pokemoni
0
jus man varetu paskaidrot kadus cilvekus sauc par pokemoniem?????
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Vispaariigi - tos, kas, galeejiibaas kriitot, kjeemojas pakalj modes tendenceem, laaga pashi nesaprotot, kas tas ir un kaapeec, galvenais - buut stiliigam. Tomeer paarsvaraa tiek attiecinaats uz aarishkjiibaam paarsaatinaatiem padsmitniekiem, kas taisaas peec gothic subkultuuras un/vai nu metal/hc modes.
0
2 Intar..nju paldies ka paskaidroji..
0
respektīvi, to varētu atiecināt arī uz tevi: jo blooded angel ir visai izaicinoshs nix, tā teikt jo ļaunāk, jo labāk un tieši stilā, kas protams nemaz nav ārišķīgi un nedemonstrē uzspēlētu piederību.

0
par nika rakstīšanas stilu nemaz nerunājot.... :)
0
Njaa ta jau jaaiet uz alternative.lv tur parasti visa pokeliiga i nolasiijusies..!!! :p
0
man patik, ka cilvecinji pashi sev izdoma iesaukas, gorgorot vai apokalipse piemeram ir dzirdets...
0
Mjaa laikam ir..!!!
0
Nepaarzinu situaaciju, bet dunkelheit arii peec citu pieshkjirtas palamas neizklausaas....
0
Nu varbuut ja neparzini situaaciju tad nedirs...!?
0
njaa! fuck it all :)
0
vislapaak ir ka tewi nosauc par pokemonu cileex kas no taa neko nejeedz
0
nejēdz no pokemoniem?
0
ai nu jus jau parspilejat...citi vispar doma ka pokemoni ir visi kas klausas neumetalu vai roku....nu baac....
0
nepareizi domaa, tagat vareesi vinjus izgliitot :)) Intars ljoti preciizi aprakstiija
0
mhm
0
nju bet mani nepazistot tikai izskata delj nosauca par pokemosu....nu bljaa...besi araa...ja runa un pat nesaprot ko...es esmu neumetaliste,nevis pokemons....
0
gandrīz viens un tas pats...
0
Nu labi, palasot šo tēmu no sākuma līdz galam jau nevar saprast ka tu tāds pokemons arī esi. (ui johai ku kruts niks tev)...
0
gan jau ar laiku paaries.
0
Es arii maaku buut pokemons, ja kas...
0
he he he.... man šitas niks ir jau no 1998. gada, ja nu kas...
Un pokemonu nikiem jau nu pārāk nelīdzinās, tie parasti ir tjipa "Melnaa pussatruudeeejusii sirds, Tumshaa atriebiiba", nikos v vietā izmantoti w, latviešu valodas gramatika tiek ignorēta postu raksīšanaā utt
0
Nu jaa bet ir veel arii "Ljaunie" niki piemeeram saatanists , antikriste , pekles paveelnieks 666 utt. He taisni smiekli naak no taada "ljaunuma"...!!! :D
0
He, man patiik, ka tiek teelots dziives apnikums, galvenais, saziimeet asins laases ritoshas paar vaigiem, veel kaada reeta -nu briesmiigi jau eleganti. AA, nedriikst aizmirst nelielu nicinaajuma izteiksmi sejaa, kaa arii demonstreet neviena nesaprastaa teelu - tas arii ir visai gaumiigi (man vismaz taads priekshstats par pokemoniem). Varbuut es kluudos, neveeloeejos aizskart nevienu pabeerna dveeseli.
0
Skaties ka tie ljaunuma sausmu maniaki tevi kaadu dienu nenomusii a sasprauzamajaam adataam..!? :D Tie cilveeki tac nogalina..!! :D
0
Jaaa, ar sasprauzamajaam adataam - briesmiigi...:)
AA, veeel man patiik taas baisaas meiteniites, kas pie Doma bazniicas seez un raksta dzeju vai memuaarus - tiek tapinaati naakamie bestselleri:)
0
Ha ha graamata "Kaa es tuseejos bedree" vai kautkas tamliidziigs!!!
0
Interesanti, kas buus sho literaatu meerkjauditorija, droshi vien literata pokemona draugi, draugu draugi, kuri nevarees neslaveet gara darbu solidaritaates peec.
