Es esmu sprite tu slapes
-1
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
ienīstu to sprite reklāmu
0
Dievinu to Sprite reklāmu :P

un tagat es būšu Sprite :E
0
a to klipu ta linka nolurat!
0
smiekli man nenāca
0
neviens neteica ka janak smiekliem
0
a man jams nerādās, bļe. pēc komentiem spriežot, tas ir tas pats, kur ģimenīti apveļas uz šosejas un rāpo dzīvi laimīgi ārā, kad tam visam uztešas otra mašīna?

labi uztaisīts.
0
man riebjas visas šī tipa sprite reklāmas , spraits pats arī man negaršo.ja nu akurāt jādzer kāda ķīmiska inde, tad jau labāk fantu - tai vismaz krāsa izskatās daudz maz apetītlīga
+2
fanta ar suuds ! labaak mangaliiti vai alinju .
+1
aliņš ir sūds! kāpē jādzer tas gaiši brūnais urīns vai tumši melnais sūds. sūds! tas ir sūds!!! tad jau labāk kompotu vai sēņu marinādi :O toč labāk!
0
nu kas kuram tuvaaks :D
0
Sēņu marināde ir samuhļītas suņa kakas. Tā ir kaka es saku! Labāk Valmieras Kefīru - psc ku labs. (nopietni)
0
kādu vēl faukig kefīru! Ka es jums saku valmieriešu puši caurām dienām tev kefīru dricelē... fak fak.. rīj tik iekšā spermas donora mantu...

viss labākais ka es jums saku ir mājās taisīts ķiršu ķīselis ar visām odziņām... mmm...
0
kompots uber alles!
0
a manai babuškai ļoti garšo spraits, ko lai tagad dara?
+1
juus te nedirsinieties!!!!
juus veel neko no taadaam lietaam nesaprotam!!!
plja
0
baigi...
tad varbūt paskaidro...
0
kāda starpība? nav laika besīties par kaut kādām reklāmām, ja jums ir laiks - besieties :)
ir tak labākas lietas ko darīt, kā par tādu sīkumu besīties :)
bet, priekā !!
+1
aliņš ir sūds! Bigijs ir liels! un smaidīgs!
0
jē, labais šodienas avīzē Diena rakstīts ka šito stulbo Sprite reklāmu vairs nerādīs. Nu re, par vienu stulbu reklāmu mazāk.
+2
bāāā kā tā var... lūdzu sīkākus paskaidrojumus...
ko tad labāk skatīties Omo un Bonuks reklāmas... vīī foršais veļaspulveris ar nežēļīgajām zaļajām granulām... psc...

a šiten vismaz ko redzēt, kāds humoriņš...

ai jūs neko nesaprotat no dzīves!!!!
0
Kāpēc tik sliktus klipus taisa? :(
0
lai buutu ko briiniities .... kapeec ?
0
Tas ir nepareizi.. nepareizi.
0
Kas neparaizi!? Tu galīgi ej ciet! Vecīt saņemies un beidz žļembāties....

0
labāk iedzeriet boržomi un šis brīnumlīdzeklis no jums izskalos negatīvo enerģiju un jūs kļūsiet maigi un pūkaini,gluži kā lielas un pretīgas žurkas:))....mmmm....žur...
0
īstenībā varētu būt vairāk boržomi reklāmas!!!!:D
0
nu nu....
+1
nu tādai labai lietai kā Boržomi reklāma nav vajadzīga!
bet es nezinu vai tā ir taisnība..man to stāstīja džeks, kurš pazīst to džeku, kuram pazīstams ir tas, kurš uz nakti glāzē ielika zeķbikses sieviešu un ielējā pilnu ar sprite, no rīta esot bijuši baigie caurumi zeķbiksēs
+1
un.. tas tikai padara visu vel intresantaku...
+1
aknu cirozē jau nekā interesanta nav, bet es nez, man tās sprite reklāmas patīk, sprite man riebjas, dzeru tikai kolu, pa retam fantu un tā
0
p.s.
klasisko fantu, nevis tos sūda plūmju, ogu un vells viņ zin vēl kādus
+1
kola ir ljoti labs lidzeklis ja ir aizdambejushas kanalizacijas caurules.
0
Kolu nekad nedzeru, dzeru sprite, pa retam fantu. Dažreiz burbulinādi.
+1
burbulināde laba..ļoti labi, atgādina man to bērnību kad bij tā klasiskā Limonāde
0
Es nez manā bērnībā vēl ir tā klasiskā Limonāde...
un un Sprite ir labs, viss biežāk dzeru Spriti no visām kōlām un Fantām/
+1
Vienreiz ieeju veikalā, domāju: "Atbalstīšu Latvijas preci", nopērku "Burbulinādi" nevis "Sprite". Skatos: "Izgatavots ar CocaCola kompānijas atļauju" pizģec.
+1

Coca-Cola vairāk vai mazāk ir brends uz kuru es personīgi paļaujos. gribi ievērtēt sūdīgu Latvijas preci? pagaršo LĪVU aliņu...
+1
nez nez esmu dzeris to Livu un nemaz tik sudigs nelikas... bet to ka es vakar izmetu gandriz pilnu Bauskas Tumšo vot tas ir vāks... nelīda tas šokolādīgais alus iekšā+biki silts...
Tad panemu Cesu un vo tas lida.. zin taka udens garso....
0
beidziet apcelt Līvu aliņu!!!! Līvi paši labākie!!!! laz jelāg Līvli!!!!!!
0
It īpaši Švauksta!
0
Ūpis:D
0
Daži Līvu ali nemaz tik sūdīgi nav (it īpaši tad kad Līvu alus darba darīšanās uzsauc kādu kasti).
0
spirtinjsh arii labs!
0
aha..reklāma tiešām tizla.. a spirtiņš ta labs :D
0
psihopaati. kaa zipak tev var nepatikt bauskinieks??? dabiiga manta atskiriibaa no taa ceesu.. nu jaa.. ironija :D
0
Zinat kā sauc Sprite reklāmas dziesmu ? :)
+1
Ja es nemaldos tad: Cattle Decapitation - The Product Alive
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
Mustana (jauniņais)
TurboHobo (jauniņais)
Viskas