Iesakiet
0
chiu man ira grupa un luudzu kads no kaadas grupas ja varat pasakiet kaads buutu vislabaakais gitaaras pedaalis prieks taada death/metalcore stila?..kadas firmas un kaada cena un kur varetu iegadaties luudzu:)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
man ar pedāļu prblēma ir aktuāla... es teiktu ka BOSS metalzone ir ok. tas maksā 60 Ls, nu bet labāk paļubomu ir pastiprinātāja galva...
0
nu kaa mums megu telpee nava draiva kabinetiem un tadel vajag pedaali un taa patas vajadzetu jo vajag lai var paarsleegt...nu jaa metalzone ira labs bet mosh kads veel ko uzrakstiits
0
Man pašam ir Line 6 Uber Metal. Jā, nosaukums smieklīgs, bet pats zvēriņš tīri jauks, piķo gan kkur pie 100 Ls, bet manuprāt ir tā vērtsm jo viņam trīs dažādi distori iekšā - Metal, Pulverize un Insane(ieprikolī šitie nosaukumi XD ), un Noise Gate - 0, 1 vai 2:)
0
Aizej uz Mūzikas Centru - tur šito var pamēģināt.
0
nu buus japameegina sito paldies jjaaa biju starpcitu dzirdeejis par sitiem..jaaaa..laba firmaa:)
0
taadam stilam piekriitu par metalzoni ja kaukas vieglaaks jaaspeelee tad metalzone buus galiigi fui
0
baigi universālais ir marshall guvnor ... var kauko liidziigu metalzonei dabuut araa un malikas ka vins leetaaks tagad ir
0
nu jaaa..paldies:)
0
,bet vis sulīgākais ir Big Muff Distortion.
0
ir jau arii metal muff, tas nav tik kruts?
0
DOD death metal 30 ls AT-TRADE - galjaina un asa skanja - nav tik sakompreseets (nogludinaats) skaneejums kaa metalzone. vareetu buut vispaar niknaakais kas atrodams +/- masu produkcijas ietvaros. bet vispaar ar vienu pedaali taapat pa iisu.
0
kur var so death metal pedaliti dabuut pa 30 ls?
0
AT TRADE veikals uz matiisa ielas laikam
0
eu buussss jaiziet nekad par tadu nebiju dzirdeejis
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
Viskas