0
Tu aizmirsi a ljaauuunnnnooosss gotus kuri paarsvaraa i pietiekami stulbi lai lasot graamatu nesaprastu pa ko iet runa tapee viniem vienalga ko vini lasa!! Vini noteikti spees noveerteet sos tiesaam talantiigos darbus..!!??
0
He, labi teikts. Es tiko iedomaajos, ka buutu visai interesanti sasiet mazos pokemonus un iespundeet vinus kaadaa La Rocas fantastiskajaa pasaakumaa vai arii sagaadaat briivbiletes uz slaagerballes nosleeguma koncertu:)
0
Iemest vinus kaukaadaa Ozola un aunu bara koncertaa kursh notiek kaukur taalu laukos!! Lauku reperiem liekas ka visi kuriem i kedas ka tie i panki un viniem cik zinaams laikam totaala analfabeetisma deelj nepatiik panki!!!v Bljaa ta pokemoni un goti beidzot piepildiitu savu sapni u 1u nakti ellee vareetu pavadiit mjaa.....!!!! :p
0
Jūs nekā nerubījat, lohi!
0
Es jau to par tevi neteicu, par asiņaino eņģeli (baisi metas)...
0
Mieru, mieru, Melnaa Dveesele, neuznem personiigi, ne tik sirdiigi...
0
Eu tik nedusmojies luudddzu es jau a neko sliktu negribeeju !!! Mjaa bet driikst luugt ja man tagad pa saviem vaardiem buus jaamirst no launuma iemiesojumu pokemonu u gotu rokas vai vareetu vismaz paluugt aatru naavi...?! :D
0
Visspilgtaakais sho apspiesto nesaprasto veidols un paraugs ir redzams grupas Staind klipaa. Pleekshkjains kankars tup mashiina, uzvilcis galvaa pleijera austinjas, kas lielaakas par pasha galvu un ar izniicinoshi neapmierinaatu, aizvainotu skatienu luukojas caur automobiilja stiklu. Man briesmoti tas kaarnaaklis patiik. Es vareetu kaadreiz arii pa to TV iemest ar kautko smagu, ja veelreiz raadiis to neapmierinaato pusauga suudlaizi.
0
Nesapratu par ko bija runa, kas tas tāds staind ir?
0
ja ja nodirsiet mani.....
0
Nodirsiisim arii a kas ir????
0
...un peec shii vaimanoshaa jaa jaa nodirsiet mani, buus jaa jaa zeelosim tevi?
0
Blooded_Angel, kaa lai Tev to pasaka, redzi, taads zeeelabains izsauciens - jaa, jaa nodirsiet mani - buutu pateikusi nedaudz kulturaalaak, iespeejms, ka pat citaa manieree, tad es pieljauju, ka vairs Tev neviens arii nepieveerstu uzmaniibu, vairaak vai mazaak visiem buutu vienalga, tachu shaadi untumaini uzmundrinajumi taa vien liek ko skarbaaku pateikt...Labs saakums buutu pardomat par nika mainju...
0
Vo vo piemeeram Alems no buhenvaldes jo taaa zeelabvainaa luugshana toch kaa juudam konslaagerii pirms noshauahanas..!!
0
.
0
Es kaadreiz domaaju, ka metaalisti ir draudziiga tauta un pienjem jebkuru, lai kaa vinjsh/a izskatiitos.Bet es maldiijos...kur ir cilveeki, kas dziivo draudziigi un viens otru neapdirsh?...
0
Zaaleedaaju konchos un alternative maajas lapaa tur sie tik skinus apdirsh..!! :(
0
ehh! man tikai besi ka pokemoni boja priekshtatu par metalistiem! un ja kas tie kas mani zin atceraties ka es atnacu uz vecrigu ka pokemons? vot ta vajag par vinjiem pasmieties!
0
man jau liekās, ka tik daudz nemaz nebojā. nav jau ko bojāt, priekšstats jau izbalojis un noplucsis, vienkārši, reti sastapt tādu, kurš krumos nemētājas jau pirmās dienas vakarā. tā laikam bija KZ lietuvas festā! ar to un ne tikai tas priekšstats sabojajas. alkogoliki i priduroki. bet pokemonu mīnus ir pārspīlēšana un galējības.
0
man KZ patikaas! es nemaz taa nenokodos! no rita tik ierecam gazmaskas staigadami par visiem! ta ka kara lauka!
0
Singunge te tomeer paraadaas taadas sugas kaa: skini, numetaalisti, panki, pagaani un arii metaalisti, taa kaa visi sheit kas ir izteikushi kaadu komentaaru nav metaalisti, ir arii citi alternatiivie cilveeki, taa kaa, metaalisti tomeer ir draudziigi...
0
zeme...un kas vainas manam nikam?vispar jus visi esat jocigi..kapec cilveks nevar but tas kas vinjs ir?
0
...un kaapeec cilveeks nevar buut jociigs, un kaapeec ja vinsh ir jociigs vinnam tas tik lloti jaauzspiezz? Taa kaa AsInnSS_EnGeLi pretdarbiiba ko tu dari (sauc muus par jociigiem) liek mums izdariit spiedienu pret tevi. Tavaa nikaa ir vaina, ka paaraak nesakaartots vinsh izskataas he he (kaut gan tas nebija smiekliigi teikts, liku noprast ka vismaz izdaru centiibu, lai beigtos naids, beigtos vardarbiiba, beigtos naave un cieshanas, beigtos posti un badi, beigtos laupiishanas un uzvareetu cuukas) Un ja mees esam jociigi, tad ir tikai logiski, ka celsim pretenzijas pret pokemoniem, pret tavu niku, pret numetaalistiem, pret poperiem, pret reperiem, pret datormagnaatiem, pret skeiteriem, pret elektrikkiem, pret gotiem, pret visu iespeejamo, kas tik vien neatrodas "muusu daarzaa" un vai tad mees sakam, ka cilveeks nevar buut tas kas vinsh ir? Kur ir kaads komentaars teikts, ka nee tu taa neteerpies, tu taa nedomaasi, tu mainiisies uz citaam dreebeem, uz citaam domaam un idejaam? Mees izsakaam savu riebumu, taa pat kaa piemeeram, kaadam negarsho burkaani, nu vienkaarshi negarsho, vai tad vinnam buutu tagad jaasaka, jaa burkanos ir speeks, burkaanos ir vara, nee vinsh saka, ka burkaans ir pretiigs daarzenis, ko vajadzeetu likt vienaa kulee ar nezaali, bet tuuliit skrien pretii kaads cilveeks kursh sho sadzird un saka - nee tas ir labaakais daarzenis pasaulee, tajaa ir speeks un burkaanu sula... mmm. Piennem cilveeku taadu kaadu maate vinnu ir dzemdeejusi un liecies mieraa, ko tu gribi panaakt no jociigiem cilveekiem he he (atkal nebija smiekliigi)
0
metalisti ir draudzigi! pret metalistiem un normaliem cilvekiem, bet ka jau visai sabiedribai mums ir aizspriedumi. par launiem mus uzskata del izskata, un tapec ka biezhi kads piesienas un sanak kauties
0
Kas ir domaati normaalie cilveeki?Cik es noprotu jums nepatiik mazaas meiteniites melnaas dreebees?Bet vai kaads ir teicis, ka visas melnaas meitenes ir metaalistes?Vinjas sevi varbuut uzskata par gotiem.Un, ja peleekaa masa domaa, ka visi melnie ir metaalisti, tad taa ir vinju probleema.
0
pagaan...kada nozime kads niks?man vinjs ir tapec ka es pazinu kadu cilvaku kam bija grupa un sita saucas vinja dziesma..un vinjs taagd ir miris;(((luk kapec man sads niks...
0
bljedj kas jums visiem tieshaam nav nekaa labaaka ko dariit kaa darinaat sev etikjetes? es esu true-svedish-blekeris, a es esu kaartiiiga latvieshu smagaaaa roka fans skaifordzherisc a es esu ultra/khaotik/hyperharsh/b... a es esu oldskuul grandzheris a es esu oi skins a es esu vaitpauerskins a es naciskins a es frenchromancejazzsaxophone...
0
nahuj saiisinaajaat manu stila nosaukumu? PIDARI
0
un kas tu vel esi..?;D
0
gan jau ka ari sharpskins un gashskins??? :p
0
Pagāns, iesaukai noziime ir liela, jo peec taa var rast atpaziistamiibu shai forumaa, bet es taa skatos, ka to visu tu esi paaraak nopietni pie sirds panneemis, nu ir tev jociiga iesauka, ar lieliema un maziem burtiem, juku jukaas, bet ko es varu padariit? Varu, es varu tev aizraadiit, es varu tev iemaaciit, es varu tev likt mainiiit domas, es varu tev likt pastiprinaat tavas domas, ko nereti sauc par naidu, kad saak aktiivaak aiztaaveet savu poziiciju, lai pieraadiitu cik vinnam ir pareizi... bet ai, aizmirsti, ne jau es te iisti ceel baisaas pretenzijas pret tavu iesauku.
0
pagan vispar es emsu meitene-vinja....
nu bet labi man vienalga,ja te nepatik mans niks,nevar jau visiem izpatkt un tas nemaz nav vajadzigs!
0
Daargaa leedija, mieriigaaku attieksmi. Ja Tev buutu vienalga, tu tik aktiivi nediskuteetu. Bet tas taa, neliela replika...
0
varu tikai pateikt ka taads termins kaa POKEMONI saaka izplatiities 3 gadi atpakalj un punkts.
0
AsInnAINaA_EnĢeLe:

Es tev saku, tu paaraak nopietni to uztver, un es peedeejaa rindinnaa tiku rakstiijis - bet, ai aizmirsti, ne jau es te iisti ceela baisaas pretenzijas pret tavu iesauku. Paldies, ka pabriidinaaji, ka esi meita.
0
Wahahaha..muhaha-ha-jakjek...
khe khem...visupirmsim bija kaartiigi jaaizsmejas;,,DDD
paaris teezes pa pokemoniem- 1.itamie vairojas gjeometriskajaa progresijaa.. 2.Visvairaak dziivee baidaas no taa ka vareetu tikt notureeti par ne-melnajiem:DD 3.Uzskata ka neviens shijaa shausmiigi gaishajaa pasaulee nesaprot vinju ljaunas saataniskaas "dveeseliites":DDD....ak vai nevaru beigt njirgt, piedo`
0
Labs....=)
0
nē, pigoriņi =0
0
forshaka lapa uz pasaules! www.pokemon.com
0
kaa es varu kljuut par pokemonu man kaads nevar izstaastiit
0
jauta BlOodED_AnGeL vinja mums ir specs tadas lietaas :)
0
varbuut vajag atveert pokemonu kursus lai tie kuri nezin kaa jaaizskataas un jaadaraas iistiem pokemoniem
0
Un Tu vinjus (kursus) vadiisi? ;)
0
ja driikst es buushu galvenais pokemonu skolotaajs
0
un vispaar vecie tuseetaaji ir mirushi lai dziivo POKEMONI :)))) ;P ;D
0
un kas naaks peec POKEMONIEM varbuut BEIBLEIDERI Ha Ha Ha
0
Nu un kas tad arī ir, bebleidi rullē jau sen daudz vairāk nekā pokemoni, pokemoni sen jau noiets etaps, bēbleidi 4ever...
0
das shtimt jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...
0
jaa un veel beibleideri pa kvadraatu varees mochiit sacensiibas un skalji bljaut 1 2 3 RAUJAM ;D
0
Nu bet varētu jau arī, vai tad kādam būtu pret to iebildumi, es domāju, ka kvadrātā varētu notikt pasaules turnīri bēbleida jaunajos līmeņos un varētu bēbleidisti - profi no visas pasaules sabraukt un uz lielām naudām spēlēt un priecāties... Nē patiesībā jau bēbleidi nav vienkārši for fun, tas ir tā pat kā skeiteriem, no iemīļotas aizraušanās pāriet par labāko hobiju, pēc tam jau tas aiziet kā dzīvesstils, profi jau to zina, ujā, tākā jūs nedomājat ka tas tā kā ( vecs labs teiciens) pa bujduj, gribi būt bēbleidu māsters, jātrennējas un jābūt attieksmei... (fak kā mugura sāp)
0
a man beibleidi patik, katra gadijuma tie, kurus vareja atrast chipsu pakas! baigi stiliigi!
0
itsevishkji ka sikie skola mochijaas un kavas sava starpa lai noskaidrotu kursh vinnes :)
0
Galvenais varonis- Pikjachu
0
Vislabakais i tas ka pokemoni te pashi sevi apspriez to nemaz nezinot un nesaprotot!!!

ar dazhiem iznemumiem....
0
un kuri ir tie iznjeemumi?
0
Neiku ir tas vienīgais izņēmums ;)
0
Bļin, te ir par maz vietas nicka raxtīšanai! Mans pilnais nicks ir: Sātanista līķis, kura melno sirdi lēni grauž tārpi, kas mājo pussatrūdējušjā zārkā.

BET ES NEESMU POKEMONS!!! Eh, ko es pūlos, mani tāpat neviens nesaprot... =((:::::
0
eh ta nu liela muizha...
0
2Saatanista Liikjis: Labais nicks=] Es vispaariibaa neesmu agresiivs pret pokemoniem, khe khe
0
ai nu vinjiem nav verts nekadu agresivitati izradit. tapatas lielaka dalja pectam izdziest no aprites
0
Nu tā doma bij tāda, ka nevar par cilvēku spriest pēc viņa nicka vien!
0
Pieseedos un izlasiiju visus komentaarus. Taa smiekliigi, it iipashi jau par tiem nikiem. es taa iisti nesaprotu kaada starpiiba tam nikam? katram ir taads vai citaads iemesls tam. nu man liekas, ja zin to iemeslu, tad tik ar var spriest..bet es balsotu par garo saatanista līķa niku :)nu tipa, ja vajadzeetu.
0
viena lieta ir foruma vai chata, bet ja tu piemeram uz ielas dzirdi kadu "eu tu, apokalipse vai tur melnais engeli kautkads" tad nu var jau spriest, ka tas apokalipses pashas sev tas iesaukas uzdoma..
0
Hahahhahahahahahahah Mensona "Melnais OrDenISS" vai pat bail palika to izrunaajot!!!
0
kur nu veel skarbaak :)
0
Paga Dubli kaukaa jaauzmanaas nolaadees veel muus!!!! Es jau shad un tad jau esmu bijis nolaadeets!!! Baisi vispaar!!!
0
ljaunais mensona ordenis ir vienkarshi topa! ko tu! es ari gribetu vinja iestaties...
0
Kas es !!! Nu tu jau zini ka es jau sen plaanoju zem "Melnaa ordenja" veidot nazi skin goth vieniibas
0
Vispaar taa tikai liekas ka man vinjsh nepatiik!!! Iisteniibaa es no vinja baidaas manu bomberi vinjsh arii nolaadeeja
0
varbut varetu pielauzt ljauno mensonu lai nodzen matus un tad vinjsh butu labs paraugs tavam vienibam, pacik vinjam ari uzacu nav..
0
Nu skins kas skins!!!! Saproti vinjsh i iistais nazi guru vinjsh grimeejas , lai nebuutu vienkaarshi baltais bet lai buutu uuber aarietis visbaltaakais no visiem , vinjsh i vieniigais no Hitlera plaanotaas uuberrases!!!
0
nu ka mani jau aicinaja uz kautkadu ordenja tusinju, es varetu ta iefiltreties taja pasakuma un tad... hmm... :D
0
Jaa tikai pasaki vinjam ka es i baigi krutais un vinjam lojaalais choms jo es no vinja baidos un man jau apnika ka shis mani nolaadee!!!! Luudzu....?????;)
0
he he he.. :D varbut sarunashu lai nonjem esoshos lastus un uzliek ko ..krutaku! ;p
0
Eu nu ta es varu beidzot uzzinaat preciizu atbildi uz konkreetu jautaajumu vai tu sanjeemi to sms , e mailu utt. kur es tew sniedzu preciizu informaaciju pa tawu atsleegu atrashanos manaa maajaa??!!!
0
tulit izlasishu
0
dunkelheit tad jau mes laikam esm kaut ka pazistami!:)Pokemoni ciest nevaru!!!
0
ja?! ka tad mes esam pazistami?
0
to apocalupse :) kas ir taa pokemone ko tu ciest nevari??? (tu raksti: Pokemoni ciest nevaru!!)
0
Labs, siik. Starp citu, tu neesi no 2.vsk.?
0
kudar????kadelj jauta???
0
Tad esi vai nē?
0
siikias kadam tam starpiba
0
man nepatik atbildet un jautajumiem ja nezinu kada iemesla delj tie tiek uzdoti :P
0
to apocalypse: viss kaut ko nozimee. ja ko saki tam ir noziime un es gribu to uzzinat ( oi sanaca baigi nopietns koments)
0
to kudar: es varu buut no jebkurienes...
0
Vai tad es tev liedzu no kaut kurienes būt?
0
nee un es tikai atgadinu :)
0
siiks:))
0
siiks:))
0
siiks:))
0
man personigi ari ar vienu smaidinju pilnigi pietika! ta gan!
0
nesaprotu "mazaas melnaas meiteniites" kaaada jeega izlikties ??? lai tewi ieveerotu un tamliidziigi... ja kaads stulbs franccu dizaineris izdomaas - tagad wisi staigaajiet pliki!!! taadeell lielaaka dalla "mazo melno meiteniissuu"atteiksies no sawaam mwlnajaam dreebiiteem un nomainiis taas pret ievas kostiimu??? naiva sekossana bara instinktam...
un weel wiena lieta ... kaa piemeeram ejo pa ielu war pateikt - ssitaais cilweeks ir pokemons? a warbuut naw . paziistu dazzus 13gadiigus cilweekus kuri nemaz neizliekas...
0
tik jauni arii ir?
0
nu laikam jau ka jaa... wismaz diwus zinu...
0
siiks viss ir ok:)))
0
to thEend a cik ta pasham ja ar tik jauniem njemies?
0
17... es rakstiiju paziistu .newis nnemos...
0
man liekas ka mazie melnie to nedara modes dizaineru un modes aktualitashu delj! man liekas, ka tas viss notiek deelj mekleejumiem - vinji veel ir jauni un iisti nesaprot ko grib kaadi velas buut. tad nu vinji sapuceejas kaa maak un iedomaajas ka taga ir lieli un gana gudri bet patiesibaa... vinji veel ir beerni. es zinu ka tulinj man metisie virsuu bars un klaigaas - kas mees par beerniem, mees jau visu zinaam, mees dzeram milejamies un visu saprotam labak par pieaugushajiem. nu jaa...bet patiesibaa juus veel tikai mekleejat sevi. un shobriid jus esat atradushi kaut ko kas ljoti attaali lidzinaas iistajai dziivei bet jums tas liekas o.k. protam, man varbut nav taisniba bet peec laika daudzi pashi to aptvers.
0
nu jaa un veel jau ari veelme atshjkirties - cits to megjina panakt gjerbjoties kaa gots, cits kaa skins vai reperis, simtiem meitenishu graabj ko var bikbokaa...nu jaa un atkal man lamaas par skinu, gotu un meitenishu salikshanu vienaa plauktinjaa bet... kur tad ir atshjiriiba??? o.k. sheit es nerunaju par tiem "iistajiem", kuriem tas ir "asiniis". lai gan ari tam es neticu jo kaa raada vairaaki piemeeri vienu briidi cilveeks ar pilnu paarlieciibu ir matainais tad peekshnji kljuust par ruudiitu panku un te pienaak diena un...skins! kas tad juusi iisti esat????
0
kaapeec tad - ja winji weel nesaprot uzreiz tiek saukti par pokemoniem, kuri nez ko un kaa teelo??
0
Mazie tachu arii grib buut lieli un ieveeroti...
0
agrak domaju ka metalisti ir tie cilveki kas pienem citus lai kadi tie butu,bet laikam kludijos...
0
nenu, varbut tikpat labi ari pienjem kausligu,nonarkojushos urlu ne?! tas jau tas pats tad sanak
0
to kaada:
Vinji arii shkjiro.Bet es domaaju taapat kaa tu.
to dunkelheit:
Nu un tu pienjem?
0
bet tur jau ta lieta, ka ne visus cilveks var pienjemt tadus kadi vinji ir. un ir maldigi ta uzskatit attieciba uz 'kaada' teikto...
0
mja ta jau tagad ir tikai pokemoni,avrilas un vinjiem lidzigie un ja kads izskatas savadak vai ari nejutas pokemons tad laikam tadi cilveki nerullee. nu kaut ka ta
0
ka man neiet! es neesmu pokemons un lidz ar to laikam nerulleeju un labi ka ta!!!:)))
0
black angel bet ka tu ta vari pateikt ka neesi pokemons?°varbut citi uzskati ka tada/s esi?pec sita foruma ta var spriest....
0
Mani shodien nosauca par pokemonu jo es klausos Muse 0_o
0
Kaut kaads sviests.Vai nav vienalga, ja kaads padomaa, ka tu esi pokemons.Taa ir vinja dariishana.Tik stulbi apsaukaajas aprobezjoti cilveeki, kas taalaak par kaut kaadiem nodaliijumiem neredz.
0
pokemons, ne-pokemons, punks, njumetalists vai kaut vai mietpilsonis... dieva priekshaa visi vienadi :)
0
siiks neticu dievam..bet teikts labi....
0
man traki sagribeejaas ceptus banaanus ar saldeejumus.jaaskrien uz veikalu.bet es atgrieziishos.liekas ka man ir ko teikt.
0
Cepti banaani ar saldeejumu? =0

*skrien uz veikalu*
0
a kas vispaar izdomaaja to definiiciju pokemons vai kaads gadiijumaa nezin man liekas ka es zinu
0
es saku jaa digi mon
0
kukuu kaads zin vai ne e?
0
hm?
0
Vasaraa pirms trijiem gadiem
Kaut kur bedres rajonaa
Radaas apziimeejums beerniem
Tumshaa, melnaa apgjeerbaa.
Naaca pirmie - durtaam ausiim,
Naaca otrie - grieztaam veenaam,
Naaca treshie - skumjaam aciim,
Ceturtie - kas kliist pa eenaam,
Vaardu deva - neatminos -
Kursh vai kura, kam, un kur
Bet par pokemoniem sauca
Beernus, kas sev pashi dur.

Bet kamdeelj juus kurat naidu?
Kamdeelj ljauni smejat juus?
Beerni aug un meklee sevi,
Taa tas bijis, taa tas buus.
Tas var patikt, vai likt skumt,
Beerni ilgi melnaa teerpsies,
Ja juus nepratiisiet miileet,
Skumjas ilgi beernos veerpsies.
0
Dievs paldies par atsauciibu un tavu teoriju man vienkaarshi interesee kaa cilveeki domaa jo man liekas ka viens no shiis definiicijas radiitaajiem biju es kad veel skolaa gaaju paaris matainji izdomaaja ka tie kas pie laimas tusee ir pokemoni toreiz tas bija apziimeejus nu-metal taa saucamajai kultuurai
0
Saskatījušies multenītes, nu vairs nekā cita nezin, kā meklēt līdzīgos...Kas nu kuram sirdī iekrīt!
0
Hmm pokemons es neesu,bet kurshj izdomaaja iesauku taadu pokemons??:))
0
oihhh kaa juus visu paarprataat.... ai ai ai ka gan jums taa gadijaas???puse no tiem ko juus saucat par "pokemoniem" ta iisteniibaa vnk ir saakushi domaat savaadaak.. bet tas veel nav viss.. nu nee... saakumaa vinji gjeerbaas taa pat kaa citi... un vinjiem bij viss vienalga... peec tam kaads uzzinaaja vinju idejas un domaashanas veidu.... un saaka shos apdirst.. tanii briidii viniem radaas naidz pret popmeiteneem.... un tad vini saaka gjeerbties viscaur melnaa tikai lai paraadiitu ka nepieder pie to pretiigo izdzimumu dzimts... kas saucaas "popgirls"...par to domaashanas veidu.. nu jaa... tas nenoziimee to ka
viss ir druums un nekas naf labi... vissi grib nomirt un taa taalaak...vnk vini nedziivo tanii hipnozee kuraa visi paareejie un tapee dievs(vai kaac cits) ir iedvesis tiem paareejiem lai sos nodirsh un lai tad vinji saprastu ka taa naf labi dariit... tie kas peec siis apdirsanas tad arii mainas apakalj uz popsiigo klanu tad arii ir tie juusu pokemoni... vini ir gatavi mainiities tikai tapee lai izpatiktu citiem... tie kuri stingri staav savaa vietaa... visu cienu jums...un atcerieties...POPMEITENEEM NOSPRAAGT!!!!
0
Pokemons = tāds izskatās, jo tas redzies esot "kruta"... klausās x un y un,protams, arī q - nu pārākās bandas. Parasti mājās kaunīgi paslēpts arī kāds Linkin Park un šis tas tamlīdzīgs...

Live and let die
0
to Bleakness - Tev taisnība, kādreiz pokemoni bija tikai nu metālisti... Bet savi pokemoni ir katrai kultūrai un valstij and so on...
0
Ja pokemoni nebuutu,metalorkaam nebuutu,par ko panirgaaties!!!:)
0
jaa dazjiem ir dazaada izpratne par pokemoniem. man piemeeram vienmeer ir licies, ka pokemoni ir nevis taas mazaas melnaas meiteniites, bet gan tie kuri mainaas atkariibaa no citu viedoklja, nu piem.- ja tagad dazjas paaraakaas klasesbiedrenes ir pateikushas ka urlas smird, tad pokemoninjs (HE :P) uzreiz arii ir pret uraam lai gan pat nezin kas tas iisti ir. ja pokemoninja (..) stiliigais bojfrends nu shausmiigi fano par korn tad pokemoninjs dara taa pat. nu taada ir mana pashreizeejaa izpratne. ojj kaa man patiik teikt vaardu pokemoninjs :)~ he
0
Vai kādam tas nešķiet nožēlojami? Vai tas nepazemo truemetālistus? Man, piemēram, palasot un arī citur dzirdot par šo attieksmi pret pokemoniem, mazinās cieņa pret metālistiem.
Agrāk un vēl joprojām visapkārt ir liels naids pret savādākajiem (gari mati,tāpēc pediņi utt.).Diemžēl metālisti vienmēr ir mazākumā, bet urlu daudz... Un nu tagad metālisti ir atraduši, kur izlikt savu apspiesto urlu dabu - "nāvi pokemoniem!"tie bļauj. Sitīsim pokemonus, ne urlas! Kāpēc gan ne, viņi taču ir vājāki, jo tie tak ir tīņi, bet urlas tik stipri un daudz...
Manuprāt, būtu normāli, ja metālisti cienītu savādākos, ņemot vērā to, ka paši ir savādāki,t.i.,atšķirī... no stulbās cilvēku masas
0
labojums: "atšķirīgi no stulbās cilvēku masas"
0
un tagad luudzu visi metaalisti pasaka ka kaut reizi naf apcelti par savu dziivesveidu vai stilu vai muuziku... a nu luudzu ja kaads tiesaam naf tad vinjsh ir vienkaarsi geniaals un man naf ko piebilst tacu taadam geniaalajam ja jau vinjsh ir tik kolosaals vajadzeetu buut tik daudz izteelei lai vareetu iedomaaties kaa buutu ja buutu...kad jums visiem bij 14 gadu juus vai tad bijaat jau visi taadas autoritaates ka visi juusos ieklausijaas??? nu tad visu cienu bet man vairs naf ko teikt.. vienkaarsi padomaajiet, ja???......
0
man tais gados metaals bij visai svesha lieta es vispaar tad veel neko neklausiijos iznjemot vecmaaminjas bubinaashanu pa to ka bastoju skolu
un nav man gadiijies redzeet ka tie pokemoni buutu tik niideeti ka kaads vinjus ietu un dauziitu zili mellus pa vinjiem tiek shat tad iereekts buutiibaa tikpat kaa par urliem reperiem un visaadiem citiem kaskja taisiitaajiem utml
0
o man tagad viens geniaals jautaajums uzradaas... kaa juus saucat tos lohus kas tagad tik daudz saradusies... taadi vispaar bez dziivees jeegas stiula un veida staugaa apkaart.. beesiigas velvetenes siem ljoti iet pie sirdz.. un izskataas vinji kaa no "dressman" reklaamas izkaapushi- viena roka kabataa... a ar otru kuli vislaik kasa.. :)) ko?? kaa taadus sauc???
0
Tak tos pokemonus neviens neaiztiek,tikai ejot garaam klusiibaa nodomaa,njaa..pokemoninsh,... ko vinsh domaa!Es nevienu negrasos sodiit vai nogaleet,ariidzan ieniist,bet vainiiga ir taa stiliigaa muuzika visaadi linkin parki un p.o.d.utt.!Bet urlas gan,nosodu gribeetu sadot pa shnobeli!Lien kaa maitas klaat!
0
nevaru ciest tos pokemonus Pats ari tadus paziistu
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas