vajag ubersupertrū atšķirību, uzsvērt savu individualitāti gribas? psc, varbūt svarīgāk ir lai ir ērti? stils un brends nah..

Tu kaut kaa pretrunaas nonaac!

jā..supernaturalkool:)...... nav nekaadas eeriibas "Patriota" sekond-handos! Bet stils un individualitaate protams, ka man ir 1-majaas vietaas:)
0
Second hand zābaki, ja kas ir vislabākie, pārsvarā gadījumu tie nav nekādi modīgie zābaciņi, bet kārtīgi kerzi uz kuriem var paļauties! Un tādi arī izceļas, jo tur reti, kad ir divi pilnīgi vienādi pāri.
0
patriotos ir normāli, kvalitatīvi un ērti zābaki. gribi savus individuālos, lūdzu, ej un pērc tos rozā, sarkanaos un vellsviņzinkādus vēl milānus sūdus
0
...vo,vo...tieshi jau par tiem "milānus sūdus" es arī runāju. Nu labi. katram savs... Bet rozā un sarkani man arii nepatiik:)
0
ko jūs čakarējat bobi - viernkārši pameklējiet netā ko sirds vien tīk...

search.ebay.de/search/search.dll?s...
0
-Loch-Ranger-Boots-Pure-Tr...
...visnotalj jauks nosaukums, BET, kad Tev atnaaks nenosakaams izmeers ut.t. u.t.jpr., tad ???
0
ja paskaties info sikak - tur ir visadi izmeri, jo netiek pardoti no privātpersonām, bet arī no veikaliem.

un tapat vari atrast tādus, kas nav par izsoles cenu, bet jau par standarta cenu

nesaproti vāciski - atrodi, kas iztulko... viss ir elementari
0
...saprotu, bet biezhi vien tiem "noteiktajiem" izmeeriem nu nevar uzticeeties, un var sagaidiit visaadus briinumus. Ja Tavs ieteiktais ir paarbaudiits, tad cita lieta, protams...
0
jap, ar izmēriem var smagi iegrābties, it īpaši apavu izmēriem
0
no neta pasūtīt sako. tie izmēri katrā vietā dažādi un visp, elle naturāla
0
man par laimi mans 45 vienmēr atbilst patiesībai, kas attiecas uz zābakiem.
10 gadu laikā esmu tikai 1 zabāku pāri pircis Latvijā un arī tikai tāpēc ka nedomāju ar galvu....
esmu pircis Combat, Rangers, Thrash firmu izstrādujumus - neviens nav mazāk kā 2-3 gadus izturējis, un njemot vērā ka gadā zābakus es nēsāju vismaz 9 mēnešus.
0
tāpēc nav ko filosofēt - Latvijā veikalos tu neko neatradīsi... gribu normālus, ērtus, izturīgus pērc ārzemēs (Vācijā) ja bail pirkt no neta.
Ja nbrauc pats - paprasi, lai kāds nopērk - galīgi salidīsi grīstē ar izmēru - bez problēmas pārdosi citam - jo te 99% meklē zābakus.
0
..jaa taa izskataas:)
Bija kaadu laiku atpakalj viens tipinjsh, kursh tajaa pashaa Bomberaa piestraadaaja, nezinu, kur palicies, varbuut aizshaavis uz aarzemeem vai dead (nedo dievs), bet redzeets jau nav ljooti sen. Vinjam bija kaudze ar katalogiem, kur vareeja pasuutiit no U.K. visaadas mantas, t.sk. arii zaabakus. Varbuut Tu zini Sonnn.M.?
0
Oi - kas saistas ar Bomberi un tā pārdevējiem - neko nevaru palidzēt... :(
0
Mani zābāki arī ir vesti no Vācijas, Latvijā es viņus neesmu pircis! Bet tā jau nav, ka Latvijā neko nevar atrast vai tikai pameklēt!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Sonnenmensch
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
ssstnotb (6 gadi)
Viskas