Alkonost jaunais albūms
0
Vakar novilku jauno Alkonost albūmu,šobrīd jau otro reizi klausos un nevaru vien nobrīnīties,ku labs.Iesaku visiem.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Paldies par komplimentu :)
0
viņi krieviski dzied?
0
nav par ko.Varbūt ir kādas cerības,ka viņi varētu arī pie mums atbraukt? Jā,dzied krieviski.
0
hahaha :D
- Viņi krieviski dzied?
- Nav par ko.
0
5diena un hokejs ir klāt.Lab,es neko. btw,tie kazahu dēlieši Holy Dragons arī ir labie.
0
Ir HOLY DRAGONS CD uz pardoshanu
"Gotterdammerung", cena 4 Ls
0
lai atbrauktu ALKONOST - iznak tikpat gandriz ka atkal Kanibalji, jo ta ir Tatarstana, Naberezhnije Chelni, celjsh tals, izdevumi lieli un vizas....
0
šodien filemp3.org laikam krievu diena,novilku vēl kaut ko interesantu,redzēs,patiks vai nē.
0
ko novilki????
0
Es domāju mūsējie vinēs 2:1!!!
0
baidos ka ne... musejie saluzis, jo ilgi aizsardziba vairak neiztures, domaju ka chehi vinnes 3:1, ka parasti....
0
Tā taurēšana ilgi nav izturama. Nonstopā, pilnīgā bezjēgā pūš savos debīlajos plastmasas sūdos.
0
novilku Reanimacia "Rassvet" un Rarog "Az boga vedau".Rīt vai šonakt noklausīšos.
0
opā 1:1, arī labi...
0
reanimation.com.ua/index_main.html...

ekur to heavy spēlmaņu lapa,izrādās tie ir ukraiņi.
Rarog vēl neesmu uzlicis,bet metāla arhīvi izmeta,ka tie ir poļi.

0
Visiem iesaku novilks grupu Vismaz Tris Vardi. Latviešu HC. Ritīgi labi, vienlīdzīgi ar When My Authorities Fall!!! Ka es saku, bļin jumtu rauj nost!!!
0
Rarog ir 2, ukrainju un polju....
0
mhh.... nu tie ukraiņu heavy spēlmaņi tomēr ir drusku par saldu.Ieteicami viņi būtu ukraiņu nacionālpatriotiem.Sen nebiju tādu patosu dzirdējis.
0
es nokopeju no filemp3 grupu necrotorture, vel viena death metal grupa kas man patik no pirma ausu uzmetiena.
0
šovkar klausos Black Countess... Laba,tāda mierīga mūzika + vēl tematika arī laba.Man patīk.
0
Principā nedaudz atpaliek no viņu pagājušā gada snieguma, bet dzīvajā viņus redzēt noteikti rekomendēju - uj uj uj! kā šie bliež! Un kad tas solists savā pērkona balsī bļauj, tad nones jumtu estrādei. Tomēr redzams, ka šie onkas jau sāk atkārtoties, nav vairs tā svaiguma, ģitāru rifi nav pieslīpēti, vietām kardāns atpaliek.
0
TOLX - infa tev, jo tev tadas leitas nedaudz interese: driz tiks izdots DVD, no koncerta pagajusha gada rudeni Maskava ar ALKONOST, ARKONA un BUTTERFLY TEMPLE uzstashanos. Jau redzeju darba materialu - zajebisj kvalitate :)

Par BLACK COUNTESS, mans miljakais al;bums ir "Blood, Desire and Dead Nenuphars"
0
tas ir labs albūms,kā reiz vakar vakarā klausījos.Jūtu,ka vajag vēl paklausīties.Bet DVD liekas intriģējošs... Paziņo,kad iznāks.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Midgard
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas