Suffocation
+2
Jaunais albums, kas sacas tāpat kā grupa (kas ir pēdējā laikā? neviens nevar albumiem normālus nosaukumus izdomāt?) nāks ārā 19. septembrī uz Relapse Records. Netā dabūjams jau, protams, ir :)
Labs, labs buldozers atkal NYDM klasiķiem sanācis. Pēc pāris noklausījumiem patika labāk par iepriekšējo Souls to Deny. Nu vismaz sliktāks toč nav.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Suffocation, labs
labi ka pateici ka jaunais albums jau pieeijams bus japamekle..
+1
Puke or die.
+1
neesmu dzirdējis vecos,bet šis vnk ļoti labs death metal albūms.Varbūt kādam brutalitātes par maz,bet man tieši laikā.
+1
Suffocation vispār tiek uzskatīti par brutal death pamatlicējiem, ja kas. :) Ne jau blāstbītos vien visa sāls.
+1
www.brutalcarnage.net
+2
Jāpaceļ 3 gadu veca tēma, lai ieblieztu ko jaunu, konkrētāk video iz jaunā albuma:

www.youtube.com/watch?v=EEYSU4XGLpI...
+1
Jap, šito jau redzēju. It kā ideja laba, bet kaut kā isti nav. Par daudzu to grupas skatu tai angārā, un par maz tās animācijas.

Jaunais albums kaut kā īsti nepaķēra, kad novilku pusgadu atpakaļ, dažas reizes noklausījies esmu, bet likās tāds paplāns. Mož jāpaklausās vēl.
-2
Sūds pilnīgs, pretīgs~! Jak!
+1
Nu ko tu te mocies, tak tāpat visiem te zināms, ka tev nepatīk nekas, kas nav hevī vai pauver.
-4
Nu bet citi nav tik netīkami man. Par tiem arī neko nesaku.
-2
Kaut kur iepriekš topikos es te izlasiju, ka katrs saka, ko domā un neviens viņam to prieku nevar liegt. Poņil bļe?
+2
Arī Intaram to prieku neviens nevar liegt ...
+1
Klips smuks, bet ierakstos neviens no tiem visiem *****ation īsti netīk.
0
"Effigy of the Forgotten"
"Pierced From Within"
"Souls To Deny"

blett, kas pa albumiem.. mm.. Pēdējais kaut kā tiešām kopumā likās ~ nu tāds, nu tāds.. Vienīgais, ar ko ņēma bija tādi psc momenti izkaisīti pa visu albumu, kurus tā vien vajag pagriezt atpakaļ. Un tad jau galīgi cilvēks vairs neko nesaproti. Jo ne jau katrā viduvējā albumā ir vietas, kuras jātin atpakaļ.
0
Man self-titled patika bišķi labāk par Souls to Deny; Effigy un Pierced tiešām ir zvērīgi, bet tur vēl varētu arī Human Waste EP pieskaitīt klāt. Par jauno, kā jau teicu, vēl viedoklis nav īsti izveidojies.
0
video - viens no pēdējā laika lielākajiem un murgainākajiem sviestiem, ko nācies redzēt/dzirdēt. nesaprotu, kā var uz kaut ko tādu kāds pavilkties.
-1
Tev, protams, ir sava daļa taisnības, bet bez tām murgainajām vietām (HVZ, varbūt tām ir kāds sakars ar tekstiem ...) būt kārtējais kvalitatīvais standarta Metal klips, kur krutie pacani vālē industriāla tipa ēkā, ķip, pa vidu starp šiem diviem:

www.youtube.com/watch?v=_Gawms8BM3o...

www.youtube.com/watch?v=F-744BG0kEI...
+1
Psc, vajadzēja ar uzreiz ņemt un sapist tēmu.
-1
Hell yeah. Vēlviena industriālā tipa ēka no sludge smagsvariem

www.youtube.com/watch?v=2YYhc8gvgRM...
0
Ir jau ok, bet vecais materiāls toč bija labāks.
Atgriežos pie Infecting the Crypts.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas