Baltijas Saule
0
Kādam nav kāda informācija, notiks šogad šis pasākums jeb nē?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Kaut kad pagājušmēnes uzdevu šo jautājumu Dāvim S., viņš solīja, ka būšot, pat sauca kaut kādus datumus, kurus tagad, protams, neatminos, bet par to, vai tur būs arī kaut kas no smagās mūzikas, nemācēja atbildēt - teica, ka vēl neesot īpaši sācis kaut ko organizēt.
0
Nebūs smagnes, klausīsies vieglni :D
0
hmm... man domaat, ka Baltijas Saule shogad nenotiks. bet ja tomeer notiks briinums un notiks, tad es buushu pats pirmais, kas ar alutinju rokaas kratiis pachku :P hehe varbuut pat vareetu sagaidiit peerkona negaisu
0
Tas kas bija Baltijas Saule, jau 2 gadus ir fests Blomē...

Ja būs Baltijas Saule vēl kādreiz, tad tikai Dāvja organizēta un ar tautisko mūziku.
0
Stipri apshaubu vai Daavis S ir speejiigs kautko pashrociigi saorganizeet :D ja nu vieniigi haosu galvaa :D
0
Tas festivals jau nekad laikam vairs nebus, fui staltam jaunkugam. zeel , izpostija taadu labu lietu ;-(
0
jā, ļoti žēl... varēja jau tomēr kaut ko sadomāt.. bija jauks pasākums.. tik žēl, ka bija..
0
A vot i buus pasaakums, vieniigi vairaak uz tautisko pusi daudzaak oriententereets...
0
bus sogad Baltijas Saule 16 septembri man liekas bij tas datums nolikts, bet cik skatijos tik ir tirs folk tur paredzets
0
www.baltijassaule.lv
0
kaads daavis??? manupraat dainis!!
0
Staltu ģimenē ir gan Dāvis, gan Dainis :)
0
bet taa arii nesapratu.. tad 16. septemrii, ja?
0
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
ssstnotb (6 gadi)
Viskas