HUSKVARN 27.MAIJĀ JELGAVĀ!!!
0
Sestdien 27. maijā Jelgavā Akvā vai tās tuvumā (diemžēl organizatori nav precīzāku info atsūtījuši) notiek motociklistu pasākums, kurā spēlēs HUSKVARN. Koncerta sākums ap plkst. 21:00.
Ieeja - ja brauc ar moci - 2.50LS
ja ar kājām - 1LS
Laipni Gaidīti visi!!!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
pofig!
0
Pasākuma muzikālais plāns:
20.15 Remershoff muzons
21.15 HUSKVARN
22.30 Maukas
22.50 pjanka do upada

"AKVA" ta ir tur prom aiz cukurfabrikas abaam paarbrauktuveem pa labi
prom pie upes...
0
ai pataalu :F
0
lielisks plānojums. 25.maijā Carpathian Forest Rīgā, 27.maijā Carpathian Forest + Urskumug Viļņā...
Man kaut kā liekas, ka uz šito pasākumu daudz neatnāks....
0
22.30 Maukas
kas tas ? piša na haļavu?
0
aha, ar acīm :]
0
Redz, tas jau var būt nozīmīgs publikas piesaistes moments :D
0
nu ja nevar savaadaak, ta.....
0
Pasākuma muzikālais plāns:
20.15 Remershoff muzons
21.15 HUSKVARN
22.30 Maukas
22.50 pjanka do upada

Un kur kautiņi , vemšana ...
Jā un protams maukas ir muzikālais plāns :D
0
skaidrs, ka muzikālais - pie muzīks jau gorīsies :)
0
maukas kaa headlaineri??? shitaadu bandu gan nezinu... ;(

0
Atnāc un iepazīsti:)
0
Tak nē, hedlainers ir pjanka do upada. Maukas jau tik 20 minūtes uzstāsies.
0
Atnāks , atnāks . Visi atnāks , Tu tikai nešaudies .
0
Smago mūziku laikam var iedalīt tajā ko klausās grupu kolekcionāri kas brīvo laiku velta šis muzikas selekcijai un klasifikacija, gluži ka dakteri. Es nerunāju par kādu neatīstītu subjekta formu kas neizprot savu gaumi; Es runāju par zināmu zināšanu pietiekamību noteiktās sociālās vides prasībām. - Un ir Otra kategorija, tāda ka rokeri, domāju viņiem nav īpaši vajadzīgs kads rukšķinātājs vai bļauris. Viņiem nepieciešama konceptuālā ideja. Riffi var būt veci, nodrāzti, citiem vārdiem noklonēti un neinteresanti, ar vieglu hard rock "kačku" un tam pa virsu jabūt solo, nav svarīgi cik interesanta ir mūzika, galvenais ir soslo, tā kā strāda piem. komanda BLACK LABEL SOCIETY, un tam jau ir arī vesels žanrs, Southern , žanrs kas atražo pats sevi un savas neinteresantās idejas. Uz līdzīga principa darbojas ari grupas Huskvarn dziesma vējš. Teksts atbilstoš, zināms ka Latvija ir vēja brāļu ordenis, mūzika jaunā ieraksta kvalitātē, idejas prastas un tik mauc gaisā. Tatad ir pilnīgi cits sociums ar citām kvalitātes prasībām. Nav vajadzīgs kas jauns, vai eksperments, vajadzīgs vecais jaunā iepakojumā. Es vnk norādīju ar pirkstu.

Kas notiek tad kad kāds zilasa šo te, droši vien nospļaujās un uzliek velreiz jauno huskvarn lai nešķobītos ticība. Tas ir tāds biksītes pusmastā muzons, un var tak arī tā. ( vairāk par izlasīšanu nekas nav jadara )
0
Riffi var būt veci, nodrāzti, citiem vārdiem noklonēti un neinteresanti, ar vieglu hard rock "kačku" un tam pa virsu jabūt solo, nav svarīgi cik interesanta ir mūzika, galvenais ir soslo, tā kā strāda piem. komanda BLACK LABEL SOCIETY,
Tu , staigājošā roka enciklopēdija . Domā tak ko raksti . Huskvarn ar BLS salikt vienā maisā...
Mudaks nah.j
0
Jā, protams - death metālā gan visi ir oriģināli un neviens nav nevienam līdzīgs. Ej izgulies!
0
Nesauc sevi par mudaku. Ideja viņam ir līdzīga.
0
Par ko satraucamies meitenes, es tikai norādīju uz faktu.
0
kudar, tavs komentārs ir absolūti ne pa tēmu.
0
Pie tam tagēdajasi Huskvarn ir savādāks kā vecie diski, tas taču ir acīm redzami.
0
man gan liekas, aaugury, vakar, plkst. 01:09 doma ir visnotaļ jē jē, run ajau iet par pamatdomu nevis mūzikas stilu un smagumu
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BigUgga
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas