Latviets ameerikaa razho metaa
0
Vaards ir Krish.. dziivoju Viskonsiinas shtataa.. speeleeju divaas metaala grupaas... Gribeetu lai paklausaties..
mana thrash-liidziigaa grupa WisconSIN

www.freewebs.com/godprojec...

Un mana metalcore grupa The Caldera Process

www.myspace.com/thecaldera...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
www.freewebs.com/
godproject1

myspace.com/
thecalderaprocess
0
rakstot linkus, pieliec ar priekšā, tad viss būs bumbās.
0
taatad noklausiijos grupas The Caldera Process 3 kompoziicijas... tiemzzel tik instrumentalas, taas ir bez balls!... man personiigi nesksiet nekas iipass,,, diezgan vienveidiigi gabali... nezinu kapeec atgadina muusu passmaju Bite back, laikam taapec ka iekssa ir daudz melodiskaas kacckas apvienojumi...
taa klausamies taalaak kas tur iisti buus ar tiem WiskonSIN....
0
Nu paklausijos to thrash projektu- nu tāds nekāds, kaut ko labu jau var saklausīt, bet caurmērā, visnotaļ, blāvi.
0
Caldera - bij tāds miests Morrowind'ā
0
mmmmm Morrowinds ......... :)
0
aha.. nu saprotu.. vajag balsi.. ir daudz vienveidiigi gabali metaalkoraa, starp metalcore grupaam, bet nu tas ir ko muusu publika grib dzirdeet/klausiities...
0
vai tad nav galvenais speelet pasa priekam un tad tikai tiem kam patik tas ko tu dari?
0
nu kā-vajag, lai pašam patīk, ja citiem arī patīk, tad vispār super!
0
nu ja tur jau jums Wisconsinner tā nelaime jūs spēlējat to kas ir aktuāls un to ko vajag publikai uz doto mirkli... takš ja jums patīk tas tīrais metalcore... ta pielieciet paši savu odziņu izdomājiet kaut ko taadu kas vēl nav bijis dzirdēts...sākumā liekas grūti, bet ja padomā, ko tik nevar izdomāt...!!!
nezinu čaļi ja mēs skatamies uz pašmāju ģēnijiem - atļaušos viņus tā saukt Tabestic enteron...kuri skaistāku ideju plūsmu var vēl radīt>? tādus kā viņi dzirdējis nēsmu...
lab tas tā .... ok pieņemsim .... jums tas core ir tuvs jā man arī ... tikai ja pieliek klāt vārdu GRIND....8)
bet piemēram apskati Wiskonsin šīs grupas ... ja nezini ...PROTEST THE HERO - kur vēl skaistāk sajaukt metalcore, ar kvalitatīvu Heavy... grupa uz goda un balss arī.... skaisti dzied un screamy manā skatījumā ar labi...
tālāk- All Shall perish... deathcore... parādija, ka jā mēs varam un skaties otrais albūms ar tika izlaists... un salīdzinot ar pirmā albūma skaņu, progress manāms... tas tev nav Static-X 8)
nu skaties smelies idejas ... nevis kopē tas ar viss ko gribeju šajā visā pateikt!!!>>>
0
skaidri un gaishi raxtiits - razho metaalu

doh
0
vai arī metaana gaazi
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Mustana
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Mustana (jauniņais)
Viskas