Dark Domination Rebellion 666
0
www.evildist.com/releases.php?itm=re...

Taa nu tas ir noticis, pirmaa Evil Distro reliize, luudzu cieniit un godaat:)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
apsveicami.Pēc kursa latos,cik tas sanāk? ar visu t-short?
0
taa paskaties atverot lapu zem albuuma ir LTD edition, kur cena arii latos, un ja tu gribi ar visu kreklu, tad laiciigi pabriidini:)
0
0
atkal jau melnie...
0
padomāsim...
0
te var dabuut tituldziesmas MP3 labaa kvalitaatee
www.evildist.com/MP3/DDomination666....
0
eu!, bet baisi smukiņš spārdeklis!
0
njaa, taa vareetu teikt, shitaa dziesma ir arii ar Lembetu no Loits vokaalu igaunu valodaa kaa bonus track...
0
nusss, neredzu atsauksmes, kritiku...
0
besī man jau tie standarta blekeri... Visiem tie logo vienādi, visi grupas dalībnieki nomālējušies... kā arī mūzika vairāk vai mazāk vienāda, bez odziņām...
CIK VAR?!
a vispār tas ir Black metal? tas tā varbūt k-ko saputroju?...
0
ha,ha,ha, zipij, jaa to meedz deeveet par black metal,dusku atshkiras no ierastaa, ne?
0
nez nez.. neko īpašu nesaklausīju, nav jau tā ka zemē metami, bet arī uz rokām nēsājami nav...
0
kurš bļeķeris ļausies uz rokām nēsāties? parādi! :) :) :)
0
BigUgga, biji leishos, CF atbrauca vai nea??
0
a kurš ļausies lai šamo pret zemi izšķaida??
0
mosh tu, zipij?
0
gabals jau labs, uzreiz atmiņā iespiežas
fucking catchy!
0
es ar kaa pirmo reizi dabuuju dzirdeet, taa visu laiku dungoju:))
0
lieši šoriez iztiek bez karpatiem - diezko apmierināti jau šie nebi neviens, ar kuriem runāju >:]
0
a paareejie tak atbrauca???
he,he, ko ta jamie bija latvju alu paardzeerushies!!:D
un kaa Ursk norukaaja!?
0
Man gan nekādi fucking catchy neizķērās... bļin tur no tā nekro dziedājuma neko nesapratu vai arī viekārši negribēju saprast :E

un nē, es nē!!!
0
ne hate ne tas kīp ar nebi. nu skaidrs, ka nodzērušies, atrunājis tik ar visādām tur huiņām.

Usrki, manuprāt, uztaisīja labāko konci, ko es i redzējs - ar ugunspūšanu, tur rituāliem, kaukāda lopa galvaskausu - smuki. ā, un, protams, ar dubļiem pa muti ārā :))
0
oi, blaaa, pielauju, ka lietuvieshi tur vaariijaas ne pa jokam, tad jau anaaca iistens ursk prezentaacijas koncis :))
0
aha, tik publoons jau peec obtest saaka stuureet uz maaj... beigaas taadas paskidras rindas
0
mīkstie!
0
Nu pa Dark Domination! Tīri labs Bleks, bet principā manuprāt ne ar ko neatšķiras no citām pure Black stilā spēlējošām grupām!
0
ir ok,tomēr savējie.Prieks par Urskumug,izdevās laikam nodzirdīt visus konkurentus :D
0
Man tāds jautājums, kurš ir arējā cd vāka mākslinieciskā noformējuma autors ?
0
ja nemaldos tad pamatbildes autors ir sulpher no witchcraft prod, bet visu kopaa liimeeja Lord Messir!!
0
nu joptvai... lord Messir... cilveeki laikam nekad nepieaugs :D
0
Zajebisj MP3 - man patīk!!!!
0
jah, es ar visu dienu klausos :D
+1
to Tontoons: tu jau vareetu nokauninaat arii visu norveegu, zviedru, somu utt skatuvi par pseidoniimiem....

ozloblennaas black grupas vokaals un ideologiskais liideris - Maigonis Miilvaardinsh!!
0
Nez, nepaķēra diez ko. Cerams, ka šoreiz nebūs visas dizesmas vienādas?
0
tu to jautā sev, taču es atbildēšu, ja. Itkā es zinātu.

www.phlegeton.com/phlegeton_frames.ht...

šeit var apskatīt veslu industriju kas ražo grupu imidžus ( neskaitot apģērbu ). Kur tad ir iespējam sapskatīt "... autors ir sulpher ..." citus darbus (?), gan jau ka ne pirmo reizi dara ko tādu.
0
to kirpuss:
nu nu, liidz jamo liimenim DD veel augt un augt... lai gan man vienmeer likushies smiekliigi ne ta pashi pseidoniimi, bet piekabinaatie lordi graafi seri un hvz cik tur veel tie tituli. tipa ja celveeks slimo ar mazveertiibas kompleksu, tad vismaz bandaa peec titula jams izveeleesies peec iespeejas varenaaku :D
0
kur augt, he,he, ar ko viniem tas liimenis labaaks...savaadaaks var buut!!
0
Kā kurš padara sevi nesaprotamu=interesantu, citi ar ser. citi ar dažādiem avangarda kažokādas izstrādājumiem.
0
"citi ar ser." WTFITSTM (what the fukk is that supposed to mean)?
0
Tatad lokacijā kas atēlota uz cd vāka nnomorfmējuma, visi viens otru uzrunā, ar ser. Ja merķsi bija panākt baigo grim noskaņu, tad man drizāk nāk smiekli.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [3]
atmoda
Intars
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas