Mekleeju
0
es gribeetu sameekleet ja vispaar ir iespeeja grupu, protams man ir 16 gadi, grupu kura meegina speeleet kautko jo pats speeleeju tikai 1,5 gadu....apmeeram death/black/heavy/trash..u... no tiem..kautko...varat kaa paliidzeet....bet tas tikai uz vasaras pusi vareetu buut...protams tikai Riigaa...nu varbuut kur citur ar....
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
baigi...
0
vo, apnjemiba! Palidzet gan nevaru, bet zhetons par droshsirdibu likt sludinajumu shinii piekakatajaa forumaa!
0
nu jaa..bet man jau ir grupa bet nepatiik stils.. un bundzinieks slinks un taa taalaak.....gribetu dabuut cilveekus ar kuriem vareetu paspeeleet normaali...un kautko domaat taalaak...apneemiiba man ira jaa...
0
A ko konkreti tu spele? kadu muzikas instrumentu?
0
Man ar parādījās neizskadrojama interese par to, kādu instrumentu tu spēlē :D
Nākamreiz varētu norādīt uzreiz...
0
ieliec bildi viss atkarigs no smukuma
0
Vargānu. :)
0
ekaadu vargaanu....es pavisam aizvirsu..speeleeju elektrisko gitaaru...taa luuk
0
nekadu vargānu....es pavisam aizmirsu es speeleeju elektrisko gitaaru..taa luuk:)
0
Un kas tev ir pret vargānu? Nacists.
0
netachu...nekas..tas taa pataas..man pietiek jau ar gitaaru ko speeleet..he...
0
Nu jau par vēlu taisnoties, savu īsto dabu esi parādījis. Tagad gaidi.
0
ko gaidi kas man jaagaida ko a?
0
ja kas man kombis pasam ira 60 w..Behringer....bet ja kaads piekriit speeleet tad atkal gruuti buutu vedaat vinu njaa taaa
0
bilde ira .....................man 16
0
Labāk iemācies arī dziedāt, tad būsi riktīgs dziesminieks.Būsi krutāks par visiem ierindas ģitāristiem ;)
0
Un vēl ar kājām iemācies arī bungas spēlēt, tas nemaz nav tik grūti, tikai bungu komplekts mazliet jāpārtaisa. Nu re, un tad tev tikai atliek sameklēt basistu.
0
Un neklausies ko te visādas pindzeles tērgā! Tad būsi ūberkruts.
0
nu jaa..tu gudraa esi..he....tev jau viegli..teikt..bet meeginaasu vismaz..skatieties..peec paaris gadiem..buusu taads muuzikis...viss vienaa buusu he....eu..bet atsauksmes nava....
0
Ieraksti savu demo materiālu, kautvai tikai ar ģitāru, un tad sāc meklēt komandu. Savādāk jau nevienu bez saviem bērnības draugiem neieinteresēsi. Kas ir, nevari?!
0
varu meeginaat jaa..labi...laba ideja nebija ienaakusi praataa..he...meeginaasu..... ieliksu...bet tad buus par sito visi aizmirsusi un buus jaataisa jauns mekleeju...jaa..labi..Faun paldies:))))))))
0
Ieteikums, - nefotografeejies foonaa tik grezniem aizkariem.... neiet kopaa....:)ar gjitaaru...
0
mani nofotograafeeja..drauga..n... maajaa..tur viss piemeetaats..tie aizskari smird....
0
taa ira vina otra maaja..nepabeigta..
0
...labi, netraumeeshu Tevi psihiski....kaut arii buutu daudz ko teikt par otro vai tresho maaju...
0
a man piemēram kedas izskatītos nesolīdi, nu kur divmetrīgam ambālīm nēsāt kedas, eto neestetično.
0
blja netajā tēma ieliku :D
0
bet galnais ka kedas tam divmetriigajam ambaalim! :DDD
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
ssstnotb (6 gadi)
Viskas