Kapēc Jums patiik Thrash meta
0
ja Dani flith bljauj ta it ka vinjam baztu kaktusu rektuma, tad Arayja reec it ka vinjam to kaktusu vilktu ara un death metala tekstos tiek apdziedaati visi shie procesi.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
pie tāda secinājuma tu nonāci uzsēžoties uz kaktusa?
0
tāda atziņa...
0
1)Kapeec man patiik ? a man nepatiik...
2)Cradle Of Filth nav Thrash...
0
nē,nu man thrash patiešām ļoti patīk,bet kāds tam sakars ar CoF?
0
Kāpēc? Tāpēc ka ir ātrums + agresija + uzbrūkoš vokāls + labas dziesmas + Dave Lombardo:D
0
Paul Bostaph (ja pareizi uzrakstīju) ar nav slikts, ne ? :)
0
O,jā!Trash ir labais! :)
kā piem sepulturas pirmie albūmi un ari Ektomorf ir labais :)
0
Uij, jā, jā Paul Bostaph ar ir no tiem ģeniālajiem!
+1
Ektomorf un thrash? LOL, kopš kura laika jumpdafuckup ir thrash?

Godājamais/ā ABorted Fetus jau savu neorientēšanos apskatāmajā jautājumā nodemonstrēja, bet varētu gan piebilst, ka Araya vokalizēšana ir daiezgan mainījusies laika gaitā.

Ja jau Lombardo un Bostaph te tiek aiztikti, par Gene Hoglan arī būtu nepieklājīgi aizmirst.
0
Jaa Trash iet pa pirmo!Kaa var napatikt Kreator,Testament,Sepultur... isaku noklausiities,Slayer 85-90.
Tagad jau vusi ir kaa apseesti uz bleku,death :(
Varbuut iesakiet kaadu labu thrash blici no jaunajaam?
0
Piemirsu-Holy Moses vnk geniaals thrash -World chaos,Terminal terror,The New machine of Liechenstein veelakais Reborn of dogs jau aiziet uz detuhu
0
No Thrash patīk vienīgi Sodom, vēl Slayer un Exodus tīri klausāmi!!
0
gruti nosaukt kadu, taja laucina nesu raknajies vel.
0
tapēc, ka redzēju EXODUS!
0
o,nu Exodus dzīvajā ir visnotaļ iespaidojoši.Man gan no favorītiem vēl ir techno-thrash meistari Mekong Delta.
0
ne Gene Hoglan, ne John Tempesta u.c. nedrīkst tikt aizmirsti, pavisam noteikti!
0
Tā vokalizehsana tachu ir parspiileta un shausmiigo piepuuli,,,
energija ir muzika nevis voakala, kautcik Kreator ir baudaam s
0
ABORTED_FETUS tavu domu tvert lielai mākai nu dien jābūt .., eu a tā tevis iznākšana iekš tās pīzdas notikusi spontāni vai ar tevi ar kireti kasījuši ārā ?!

centies pie domas spiešanas biš sasprindzināt to rievu, kas katliņā uz pleciem, citādi nākas iesvīst saliekot "tochkas nad i" ..
0
cronos, lūdzu, rekur vesela tēma:
/forum/36330/

A_F, nu un kura vokalizēšana metālā tad nav pārspīlēta? Turklāt - thrashā ir ļoti dažāda veida vokāli.

Vispār, kad tā padomā, lielākā daļa thrash ir zaibis dzīvajā. Tāds pateicīgs žanrs dzīvajiem koncertiem, jo, ja ar muzicēšanu viss kārtībā, tad galva pati sāk kratīties, arī tiem, kam tā vispār ikdienā uz thrash ir diezgan nospļauties. Vislielākās headbanginga izraisītās galvassāpes ir nācies just pie Destruction uzstāšanās, abas reizes, kad redzēju - naturāls "bang your fuckin brains out". Holy Moses ar ir ievērtēts, tāvecene drusku ķerta likās, īpaši, kad nokrita zemē un spārdījās ar kājām pa gaisu kā uz muguras apvelta vabole :D
0
patik thrash tapec, ka lirika ir neitrala, nav nekaadu zarnu kokteilju un meneshreizu pusdienu, kautgan ne mans laucinhs
vai Machine Head pirmos albuumus var saukt par Thrash?
0
fifti/ fifti ..
0
thrash'n'groove, laikam bija kaut kas tāds... itkā, Nevermore arī skaitās tajā stilā...
0
Tiem jeņķiem no Nevermore es Edenbeast tās groovīgās beigas stila raksturošanai gan ņemtu nost (bet tās, protams, ir manas slimās iegribas, pret kurām jācīnās. redz, kad izdzirdu, ka kāda ansambeļa daiļradei klāt kabina groove birku, ta gribot negribot uzreiz galvā sāk skanēt Pantera, un tas lielākoties tiktiešām izsauc dikti kaifīgas asociācijas).
0
jaa paldies Intar par topiku lielaaka dala no taamir dzirdeeta jo rubija jauvecajos labajos 80 g.
Toreiz iznaaca taada interesanta izlase-Metal Massacre vol 1-5 tad tur visi sitie briinumi bij,tolaik jau nebij tik daudz to metala grupu.Runa iet par 80tiem.
Es gribeetu ko dzirdeet par thrash jaunam grupaam kas saaka speeleet nu no kaada 2000g.
0
no jaunajiem vācu thrasheri Witchburner tā labi iespārda
0
Daži labi no tai topikā minētiem ir samērā jauni - Toxic Holocaust, Delirium Tremens, Avenger of Blood u.c.

Nevermore ir pilns ar grūvu, par to šaubu nav. Cik nu tur thrash, tas gan diskutabls jautājums.
+1
Tas moments, kad ķermenī ir pus pudele JD, bet miegs vēl nenāk.

www.youtube.com/watch?v=FuLRW4UmZAM...
0
šī tēma vienkārši nospārda :D
0
Te kāds ir ļoti ilgi klikščinājis kamēr aizracies līdz 10 gadus vecai tēmai :D
+1
Nu bet 2econd Skin jau skaidri un gaiši uzraksta, kāpēc viņam tā…!
0
Tēmas jautājums akurāt kā no žurnāla "Sīrups"
+2
2006.g. tēmas aizsācējs ABORTED_FETUS, jādomā arī bija Sīrupa vecuma mērķauditorija. Pokemonu laikmeta noriets. Un sākās jauna ēra- koristi.
+2
Es arī 2001-2006 biju korists - baritons iekš RSU kora "Rīga".
0
Tā iet, ka nav garumzīmes virs burta "o"
0
^vai tad neesi RTU absolvents?
-1
^ Nu un? Tur kādai 1/3 ar RSU nekāda cita sakara, kā koris, nebija.
0
Tad jau jāpiemet, ka es arī biju korists, pat pa divi lāgi — pirmoreiz deviņdesmito gadu beigās (baritons Tukuma korī «Vanema») un otrreiz 2005./2006. (bass vokāli instrumentālajā ansamblī «Cripple Fiction»).
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
BigUgga
Sonnenmensch
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas