Dubli par prezidentu
0
ierosinajums! balotejam savu partiju nakamajas veleshanas :)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Vampiir a es tevi vispaar zinu
0
he he! varbut! pajauta dunkelheit
0
a shto takoje dunkelheit a?
0
mh man neticas ka DUBLIS ir iists...
0
man gan ticaas ja grib pajautaa kaut ko ko zin tikai dublis
0
ew tauta a mosh labaak mani pa prezidentu..??!!! :)
0
un vispaar es domaaju ka vajag atpakalj PSRS
0
Zini jaa tie tik bij laiki...!!! Vis pa briivu utt. Izdeviigs darbs tundraa..!! :D
0
mhmh kaa gan es varetu pajautat kaut ko ko zin tikai dublis :))) nu o.k. pamegjinashu - kas rokam uz sienaam dzivoklii rakstits???
0
eu veiss kas riigaa notiek aizpariit esi briivs?
0
________________$$________...
______________$$__________...
____________$$____________...
__________$$______________...
________$$______________$$...
__________$$__________$$__...
____________$$______$$____...
______________$$__$$______...
$$______________$$________...
__$$__________$$__$$______...
____$$______$$______$$____...
______$$__$$__________$$__...
________$$______________$$...
______________________$$__...
____________________$$____...
__________________$$______...
________________$$________...
0
Es briivs !!!!
0
aa tu gribi zinaat par vecaakju dziivokli vai par to kas bija pagaajshvasar brasaa
0
nu jaa
0
Nu nu gribu gan..!!!
0
brasaa jo vecakju maajinjaa nekadus uzrakstus neatceros
0
lai gan...to jau varetu dauzdi zinat. mh kaada bija fiire ko varetu ar to dzivokli dariit pirms vaakties prom?
0
brasaa es uz vienas sienas uzziimeeju reiha karogu un uz otras lieliem gotiskiem burtiem SKINHEADS
0
NOKURINAAT
0
kas ir kokvarde????
0
tur kur mees straadaajaam ar mezhika bandu un pa naktiim pirmajaa staavaa zagaam galku
0
atvaino GALJU
0
nu buus vien jaatic lai gan... nu taas ir lietas ko daudzi var zinaat ja jau pat es zinu. tomeer par to dzivokli brasaa bij ari cita fiire - uzaicinat bez tabu :)) un ja atminja nevilj sienas bija daudz pamatigak aprakstitas. taa kaa... shaubas maac
0
starp citu, tu prigunu neesi saticis peedeja laikaa???
0
JAA UN VEEL JA ATCERIES brasaa pie lampas biju dzeerumaa uzrakstiijis dublis zhid i ruskij
0
a kas tu taads ka prigunu zini
0
mh kursh ta to nezin... ir raadiijies vai vel joprojam slapstaas?
0
kaa toreiz uzshaavu neesmu redzeejis tas mauka man veel 20Ls paraadaa
0
citiem vairaak...
0
un starp citu, vinjam ir HIV
0
es zinu ka citiem vairaak mees ar roku skaitiijaam sanaaca kopaa uz 500Ls
0
a kaa tu zini par to hiv. labi ka toreiz sev roku nepaarsitu
0
nu tu jau zini kaa tas ir - kaads kaadam teica. bet shajaa gadijumaa ticamiiba ir uz kadiem 99%
0
un tas nav labi jo tadaa gadijumaa hiv varetu buut veel vairaakiem no vecriigas
0
taa jav ir
0
siik a vecriigaa no skiniem tagad kaads paraadaas vai nehuja
0
es nez pats maz raados, ir redzeti kaut kadi krievu skini. nu kjipa skini, ej nu zini, kas vinjiem tajaas skuutajaas slaavu galvinjaas daraas
0
a ko tu dar leishos? pie gjimenes?
0
tagad peec jaanjiem atbraucaam ar draudzeni uz klaipeedu tiesa gan galjima sanaaca ka to skinu nosita un visas taas beeru padariishanas tagad vienkaarshi shauljos atpuushos
0
kur dziivo?
0
vampir! atslabinies! :)
0
Nee bet Dublis kaa prezidents nav laba doma...!!! Uztaisiis veel kaukaadu trko alus reformu un to ka skolaa visiem mati jaadzen nost...!!! Protams buutu jau forshi bet man liekas ka valsts aatri bankroteetu..!! :(
0
Dubli par prezidentu, kas veel nebuus tad jau nebuus vairs nekaada '"Latviju latvieshiem'"
bet buus: Latviju skiniem jo visi paareejie buus nosisti :(
0
Dublja fanu klubinjsh savaacies :)) esi lepns DUBLI
0
Ko nu staasti Dublis nav tik ljauns ...!!! :)
0
DUBLIS noteikti lepojas... bet skat, nevienam citam nav, tikai DUBLIM. nez par ko tas liecina...
0
Hhhmmm...?!
0
nu ko lai saka? SKARBI vai ne :))))
0
jaa tieshaam dubli nevajag par prezidentu.es negribu buut visu laiku aiznjemts man tachu ir arii kaadreiz jaaiedzer ALUS :)))
0
Vajag gan DUBLI par prezidentu,,,vismaz zziidi vairaak nebuus Latvijaa... :)))
0
A MOSHKA ES ESMU ZHIIDS
0
Nuj tad es esmu nigers...
0
ha ha ha ha iisteniibaa es jau peisakus te lietuvaa esmu saacis audzeet
0
droshvie esi taads skins kaa filmaa Fanaatikjis...!!! :D
0
:)))
0
Kaa gredzens..???
0
hmm... ehh nu ko juus. bet tomer mums vajadzetu paust savu politisko viedokli, zinu ka daudziem besi politika, bet mes varbut varetu kautka sabidit kadu partiju?
0
Super zziidiete bija ssokaa pa gredzenu...
0
es taisiishu tikai vienpersonisku partiju
0
nevar taisit vienpersonisku, vienpersoniski vienigi par prezidentu :) partijai jabut vismaz 200 biedru, jasavac skini un naciki!
0
es sev izdomaashu 200 iesaukas un buus man partija
0
:)
eu a tu dc++ lieto?
0
kas tas ir?
0
es zinu ka es lietoju daudz ALU
0
tas labi, tas labi! eh nu ja nezini kas tas ir tad nav jegas tagad stastit, paprasi veisam kad satiksi, vinjsh tev izstastiis skaidraak!
0
meedzu arii nedzert ja vajag tagad jau 2 nedeeljas nedzeru
0
man arii nemaz nepatiik gari klausiities
0
jo tu gari nemaz nevari saprast :P
0
HM
0
Hheeiii ta ja jau tu taads gudrenieks varbuut aizej un pasaki to Dublim atklaati..??!! :p
0
nu proncipaa forums ir ljoti labs izgudrojums - katrs var teikt ko grib, uzdoties par ko grib un dirst, dirst, dirst...
0
man jau patiik ka par mani runaa
0
Nuja galvenais ka pasham priex...!! :)
0
shodien jaadzer a to jau esmu aizmirsis kaa ALUS garsho
0
A kur tu lietuvaa esi..???
0
shauljos a kas
0
Nee domaaju ka tu Riigaa esi..!!!
0
nee
0
nu besii man aaraa, ko jus skini te daraat? Kas jums ar Latvians.lv nepietiek? kaapeec jaalien normalu cilveku forumos?
0
Nu redzi te i metaalistu forums un es klausos metaalu tas nekas ka man nav matu utt...un vispaar kapeec tu sevi pa baigi normaalo uzskati...??????
0
a kas tur nenormaals??
0
es sevi uzskaut par normaalu no mana viedoklja, jo pati sev liekos normaala, bet skinus uzskatu par mjaa labaak neteikshu.....
0
mjaa.. ko lai piebilst, goti arizdzitam uzacim un uzmaletiem gimjiem ka uz heloviniem ari ir normali... aha..
0
labi izdomaaju kaa to pateikt maigaak, skinus es uzskatu par vandaaljiem un siteejiem, kas savus mazveertiibas kompleksus sleepj aiz bravuuras vai nacisma aizkarinja, nu paskaties uz to dubli taads tirlinsh vien ir
0
Nu nenormaals i tas ka tagad ir 21.gs lielaakajaa pasaules daljaaa valda demokraatija, to skaitaa Latvijaa un man kaa Latvijas republikas pilsonim ir tiesiibas briivi izteikt savas domas un iet kaadaa forumaa es gribu metaalistu , nacistu vai zaaleedaaju , neviens nevar man to aizliegt kaa nekaa demokraatijaa visiem i vienaadas tiesiibas uz vaarda briiviibu...!!! Vot kaa! Tapeec man liekas ka tas besii arra nav normaals
0
par tįirlinjiem runaajot vareetu patirleeties tachu tu jau ar tirlinjiem droshi vien negribeesi :P
0
peec 3 dienaam buushu riigaa.Sagaidiet ar pukjeem sarunaats drosmiigie?
0
ak un varetu ziedlapinjas mest, kad izkapsi no autobusa!!
0
Ew saluutu un karseejmeitenes veel nevajag..?! :)
0
a, dubli, 7dien vecriga bus igaunju skinu meitenes, vinjas pagaissvedien bija un viena teica,ka tevi zina
0
pienjemsim ka esmu komunists un visiem ir jaabuut vienaadiem taakaa ja mums ir kompleksi tad jums arii no tiem neizbeegt
0
eu besii ara pie ka tu mani pieskaititu ja es staigaju ka matainais un atbalstu nacistisko domashanu? un dubli labak nejoko ar komunistu hunjam, es gandriz sirdstrieku sakjeeru :)
0
nebeedaa man iekshaa tagad 0,5 shodien mani nenjemat galvaa
0
laikam jaaiet guleet un jaabbeidz te tukshu dziit
0
Man liekas ka es pazuudu no truemetal forumiem liidz rudenim, varbuut tad sheit nothiks kas jeedziigaaks, bet shitais ir manan praatam par daudz nepienemami, labaak seedeeshu stuurii...
0
Eu Dubli ja tu buutu prezidents un valsts nebankroteetu 2dienaas no tawas alus reformas tu sew vareetu atljauties jaunus zobus..!! :) A vispaar visi paareejie zobi veel vietaa???
0
pagaidaam veel vietaa shodien jaabuut naudai un tad arii ielikshu jaunus
0
A cik vispaar jaamaksaa pa taadu prieku...???
0
hui zin es ceru ka ar 100 Ls 3 zobiem pietiks
0
Pizdjec blaa cionistu ekonomisti jobanie taadu oikji prasiit....!!! Pajautaa kaadam bijushajam konslaagera apsargam mosh shiem i palikushie tie zobi kurus ziidiem atnjeema mosh pa briivu dabuusi..!! :D
0
oops PIKJI....
0
visi zhiidu zobi ir noglabaati shveices bankaas
0
Nu ja tie krutaakie a brilijantu blombeem utt.. tos dabuut toch laikam buus gruuti !
0
taa gan ir nu bet neko nepadariisi buus jaaiztiek ar parastiem
0
NU jaa vakar randomaa paraadijaas normaalas uzshuves a kjeltu krustiem , smukas nopirkku 1u..!!!
0
a tur dafiga visaadi veidi vai tikai viena veida
0
baigi smuko veiss nopirka! bet es patiesiba domaju ka jums ir jaieiet kada chataa, vai uztaisat jaunu teemu "DUBLA un veissa sarunas" :)
0
pilniigi izsleegts :P :)))
0
a ko taa?
jasatiekas un jaiedzer, tad nebus shita jamochii! :)
0
???////
0
reku man tiko sieva izstaastiija ka shii neljaus buut par prezidentu vot taa
0
Ooohhh.... =( Ah tu nabags , kapee ta shii tik skeptiska pret tavu kanditatuuru prezidenta amataa???
0
Patamu shto ja nexochju shtob emu dastalos slishkam mnoga vnimanije.. A to on uzhe schjas neatstajot at kampjutera, shto budet kagda prezidentam stanit, savsem menja videt nebudet.. :/

:)))
0
Nu ja taa tev arii vajag!
0
karoche ierakstiishu linku kuraa ir uzfilmeets tas rubaks klaipeedaa vareesiet visi paluukoties kaa specvieniiba sit cilveekus peec fuuzha
0
Nu labi gaidu ar nepacietiibu....
0
www.bt.puslapiai.lt/ritos/balticum.WMV... <-- tv peredachja

www.baltas-triuksmas.org/foto13/ <-- Atlantas-Spartak -futbol i chem eta konchjilos,foto galerija

www.bt.puslapiai.lt/ritos/mentai/... <-- fotki shto mentov

0
AA piedo es domaaju ka tu esi kaada sliktaa antifa meitene oopsss...!!! Domaaju ka esi pret skiniem dubli utt. nu ja bet dziivee daudzi rupji kljuudaas!!!
0
antifa ,)))))) da, toljka antifa mne i byt ,) a ja ne protiv dublisa, ja pad nim... ,)
0
nekas ka mana sieva krieviski raksta ?
0
Magu pa litovski.. Sam neuchesh pa latishski ,P
0
Man bail no tavas sievas....bet atvainojies vinjai no manis luudZU !!!??? Bet bildes labas buus tuliit taa paaraide jaapaskataas! Vispaar tie pushi no specvieniibas pa bildees iipashi draudziigi neizskataas..!! :(
0
TAA JAU GAN IR buus veel 1 raidiijums naakam 2dien kur intervees tos kas piedaliijaas tajaa pasaakumaa aa un tev veiss tiks piedots par 1L alus
0
Blaa nu labi labaak alu lieku nekaa a tavu sievu salecos mjaa lai notiek shodien Riigaa buusi??!!!
0
vakar domaaju ka buushu bet shodien uzzinaaju ka pariit buus koncis speelees DIKTATURA u.c. taa kaa pagaidaam neko nezinu
0
Nu labi saki sievai lai shii netur uz mani ljaunu praatu jo es jau naudu kraashu alum..!!!
0
nu noskatiijies visas taas shtelliites par klaipeedu
0
Jaa vieniigi taa filma negaaja darbaa kompis taads sapists nekas maajaa noskatiishos!!!
0
ok
0
a fotkas nehujovaas vaine mazliet shie bija novaakushies
0
Vo vo fottkas toch labas bij ..!!! :)
0
moshka veel kautko par to fishku skataamu dabuushu
0
Buuutu forshi mjaaa..!!!
0
www.g12.tinkle.lt/lego karoche sieva iedeva shito adresi un teica ka tur arii kautkam ir jaabuut bet shii nezin kas iisti tur ir.
0
Labi izchekoshu tuliit..!!!
0
es pats to neesmu skatiijis vot taa vot
0
Kaukaads errors karocha nevar atveert to dokji kuru no taas lapas novilku..!!! :(
0
skaidrs ta nekaa
0
:( aaaaaaaa
0
buushu shodien ap 7 vai pus 8
0
Hmmm skaidrs ja pac buushu vecriiga ta doshu zinju...!!!
0
vari nedot zinju nebuushu shodien
0
Veca teema, bet nu labi. Hmm.. Dublis vai Veiss.. Nepaziistu juus abus, lai gan viens no jums labi par gljuku izteicaas. Nu kuru ta par prezidentu? Uzriikojjiet saciikstes - kurs vairaak nigerus un ziidus nosaus, tas arii prezidents =)
0
peksi par prezidentu :)))
0
arprats! tad točna labak Dubli! ;p
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas