corpsepaint
0
kas ir nepiecieshams lai uztaisiitu daudz maz pieklaajiigu corpsepaint`u . un kur to var nopirkt (Riigaa)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Milti - augstākā labuma "Dobeles dzirnavnieka" MaXXXimā 0,5Ls/kg
0
tas atkarājas no ta cik ir taukaina āda ( tāda kura riktīgi sulojās, nu tā kā vecs kefīrs) , pi normālas ādas gan milti īpaši ilgi neturas. Bet nu katrs spriež pēc savas līdzības.
0
enīvei
WTF?
0
a ko vislabāk mellajai krāsai?
0
melllu gribi! vari mēģināt lielā daudzumā mellenes mālēt kamer mells vai arī oronījas... nu ja gribi ko industrialāku tad ņem tik mothoreļļu... un bonnusā, tad uzreiz sapratīs ka esi blekers izplēs pautu lai viena ola karājas ārā vai pat visa mantība....
You wona bī kūl gey, then listen wot i sai!
0
es tev varu uztaisiit, tureesies min nedeelju, gan sniegaa gan lietuu, uz beigaam gan paliks dzelteniigs
0
var arii ar seju suudos ieplaneet :D
0
nu labi lai pavisam neaizbeegtu - ja gribi kvalitiatiivu ta nopeeerc kartigu teaatra grimmu, ir viena kosmeetikas bodiite tur pie dailes teaatra, kur askola mustangs... mellajaam daljaam panjem acu tushu, un viss, priimaa korpspaints hehe... man vienk pasham vaidzeja uz karnevaalu par stenliju paarkjemoties hehehe ;]
0
jā jā... nevajag jau uzreiz kautkādas lētās maskas mest.. labāk vispār varēji nestāstīt priekškam tu viņas pirki...
0
nu nez kaa buutu ar to acu tushu .
tas nav nopietni kaut kaa.
kas grib trieikt ka Nattefrosts pirms koncerta maaleejaas ar acu tushu . tak nee .
iero4u veikalos ir tas kamuflaazhas suuds koo maalee
uz gjiimja .
0
turaas labi taa tusha, nu mosh tur veceneem jaapaprasa kaada udensnecaurlaidiga or smth, bet nu taa kas man bij tureejaas, toreiz es totaali apleejos, filma pazuda vispar bet pectam bildees skatoties var redzeet ka pat manis atmodinaashanas meeginajumu (ar uudeni) manas karakrasas ir iztureejushas, skats kolosaals
0
Pajem uzzieķē hennu, mēnesi turēsies :D
0
Tie armijas kamuflāžas sūdi īstenībā turās itin labi! Vajag berzt kādu pusstundu ar ziepēm, lai dabūtu lielumus nost! Viņi ir pieejami brūnā, zaļā un melnā krāsā!
0
lēti un veselīgi- zīdaņu pūderi (talku) uz ādas, kas klāta ar taukainu krēmu (piemēram, dzintara niveju vai tamlīdzīgu tauku ziedi). tālāk pāri melnās ēnas vai parastu, mīkstu acu zīmuli. un var notīrīt cilvēciski ar ziepēm un ūdeni vai kosmētikas noņēmēju...

klausi vecu bijušo pokemonu;)
0
mammas kosmeetika, kanninja benziina un kaartiigi kamiina seerkocinji, tas ir tas, kas katram nepieciesams!
0
s.c. teaatra grims arii ar kosmeetikas nonjeemeeju labi nak nost, nevajag buut naivam un puuleeties skalot ar auxtu uudeni!
0
hehe intrasanti ko iisti Nattefrosts maaleeja uz gjiimja ?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
ssstnotb (6 gadi)
Viskas