In Flames
0
Ko jūs domājat par šīs grupas stila mūziku[?]
un kurš albums jums šķiet pats labākais In Flames izpildījumā[?]
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Subterranean
Jester's Race
Whoracle
Colony - visi lieliski albūmi >:)

stils- bija labs, kļuvis diezgan truls un garlaicīgs, neizraisa nekādu interesi kaut ko jaunu no šamiem ieklausīt.
0
Domāju visu to labāko, In Flames ir viena no manām favorīt metalgrupām, pašu labāko albumu nenosaukšu, jo ļoti patīk visi kopš "Colony", bet īpaši izcili ir pēdējie divi, it sevišķi "Come Clarity"! Esmu 2 reiz bijis viņu koncertos, abi ir bijuši paraugšovi ar ļoti loabu skaņu un šovu!
0
nepatīk, neviens albums - īstenībā pilnībā klausījies esmu tikai vienu, nezinu kādu bet kāda 2003. gada., no pirmajiem ir dzirdēti atsevišķi gabali. neizraisīja internesi
0
Lunar Strain, Subterranean, The Jester Race - šitie ir prīmā. Whoracle, Colony - klausāmi, Clayman pirmās popsas pazīmes, un līdz ar Reroute to Remain mana interese par viņiem izdzisa.
0
Pirmā saskarsme ar šiem zēniem man bij, klausoties albumus Clayman (2000) un Reroute to Remain (2003), tāpēc joprojām saldas atmiņas (kā i ar pirmo dzimumaktu). Tagad, ja šos uzliek gan biš vietām sāc vīpsnāt, bet pirmā reize paliek pirmā reize un gaidīt baigākās atklāsmes ir vairāk kā stulbi. Pēcāk tika stūķēts iekšā viss cits, ko šie sastrādājuši pirms tā 2000. gada, un joprojām uzliekot kauč to pašu Subterranean, pamatīgi pavelk aiz kādas melonholiskas stīgas (krutie veči neraud, bet nu še gribot negribot acis grauž sāļas asaras. neko nevaru ar sevi padarīt). nu, bet tie citi albumiņi, kas pēs 2003. gada iznākuši, manai ausij diezgan pablāvi -moka savus štrumentus līmenī, bet vot tā pirmatnējā odziņa, kas bij agrākos laikos, ir nozaudēta - vai ar mēs esam pārrijušies ar visādiem citādiem Melodic Death/Gothenburgun metal anambeļiem, un kļuvuši trakoti izvēlīgi savās iegribās.

sak ko grib, bet In Flames bija un paliks vēsturei viena no ievērības cienīgām deviņdesmito gadu vidus/ beigu Melodic Death/ Gothenburg metal blicēm.
0
Jester Race! Viens no maniem visu laiku mīļākajiem albumiem, kura uzlikšanai vajadzīgs viens no īpašajiem garastāvokļiem. Patīkamas atmiņas.
0
pirmos divus neesmu dzirdējis,bet no "The Jester Race" līdz "Clayman" man viņu daiļrade visnotaļ patīk.Tālāk kaut kā nepavelk,nu nepavelk...
0
Esmu dzirdējis visus albūmus... un tik tiešām šamie mauc gana labi, lai šad tad vēl pakalausītos...
0
Šķiet, būs arī sanācis izklausīties vairumu, ja ne visus, šo darbu līdz "Reroute..." Nezinu, kaut kāds "mehānisks", čtoļi, man tas SMDM vispār kā stils allaž licies; nu nekādas emocijas neizraisa... Vienīgi - kā tādu SMDM, kādu to gribētos redzēt, laikam varētu minēt Dissection "Reinkaos" - nu, gaužam ideāls darbs. Žēl gan tā, kā viss tur beidzās...
0
Dissection, tie teju tēva vietā. Ne vien In Flames no šamiem, manuprāt, diezgan pamatīgi ietekmējušies.
0
''The Jester Race'' & ''Come Clarity''..albumi izdevās godam... bet pēdējā albumā visas dziesmas šķiet gandrīz vai vienādas..bet tik un tā patīk..it sevišķi-''Take This Life''
0
Kas ir SMDM? Vai te būtu domāts GMDM?

0
man vel tas klips patikās, kur šamie pozē pie hummer džipa, kuru mazgā cičainas dāmītes ar, mmm, garšīg.. mmm... vuah..
0
par to pozēšanu gan neviens tā arī tālāk netiek tai klipiņā, vecs triks ar pusplikiem dupšiem.., nav vairs aktuāli .., un no šitā tas džeks, kas man starp kājām, vairs neizrāda dzīvības pazīmes .., tikko uzdūros netā bildītēm, pie kuru cītīgākas aplūkošanas var pavadīt ne vienu vien feinu vakaru, kad zaķis aizlaidis no majas ar draudzenēm padzerties aliņu ..

www.metalmusic.lv/gallery.php?lang=ru...
0
^^^ Superfaun 4ever! :)
0
o,nu tās ir bildītes...
0
:*
0
Stils ir forsh, un "Reflect the storm" no "come clarity" ir viena no manaam miiljaakajaam dziesmaam. Redzu ka daudziem cilveekiem sheit vislabaak patiik Subterranean, Jester's Race, Whoracle, Colony, bet es iisteniibaa tos nekad neesmu dzirdeejis.. Man ir reroute to remain, soundtrack to your escape, un come clarity...Agraak, man ljoti patika Reroute to remain, bet tagad ir apnicis...
0
popsa
0
Nu tad WisconSinner, iesaku pakāpties pamazām uz atpakaļu viņu daiļradē. Tiēši pamazām uz atpakaļu, nevis sākt no sākuma, jo starpība varbūt var likties sākumā nesagremojama.
0
skat skat puisis satraumēsies un tad Intar tu būsi par to atbildīgs ;D

Bet vispār In Flames ar bija viena no pirmajām metāla grupām ko sāku klausīties... redz nekas labs no manis nesanāca... psc... klausos visādas popsas... bet dzīve tak ir rōzā...
0
oo jaa, es esmu dzirdeejis vienu no vinju galiigi vecajiem gabaliem, un tajaa dziesmaa vinji tieshaam izklausaas kaa galiigi cita grupa..
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas