R.I.P.
0
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
njaa, es vinu ari pazinu, ne loti bet pazinu, normals cilveks, zeli zeli.. :(
0
.nenosakaamas kraasas un markas luuznju cupaa, kas bija ietinusi kokus, ir tikai liikji! Kaadam maasa, kaadam meita, kaadam draudzene, bralis, labākais draugs, mazbeerns, vieniigais beerns, kaada miilestiiba, kaada ceriibas un sapnji, pirms pāris sekundeem - veseli jaunieshi ar sirdiim, kas iespeejams dariitu pasauli labāku! Ar sirdiim, kas vairs nepukstees ... taa bija galjasmashiina ne transports! Iespeejams vinji brauca uz Shlokenbekas pasaakumu, kur tos gaidiija draugi, draugi, kas vairs nekad neredzeesies ... Man palika fiziski slikti, izsleedzu mashiinaa muuziku, un braucot, kaa apmaats no shoka, kaa maaceeju aizluudzu, skiet laiks bija apstājies ... naktii ieskautaa shoseja peeksnji skjita tik draudiigi baisa, ar briesmaam aiz katra stuura, naaviiga ... Kaut pirms tam braucu atljautaa aatruma robezaas, peec redzeetaa, likaas, ka nekam nav noziimes, braucu ap 60 km/h, jo sapratu, ka vieta uz kuru braucu man peekshnji ir absoluuti nenoziimiiga ... Dusmiigs biju uz aatrajiem, kas pretiimbrauca 02:33, labu gabalu no avaarijas, varbuut man tikai likaas, bet vinji brauca paaraak leeni, par policiju nerunaajot, pirmaa ekipaaza no Tukuma puses brauca tikai 00:38 - tas NAV laiciigi, njemot veeraa: 1) ka liecinieki/zinjkaariigie policiju bija izsaukushi tuuliit peec avaarijas! 2) Ka avaarija bija smaga un avaarijas vieta ljoti biistama citaam mashiinaam ... Es nezinu recepti, kaa noveerst shaadas avaarijas, bet skaidrs ir viens jaunieši savā makimaalismaa un bezbailiibaa apkauj sevi ar lietotajaam "galjasmashiinaam" un nav noziimes kaada ir vinju religjiskaa piederiiba, kaads sociaalais statuss, tautiiba, un ir pilniigi vienalga vai vinji ir balsstiesiigi pilsonji, fakts ir viens tas ir briemiigs zaudeejums mums visiem, jo katrs mees tachu esam TIK unikaali ... Lai dus mierā ...

Teksts no interneta....par sho avaariju...
0
agul...tad jau tiximies tur augshaa.....vaj lejaa....
0
es viņu nepazinu, nezinu kas tas pa lopu tādu, bet nu R.I.P
0
nu jā..ja kāds zina par ko ir runa,bēres 4dien 2os,Ragciema kapos...
0
dzelzsgriezeej, izsaku visdziljaako liidzjuutiibu:((((((
0
līdzjūtība, protams, visdziļākā! āmen!

eh, agrāk vai vēlāk visi mēs tur nonāksim - augšā vai apakša kāda starpība! tirāni ir un paliek tirāani..
0
līdzjūtība, protams, visdziļākā! āmen!

eh, agrāk vai vēlāk visi mēs tur nonāksim - augšā vai apakša kāda starpība! tirāni ir un paliek tirāani..
0
Kas tie tādi tirāni ?
0
ne man jums līdzjūtību jāizsaka,es viņu pazinu tikai tā,no Blomes..īsu brīdi...žēl protams...
paldies..
0
ev es tur netieku iekshaa...?
0
kur?
0
tirāni ir tādi ļauni onkuļi vai tantes, kas pakļauj visus pārējos un TIRANIZĒ!! sliktie, sliktie, ļaunie cilvēki...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
ssstnotb (6 gadi)
Viskas