Amatory Rīgā
0
Krievijas metalcore topa grupa Amatory spēlēs Rīgā, prezentējot jauno albūmu "Книга Мертвых"

01.12 Ульяновск -Малый зал КДЦМ
02.12 Тольятти
03.12 Самара
05.12 Ставрополь - Дом офицеров
06.12 Астрахань - КРК ДАИР
07.12 Волгоград - Дворец Спорта
08.12 Ростов - КЗ Филармонии
09.12 Краснодар - Орбита
10.12 Севастополь - к/т "Севастополь"
12.12 Донецк
13.12 Луганск
14.12 Харьков - Форт
15.12 Кишинев
17.12 Киев - Бинго
19.12 Гомель - ГЦК
20.12 Могилев - ГДК
22.12 Калининград
23.12 Рига - Salamandra
24.12 Таллин - Rock Cafe




Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
neinterese...
0
nav vērts iet...pat vispār interesēties par to.
0
Garām.
0
kas tas ir vispār?
0
Neviens jau lāgā nezin par viņiem neko, izņemot to, ka viņi ir pilnīgi garām :D
0
Garām.
0
Kas ir metalcore?
0
Grupa ir ļoti laba, ja patīk Trivium, Mendeed, Bullet For My Valentine, tad jāiet obligāti. Eiropas līmeņa mūzika (albūmus producējis Jacob Hansen (Raunchy, Mercenary) un sociāli asa lirika
+1
grūti būs klausīties sociāli asu liriku no krievu grupas no Krievijas, tepat jau pietiekami sociāli asa lirika nāk no vietējiem...
0
Nu maigi sakot Trivium, Mendeed, Bullet For My Valentine man vienkārši besi ārā.

Sanak uz konci man labāk neiet.
+1
Es gan nezinu, nevareetu saliidzinaat Amatory ar Bullet For My Valentine. Nesaprotu, kas visiem pret Amatory.
0
Es novilku www.hdpvidz.com trivium divus klipus un stils viniem tagad taads trash metal pavisam mainiijies neka agrak...juutams daudzkas no metallica un ka ta ne jo ira pat master of puppets covers!
0
Amatory jau wairak lidzinas As I lay Dying...a es gan ieshu :D MOSHING!!!
0
nu jaa nebuus jau iespeeja veel reiz redzeet. pirms 2 gadiem baigi fanoju pofig jaaaiziet.
+1
mjaa skiet ka ssos zinu! pagaisso nedeel pa Krievu muzikas kanaalu MUZ TV ssos iemaniju arii... izskatiijas vinni diezgan panciigi.... bet muzoninns ... sameeraa nopietns! .... nu cik nopietns var buut = skaitaas jau ka komercija....da who cares ... galvenais lai patiik!!! mossings jau pie vinniem bija nopietns kaadaa no krievu klubiem, kad vinni tiessi speeleeja...nez vai Salamandraa taads sanaaks ja taads buutu Salamandraa es buutu staraa! 8)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas