Gāzmasku somas.
0
Sākumā jau labdien. Man te ir tāda lieta kā daudz gāzmasku somu. Orģinālas, nelietotas, saglabājušās no kara :DD Pārdodu viņas par normālu cenu 4 Ls
Ja ir interese raksti uz Pleyer3@inbox.lv
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Gatavojamies jaunam karam....
0
Nekad jau nevar zināt, kad tas pienāks.
0
Tu esi dumjš...
0
Bet Tu, Bush, esi ahūna gudrs.

0
ar visām gāzmaskām?
0
4ls :D es bomberaa pa latu panjeemu! saglabājušās no kara, un nelietotas. kaa tas var buut.
0
bā man agrāk garāžā stāvēja soma ar visu kūlīgo gāzmasku... bet tagat tur nekas vairs nestāv... :/
jāpaprasa baķkam vai nav kautkur iemudžinājis...
man vajag gāzmasku.. jū tad varēšu tēlot Staļinu un viņa biedrus...
0
man ar kautkur uz balkona mētājas, jācer ka nenāksies to pielietot
0
bija pirms kaadiem gadiem viens maaciibu pasaaciens pie amiishiem sariikots. Proti, kaadaa pilseetelee civilajiem tika izdaliitas gaazmaskas un kaadaa jaukaa dienaa saak zvaniit maaciibu trauksme. Beidzas tas viss ar to, ka treshdalja njem un nosmok; jautaasi kaapeec? Redz, nemaaceeja taas gaazmaskas peecaak novilkt.

un cik daudzi no jums savaa dziivee ir meegjinaajushi gaazmasku uzvilkt un tajaa pastaigaat ilgaak par 5 minuuteem ?
0
Tagat visi izprovē.... un nosmok....

slepkava...
0
Nu man ir arī gāzmaskas, daudz gāzmasku. Precīzāk ne man, bet draudzenei.
0
nu tu baigais gāzmasku suteners! :DD
0
He gāzmaskā var nostaigāt diezgan ilgi, tiesa gan elpot ir diezgan grūti!
0
vispirms to korkji no filtra apakshas vajag iznjemt , tad buus normaali ! :D
0
Nah.., sīčiem tādas somas?
0
Iva par to korķi tev taisnība, kādreiz kad pirmoreiz uzvilku gāzmasku, likās, ka nosmakšu!:)

Bet nu vienalga gāzmaskā nekāda vieglā elpošana nav!
0
jopcvai, kurš te mani grib no kautkurienes izņemt? un vispār, filtrs ir mans sens čoms. Tāpēc mīļumiņ, neņem mani ārā, paliksim mēs katrs savā vietā.

P.S. eu, a man nau korķa tur apakšā, vo maitas, atkal būs brāķi iesmērējusi tā smukā meitiņa no veikala Karam un Dārzam.
0
viena tada soma man kaut kur klejo pa maju un lai es 4ls dotu par to sudu nah!
0
"un cik daudzi no jums savaa dziivee ir meegjinaajushi gaazmasku uzvilkt un tajaa pastaigaat ilgaak par 5 minuuteem ?"

lol, mums skolas laikā sīkajās klasēs bija regulāri gāzmaskās jāskrien kross pa Ventspili, lai gatavotos tikt galā ar iespējamo amonjaka noplūdi, kas rastos pieostas rūpnīcas tolaik samērā reālās eksplozijas gadījumā :D Vispār gāzmaskas bija izdalītas gandrīz visiem pilsētas iedzīvotājiem. Es vēlāk no savējās uztaisīju tīri prikolīgu masku, ko nu jau gan sen esmu pakāsis kaut kur :(

0
Eh, vecie laiki...
Man arī skolā vajadzēja pa stadionu ar gāzmasku uz purna skraidīt - tas saucās Civilā Aizsardzība....
0
Nav tik traki, ir arī ilgāk sabūts gāzmaskā, galvanais pareizi to uzvilkt
0
a neegjeri blje lai aafrikaa badaa mirst ?~!!
0
paprasi ble manowaram, nahuj vinji neegjerus aafrikaa nebaro.
0
ka tik dzekinsh taas gaazmaskas tepat Imantaa Radiotehnikaa nau savaacis..... :)
0
A ja jūs nonākat ģimenē, kura uzturā lieto tikai zirņus. Zieniet gāzmaska var izglābt dzīvību...
0
Pēc bildes skatoties skjiet, ka tas nava pat dzekinsh >:)
0
Manowars ne Aafrikaa neegjerus baro, ne ciinas ar globaalo piesaarnjojumu, ne ir iepircis visu visu skolai nepiecieshamo tirdznieciibas centraa Origo, neko Manowars nav izdariijis, neko!
0
kaa neko ?! spermas bankaa shiem tach veel sho pat gad medaali katram pieshkjiira un godarakstaa bij rakstiits - pochotnomu trudanjiku geroju Sovetskogo sojuza za horoshij premer podrazhanjija molodim komsomoljcam (metaljugam) !!

P.S. pats staaveeju vakar ar shiem rindaa uz to pat dziiviibas shkjidrumu nodoshanu .., bet kur ta nu man meeroties, shiem - katram pa pus triislitrenei ..
0
woow, labi ka ne pa divdesmitdaljai simtlitrenes :O
0
vispaar manii nupat iemaajoja respekts pret Manowariem. Sperma Aafrikaa shobriid ir vitāli nepiecieshama.
0
Āfrikai derātu ar savu pārapdzīvotības/bada problēmu cīnīties jau pierastajā veidā, kas arī ir visloģiskākais - ēst bērnus.
0
gjeniaala doma ! ^^^^
0
taa kaa manowari ir labi cilveeki, aafrikaanji vareetu apeest arii shamos.
0
gaazu sominjas var dabuut bumbu patversmees...neesi meiginaajis tur ieliist varbuut veel kaada saglabaajusies....
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas