maza aptauja
0
man taads jautaajums - cik liela interese vareetu buut par taadu lietu kaa pilniigi metal radiostacija? ir doma mosh ar laiku kko taadu uzbiidiit - tip kaa Gustavs SWHRock, bet visu cauru diennakti. ko teiksiet?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Jā, nebūtu ne vainas, tikai cerēt uz baigajiem reitingiem ar nav jēgas...
0
nu, te jau neiet runa par kkaadiem reitingiem vai, die`s pasarg, komerciju. tas driizaak taa - savejiem..
0
Droši, bet noteikti man neķertu, jo radio SWH-Rock man jau sūdīgi ņem...
0
Tik uz priekšu, es atbalstu!
0
Tik uz priekšu, es atbalstu!
0
Laši būs priekš f, raidītāja, antenas ?
0
1 - vajadzīga frekvence, lai cilvēki arī dzird ne tikai 5m radiusā un attiecīga atļauja
2 - raidītājs
3 - dažādas tehniskas nianses

- vēl jau nav zināms, kā tu to esi domājusi, jo ja tikai tādu varijantu, kas iet no kompja, tipo I-net radio - tad galīgais beztolks, jo tādu staciju ir vairāki simti...
0
nu, par detaljaam domaats veel nav, tas veel pagaidaam tik taa - idejas liimenii, bet ja taisa, tad taa normaali, pa nopietno, nevis interneta radio, ne?
0
Nu ja, un tad tev vajag aptuveni 5000 EUR, iesākumam :)

Un galvernā problēma ir licenzes iegūšana uz frekvenci.
0
nu tukshu frekvenchu tak netruukst.. vai ne taa?
0
Trūk jau netrūkst - bet lai viņu izmantotu, vajag speciālu atļauju.
0
būtu jau forši, bet ar tādu radio naudiņ pelnīt nevarēs, līdz ar to izmaksas pieaugs, a ienākumu nebūs. labi būtu, ja kāds kuram baigais piķis un kurš kā hobiju izveidotu tādu radio, tad jau ar laiku varbūt aizietu, tur reklamētu un tā, jo radio naudu pelna no reklāmdevējiem. jāizdomā attiecīga programmma, lai nebūtu tikai anal cunt, bet arī apocalyptica, rammstein, lordi u.c. popsa paralēli visam pārējam. atliek tik meklēt kādu kurš tur gribēs izvietot reklāmu. bet no sākuma protams jāsadraudzējas ar to komiteju vai padomi kas izsniedz frekvences.
0
:DDD jaa, sadraudzeeties agn nenaaktu par ljaunu! un tad veel tik nocopeet kaadu naudiigo investoru - un aiziet!
0
un protams laika ziņas ar vajadzēs stāstīt...
vārdu sakot diezgan nereāli, nū ja nu vienīgi rados kāds bagāts onkulis...
0
kursh piesakaas par manu bagaato onkuli???
0
SWH rock jau knapi ķēra, nu nez vai sanāks kas sakarīgāks, bet es ļoti gribētu lai sanāk :)
0
Domāju, ka Tev vaina: sudīga antena
0
goddes - tu ir puika vei meitens? :)
ja meitens, gan jau probleemu nebuus..... :]
0
man likās ka Elizabethe ir tikumīgāka, izrādās ka nē:D
0
es ir meitietis, bet tas jau neko nemaina. no taa jau nekas vieglaak nepaliek - biznesaa, pati zini - sievietes reizeem iipashi nopietni neuztver. a ja tu domaa par to gultas padariishanu (un man liekas - tu domaa) - tad lai gaida ar maisu. uz shito lai mans dariijumu partneris/ idejas liidzautors parakstaas - vinjsh ir puikaans. tas vareetu buut interesantaak. ;]
0
kursh no mums vispaat te ir tikumiigs, ko, universum??
0
universum - kaapeec uzreiz es?
vai tieshaam izolatoraa dziivo??? :O
0
es piesakos uz tikumu! :P
0
es no citas planētas, kur viss ir savādāk.
0
hmmm, a es piesakos meklējumos uz bagātu tanti, ģimenes budžeta papildināšanai!
0
piesakos uz gultu, tad ar Sonni kopā meklēsim tanti...
0
Malēj - sarunāts!
Taisam biznesu apvienošanu!
0
Es varētu piedāvāt tantes, nu, tip, lai izvēle būtu...
0
Balrogh, a tu onkuljus tu nepiedaavaa?? :[
0
Balrogh - lūdzu kandidāšu sarakstu!
0
jā, gādā sarakstu, es iziešu pēc vārdiem, Sonne pēc satura >:)
0
Tatad biezās tantes?
0
Tatjana Kargina - izdevīgi, šķīīrusies un dabūjusi labu daļu piķa, reāli, ja mācēsiet eleganti "piebraukt"...
Vaira - varat mēģināt uzspēlēt uz patriotiskām jūtām un patukšot viņas krājumus. Ja labi "spēlē" mož pielaidīs arī pie valsts kases nedaudz:)
Inese Šlesere - nav gluži tante, bet...var mēģināt, kamēr Ainārs dzīvojas pa lielajiem strīdiem un sēž kārtējā kristiešu sektas pilnsviestā...
Baiba Rubesa - nu dafiga naudas, Staķiks tomēr...
Ieva Grīnberga - jaunākā šajā saraxtā, nu tomēr Haima Kogana (Lukoil šefs) sieva, domāju, ar viņu varētu daudz sarunāt... Īpaši vīra ārzemju ceļojumu laikos:D

.... Lūgtum izvērtēt...
0
Sonne, es ņemu Inesīti tīri uz sevi, Tu mēģini no pārējām dabūt ar kādu naudas drusku, ziņošu kā man gāja un kas visvairāk patika.

Nakamā sazināšanās pēc instrukcijas
0
Vo!!!! Ieva Grīnberga - šito točno vajadzētu sakoļīt!

Malēj - direktīvas skaidras.
0
bet tikai atcerieties - tas viss ceela meerkja vaardaa - par radiostaciju taksh domaajam, ne? :DD
0
...emmm... nu bet protams !!! ...

* kautri liek savu un Sonnes mantību atpakaļ bikses, bet tomēr uzmirkšķina Inesītei, lai šī nepazūd... Sonne pamāj Ievucim un kaut ko noburkšķ par to radio staciju...
0
... noburkšķt zemo frekvenču diapazonā un sāk klausīties dark ambientu - Rose Rovine E Amanti...
0
ehh, juus, draazeeji mazie...
0
labais >:)
0
nūuuuu...šitā manu mantību nolamāt!
goddess - a cik ta tu liela mums esi? :)
0
nu viņa jau deva norādes - maziņa... :)
0
nu es to domāju ne jau pēc vecuma :)
0
došu nelielu padomu kā uzrunāt "mantību", var izmantot vārdus, kuri sākas ar šadiem burtiem: liel... grand... dinozaur... milzī... ahujeķ cik... bļeģ... man bail...
0
nu es jau ar nedomāju pēc vecuma... ja Tev tā labāk patīk- īsa, šaura...

nu labi, atpakaļ pie Tēmas :)

es neticu nevienā ausī, ka tas izdosies... bet ja nu tomēr, visu cieņu... bt tāpat neticu, pārāk daudzi apstākļi, kas jārealizē un liels žūksnis
0
interesanti zinaat, kaadas gan noraads es devu?.. bet nu tas koments nebija par juusu lielaako sveetumu (ne)zinaamo izmeeru, tas bija vairaak taa - par jusu zhiperiigo dabu, ja saprotat, ko domaaju..
0
ideja ir skaista...
bet, ir zināms arī cik savulaik komerciāli ievirzītu radiostaciju ir pakārušās sākot no 1991. gada...

man arī liekas, ka šitais pasākums Latvijā neizvilks, negribu būt pesimists - bet šitā ir realitāte....

PS - man nepatīk "Buhenvaldes kultūristes".
0
goddess - manos 31+ gados nosaukt mani par mazo laikam drīkst atļauties tikai mana māte, bet arī viņa to jau vairs sen nedara :)
0
hmmm... biju ieskrējis mājās iekost un ieslēdzu TV, tika rādīts sporta raidījums, sievietes kultūristes cilāja ~115kg lielu svaru... nu skats atbaidošs, priekš viņām tas ir vajadzīgs, vai tad nav citi izpausmes veidi, kas nepārviedo skaisto sievietes ķermeni neizteiksmīgā un atbaidošā muskuļu blāķi... bet kā vienmēr, apetīte man nezuda, nezinu, kam būtu jānotiek :)

31+ = fear + 3 ?
0
Sonnenmensch - interesanti, un no kurienies tad man zinaat tavu vecumu? vaita uzreiz jaaapvainojas?
0
* Sonne Tevi nomedīs un izmētās pa zālāju...
0
31+ = fear + 3 ? = 3(hesus)3...
vēl nepilni 2 gadi līdz tērauda naglām...

japs... tās svara cilātājas mani arī šokē, kad rāda pa Eirosport...

goddess - šeir apvainoties nedrīkst, citādi te vispār nav ko līst iekšā... bet

1 - 90% šeit esošo viens otru plus-mīnuss zina un pazīst
2 - man te ir profilā bildi, un es biju domājis ka viņā es pēc 16 gadīga neizskatos...

0
ja uz to bildi skatās bez brillēm, tad izskaties pēc laiska kumeļa >:)
0
mans skaļi nospurslājas!
0
nuuu, labi, labi, profilus neskatos - iipashi neinteresee tie juusu vieplji.
a vaita tur kas slikts, ja kaads tevi notureetu par jaunaaku nekaa esi?

un vispaar - runa jau te neiet par vecumu..
0
vsjo, buus jaaiet uzvilkt kaac duums..
0
Sonne, vai ta neredzi, ka ar tevi flirtē,nu tiešām:)?!
0
Žēl, ka jūs tik tās jaunākās, nu var jau tomēr arī tikai emocionāli pieiet (bez mantības), spiest uz cilvēcisko, lai gan, protams, ir ātrāki varianti...
0
Ehhhhh....
0
Vēl jau var provēt Sadausku Benitai piebraukt - moš vismaz kādu jaunu mersi var izdīkt iesākumam...
0
Kā teiktu Hopkins: "Manuprāt, šeit ir jāpiekopj nedaudz agresīvāka politika"

ir jālūdz...

:)))
0
varbūt arī pasmilsktēt ieteiksi? :)
0
es vareetu Vairiitei zem pils logiem kaadu taurtasdziesmu nodziedaat.. polku arii maaku uzdejot... kazi, mosh kaadu rubli sakasiis iesaakumam....
0
Labak palaist internetaa
0
ja nemaldos swh rock ar gribeeja klopeet ciet tieshi deel reklaamdeveeju truukuma, pielauju, ka shaadaa radiostacijaa vispaar neviens reklaamu likt negribees, nemot veeraa meerkauditoriju, taa kaa atpelniit pat tos kLs, ko ieguldiis radio izveidee diez vai atpelniit izdosies!!Ja vien cilviniem nav veelme nodarboties ar labdariibu!!
un veel viena neatkariiga raidstacija diez vai ir vajadziiga!
...ar taam frekvenceem jau ar ir gana liela probleema, ja nemaldos tieshi KNZ kluva par frekvences paardoshanas upuri un pateicoties Kolaata kungam atdzima NABAS veidolaa, mijoties ar 100 diidzeju konkursu!
0
Latvija jau nav nekaa taada ko vareetu reklameet metaalistiem, nekaadas izpaardošanas krekliņu zābīšu un ķēdīšu veikalaa, jaunie konči- nu jaa tos gan vareetu, tikai kas par to maksās naudu lai reklameetu rado :D :D :D
0
nu tak ja o chom, meerkauditorija taada...un kas gan gribees reklameet savu Nī vai apdroshinaashanas firmu, vai liizingu, vai autosalonu utt vislatvijas metaalgalvu radiostacijaa!!
0
:DDDD
0
latvijaa nau metaalistu, no taa logjiski izriet, ka, ja ar buutu shaada profila radiostacija, to neviens neklausiitos.
0
metaalisti, kas griezh vadus un montee nost visu to, pret ko pretii sanjem cita veida metaalu vai papiiru, shaadu radiostaciju neklausiitos.

p.s. darba specifika ..
0
lai izveidotu un darbinaatu shaada tipa radiostaciju ir jaabuut vai nu neaarsteejami slimam metaalistam (no gariigaam kaiteem ar shobaltdien nedziedee) vai ar mazohistiskam altruistam, kuri principaa arii ne diezko padodas dziives laikaa tikt paarmaaciiti savos netikumos.
0
ja tu, goddess, neredzi savaa dziivee cita celja vien, kaa izveidot tikai metaalu speeleejoshu radiostaciju metaalistiem, veelu veiksmi, atalgojumu/ noveerteejumu shaas dziives laikaa diezin vai jums/ tev izdosies sasniegt.
0
"noveerteejuma" vietaa labaak lasiit "pozitiivu noveerteejumu". "sasniegt" vietaa, labaak lasiit "biezhi sanjemt".
0
Jobtavai, vai cien. K nevari konkētāk izteikties, savādāk zb lasīt tos n-tos postus
0
nu tad nelasi .., bet to uzrunas formu "cien." kāds, kuram vārds sākas ar K, var pārprast un izdarīt no tā pārsteidzīgus secinājumus. tāpēc, ja vēlme aizrādīt A. god. KoDe1}, piespied sevi biš pie domas sakarīgākas noformulēšanas.

"konkrētāk" izteikties varu, bet vai tu to patiesi vēlies ?
0
neķer kreņķi, pirmdiena smaga diena ..
0
Nāvi pirmdienām!
0
Nekas īpašs pret pirmdienām nav, ja vien brīvdienas būtu garākas...
0
Pirmdienas man garās dienas tagad.....
0
Nu tad gan...
0
jū man tagat pirmdienas ar ritīga nāve.... tik 21:00 esmu brīvs... dibenā...
0
katram sava vieta >:)
0
slinkums lasīt, bet teikšu ka gan jau tur skanēs kkādi sūdi, kas man nepatīk un tapēc neklausīšos
0
neviens nemaz priekš Tevis neko negatavo, vari droši iet savus sūdus baudīt >:)
0
hehehe :)
0
lap, pieteik fantazeet un klausaamies to kas mums jau ir!!:)
plkst. 24:00 iesleedzam radio naba 93.1 MHz un baudaam underground muzichku veselu stundu pa velti :D
0
a kas tur būs???
0
piesakaas visi, kas dzirdeeja kaut dalu no paarraides:)
0
- sen jau vajadzēja!!! bet to pašu swh roku jau visur nevar dzirdēt...mjaaa,protams ka vajag!!!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas