spaiki un citi asumi
0
chau melnaa tauta, ir iespeeja tikt pie spaikiem

reku var iechekot:

foto.inbox.lv/jfp/spaiki-new...
foto.inbox.lv/jfp/spaiki...

patreiz ira daabuujami patronspaiki, cena 15Ls pa siksnu.
sazinaaties var jfp@inbox.lv ,vai arii 5986783 (nezvaniit noa riita!)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
baisi..
0
a tā munīcija pielādēta? ;)
0
Tu esi kalējs?
0
es labāk upgreidotu kompi

www.media-codec.com
0
smuki jau smuki,bet dziiviibai biistami!
0
Bet taa pat visi juus ellee pie manis noklūsiet(he he)
0
Pārdodu no saspraudītēm sameistarotu ķēdi. 1 Ls par pusmetru. Pēc vajadzības var pagarināt vai saīsināt. Ir pieejamas gan krāsainas gan caurspīdīgas saspraudītes. ļoti praktiska manta ja dodas ceļojumā. Svars arī vieglāks kā citām ķēdēm, tāpēc atvieglo pārvietošanos. serviss un remonts garantēts.
Interesēties pie manīm kancelejas preču nodaļā.
0
dirsā tos sūdus...
0
Man viena sprādze ar tādiem palieliem spaikiem , vel viena ar tādiem sīkiem rimbuļiem, principā man arto pietiek , Tāpat tos diezko bieži nevelku.
0
varu knopkas piedaavaat, kkuur pa pacmit latiem kilogramaa... aa un par papildus maksu (10 santimu uz kvadratmetru) pats sadurshu jums vinjas muguraa, JUUS STULBIE GOOTI!
0
Malējs izvirtulis 8) katram savs fetišs
0
nju taa, biistama tur nav nekaa, apmeram tikpat biistami kaa seedeet istabaa un gaidiit kad beidzot viruvee uzspraags gaazes vac, patronas ira apstraadaatas taa ka vinjas nespraaks vairaak! un gali arii nav tik asi, taakaa ja tiishaa praataa pac sew acii nedur, tad buus gruuti savainoties.
0
labs ir Bigij, spēju būt tolerants, tā jau ir- katram jau savs... bet izvirtulis gan... rrrr... kas te man gadījās sestdien, uhhhh... joprojām nespēju noticēt, tas bija kaut kas... sīkāk pie tējas tases... tikai nezvani pirmais, lai tas notiek "it kā"
0
nu bļa vecīt tas ir galīgi garām
viņas tur pārāk forši karājās :P
par smagu
0
Nāk atmiņā, kā Max Cavalera vienā intervijā stāstīja, kā šie astoņdesmitajos gados Brazīlijā patronjostas no vecām AA baterijām meistarojuši :D
0
man baigi nepatiik vaards "spaiks". ui, ku ljauns vaards.
0
Vienk tizls vārds tāds pats kā tu.RR.
0
ui shaize, briivaa veeja jaajeej, ui shaize
0
nu kā tad, ka šaize, bet labāk šaizīgos neaiztikt , citādi smird.
0
vaitik mums te nav viens Shvauksts uz to pavasar pusi paraadijies
0
Intars, vakar, plkst. 17:08

tas lidziigi ka bija taja smukako bm bilzhu topaa, bija tie jaunieshi ar plastmasas butaforiskajaam bruņam, un "spaikiem" taisiitiem no MC donalds glazēm.
0
+Enemy+, vakar, plkst. 08:24
Pārdodu no saspraudītēm sameistarotu ķēdi. 1 Ls par pusmetru....

Enemy,Tu govs ķēdi negribi?
:D
It kā pats bez spaikiem staigātu- reizi pusgadā uz svētkiem taču uzliec? Vispār, šitai Tavai ķēdei patentu vajag.
0
A man draugs uzdāvināja tādu normālu aproci ar lodēm kur lodes ir horizontāli nevis tā kā skursteņi, kas durās visur.
0
Tagad borzī par to, ka Tev neko neuzdāvināju dzimenē?
0
jaaniit,ir iespeeja arii passas patronas dabuut?ph ka tuksas,man posmu ar ko salikt vinjas kopaa dafiga..
0
Es varu dabuut patroonas! Sencis shauj visaadus zveerus un vinjam ir...
0
vai tieshaam nav ko cilveekiem dariit??
0
taa izskataas.....
0
a man davai kjeediiti no gaisenes skrotiim, jee stiliigi
0
pulvera vesti negribi ?
0
ē...šitie bija smuki... :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas