tavs rīts
0
Tu pamosties līdz ar saules lēktu, atver logu un ieelpo smaržīgo gaisu. Ārā valda miers, čivina daži putniņi, Brahmans caurstrāvo katru atomu un tavā sirdī ielīst prieks. Uzlecošā saule apspīd tavu svētlaimīgo seju un tu smaidi.. Kā tu pavadīsi šo dienu - tā būs it kā parasta diena. Diena, kādas ir bijušas daudzas un kādas vēl būs, bet tu savā sirdī esi ielaidis sauli. Tu katrā pretīmnācējā redzēsi saules atspulgu un izplatīsi mieru, gaišumu un mīlestību, lai kur tu arī dotos.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
jaauzvelk buus saulenes..
0
...ar domu lai neviens neredz paplašinātās acu zīlītes..
0
/|
'o.0'
=(___)=
U
0
nee maigoni nejies krastaa vel gejiskak vaijadzeja vel tu to vari :D
0
Vēl gejiskāk - tu atver logu un glāsti savu kailo ķermeni. Tavā gultā guļ liels un spalvains vecis. Tu aizver logu un turpini laizīt viņa olas.
0
eu, nu tas jau bija tragiski.. mazliet maiguma un miilestiibas..
+1
Tu atver logu un ar maigu sapņainu smaidu raugies uz cilvēkiem pagalmā. Viens no cilvēkiem tev met ar puvušu olu, trāpot sejā un izkliedzot homofobiskus saukļus. Bet liegais smaids nedziest, tu pārkarini pakaļu pār palodzi un silti kūpoši sūdi krīt lejā, dodot mēslojumu rozēm. Pret šīs pasaules nežēlību tu atbldi ar mīlestību.
0
10!
0
ej nost
-1
balsoju par maigonja sejas sadauziishanu asinjainaa pljuraa, lai tam pidaram dziive tik saulaina neliekas :F
+1
Es vairs neesmu pidars, tie laiki ir garām, esmu vīrs.
-1
draudzinsh pameta ? :]
-1
sanjemies nav tik traki, gan kac cits tevi atradiis
+1
Nē, es viņu pametu, es sapratu, ka meitenes čoinākas. Pat heteroseksuālas sievietes visas kā viena saka, ka sievietes ir skaistākas par vīriešiem.
-1
kaa tu pielauziisi normalu veceni lai vinja tev lietas dirsaa baazh pedinj ?
+1
A man nevajag neko dirsā bāzt :) bet, kā zināms, ir vecenes, kurām patīk, ka viņām bāž.
-1
klau a jautaajums ne patnjemu, tev kas, natuuraa nav miiziens ka kaads pedarus nemiilosh cilveeks tevi njems un atskaldiis ?
0
slimais bastards.
+1
Principā nē. Pirmkārt es neesmu homo, bet bi un otrkārt nekad dzīvē ne ar ko tādu neesmu saskāries :) Nu labi, vienreiz mana hetero drauga tēvs pateica, lai pidari viņa dzīvoklī nerādās, bet tas arī viss.
0
Neskatoties uz to, ka man labajā ir 2 auskariņi, bet kreisajā neviena :)
+1
Maigonis rullē. Pa īstam.
0
burtnīcu. ;)
0
piekr
0
ooo, blehh...kas ar latv. burtiem? gl
0
forši,tagad mēs visi esam informēti par to,kas Maigonim kurā ausī ir
0
viens no retajiem kvadraatiem?
+1
noriita pamodos atkal neizguleejies un atkal pienaakusi jauna diena....sasodiitais darbs, kas taa nevisai, riita kafija pliekana, uudens kraanaa auksts, durvis nesleedzas ciet, mashiina nepielec, tad veel tas zharons muuzhiigais, jo ir vasara
labaak taalaak neturpinaat...iisi sakot "viss vne kassu"
+1
^ ar shitaa staata humoru tu pilniigi un galiigi paarsit visus Maigonja neveiksmiigos meegjinaajumus uzburt mums kaada pavisam parasta, bet tomeer miilestiibas pilna rita ainu. Maigonis savaa rakstiishanas meistariibaa ir paarspeets, zhetons tev par to, Norchall. Piekar sec guljamistabaa virs gultas :)
0
^ ar shitaa staata humoru tu pilniigi un galiigi paarsit visus Maigonja neveiksmiigos meegjinaajumus uzburt mums kaada pavisam parasta, bet tomeer miilestiibas pilna rita ainu. Maigonis savaa rakstiishanas meistariibaa ir paarspeets, zhetons tev par to, Norchall. Piekar sec guljamistabaa virs gultas :)
0
lo, taa tas nebija domaats, roflmao, es atkal izgaazos (jeb mans inets un Opera izgaaza mani)
+1
riits, ja tas ir agraaks par 10iem, manii modina revoluuciju, zakjiishi.
0
ja rīts ir vēlāks par 8 tas manī modina sajūtu ka ir nokavēta skola
0
ja rīts sākas 7 [d.d. ja labi 1 mēnesī] tad jūtos kā cilvēks, bet ja 6, nejūtu un neredzu...
0
rīts-10 pamošanās, līdz 11 kušņāšanās pa gultu un ņurdēšana
ir arī skolas rīta variants-pusastoņos pamošanās modinātāja trokšņa pavadījumā, kam parasti seko atkārtota iemigšana, no kā izriet steidzīga rīšana un lidošana uz skolu
0
man pat nesanāk laika parīt :(
0
kaats riic? riita nema. mūšš puskrēlā visiem velnistiem.
0
Njā vakars gudrāks par rītu.
0
tagad es varu teikt BĻE!
:)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
BigUgga
atmoda
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
ssstnotb (6 gadi)
Viskas