Skyforger
0
Sveiki, beerni!

Ja nu sho lasa kaads, kursh uz gichas maak nospeeleet kaut ko no Skyforger, vai vinjsch nebuutu tik labs, un neieliktu to kaut kur internetaa? Varbuut, lai atsuuta uz manu meilu...
Nu luudzu...
Lai Peerkondievs juus sveetii!
Esiet lepni, latvieschi!
Vilkaitis Kaupe
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Semigalls warchant outro-

e|------------------------...
B|------------------------...
G|------------------------...
D|--7-7-7-8-7-8-----------...
A|5-------------5-7-8-8-3-...
E|------------------------...
0
;;;;;
;;;
;;;
0
divaini divaini::)
kur var vinu tabus izrakt?
0
kas dīvains, klausies un spēlē.
nav jau nekāda amerika vai 5. elements
0
ev mietigak ar izteicieniem..
tadaa ka Werewolves ko tur sadzirdet?
0
semigals + kauja pie Zaules jau vienigais ko spēlēt var, ar pārējo jau neies rokas smērēt.
Spēlē, ko sadzirdi.
0
Dead Corpse, Tu gribi to tabu? Es laikam Tev uz meilu noshuutiishu, pacieties!
0
Bet tik un taa, vai kaads nevareetu kaut ko patabot un ielikt sheit?
0
kas tu par Kaupi?
0
Virsaisha Kaupo vaards izlociits kursiski. A kas?
0
nē nu tas mans uzvārds :)
0
es iisti nesaprotu. Tu esi n. Kaupe?
0
Jus trakie metalhedi.FUCK OFFF EVERYBODY.I hate life & all of you!!!!
0
YEAH!!! Evil rullee... (nabaga pumpainais tiinis.. vieniigaa vietinja kur skalji var izbljauties...)
0
nu ko nesaproti? nu cilveekiem ir taada lieta kaa uzvaardi un taa nu ir sagadiijies ka maneejais uzvaards ir Kaupe...
0
luuk - aijaa, ansiit, aijaa...

--------------------------...
-0-2-3-2-3----3-5-7-5-7--7...
-----------4--------------...
--------------------------...
--------------------------...
--------------------------...

izmantots ''Kauja Pie Plakaniem. Kauja Pie Veisiem''
0
man veel ir uztaboti dazhi fragmenti no "esat kaa viiri". ja kaadam ir kaut kas veel no SF, luudzu atmeilojiet man.
0
Atmeilo kaads man ar kaadu tabu, nekur nevar atrast...
0
Ja kaads grib kaadu tabu, lai arii pats kaut ko vismaz pameegjina uztaisiit. Un ja kaadam kas ir- meilojiet shurp. Visas tabulas tiks ieliktas vienaa lapaa (iespeejams Skyforger.lv), taa kaa... Ja ir, tad suutiet!

Vilkaitis Kaupe
0
Lotmaar, Tu labi pateici par Evil
0
______
! !
! !
------!------
! !
! !______

PERKONTEVS IR AR MUMS BALTIEM!!!
0
Vinji ir vislabaakie!
0
Patiesībā viņi varētu tākā nedaudz biežāk uzstāties Latvijā!!! Ja!!!
0
starp citu, vai kaads lasiija interviju "dienaa"??peeteris teica, ka piekriit praata veetras strateegijai - speeleet latvijaa reti, jo publika sheit tikai krata galvas, tachu aarzemees cilveeki ir inteligentaaki un ieklausaas arii muuzikaa!!! nodeveejs!!
0
kaadas bleenjas tu tur puksti. es to interviju lasiiju (tiesa gan uz extreemi smagaam pohaam)... man liekas buusi ko paarpratis, varbuut izlasi veelreiz.
0
Neesmu lasiijis to interviju, bet nedomaaju ka peeteris ko taadu vareetu izspljaut. Un uzstaajas vinji ar nemaz ne tik reti. (nu labi... pagaajushais gads bija taads patukshs). Jebkuraa gadiijumaa labaak retaak, bet traapiigaak, izlaizhot taadus pasaakumus kas notiek nu teiksim Depo veel ar divu mistisku pashmaaju grupu piedaliishanos.
0
miilu latviju
0
jaa, ja lasa smagaas pohaas vai vispaar nelasa, tad var jau neticeet...man tas arii likaas diezgan diivaini, bet nemot veeraa, ka tagad vinji ir vienaa plauktaa ar z-scars, praata veetru un citiem popmuziikas izpildiitaajiem, no vinjiem ne to vien var sagaidiit.!!
0
pašai ir vairākas sky forger ciidas.
btw par baltu kritušiem nu var pievienot vakar ziņās Bagdadē kritušo igauņu sapieri Andres Nuiamae.:(
0
:) Igaunji lai vai kaa tomeer ir somugri... bet nu tas taa... starp citu.
0
Vispaar shis topiks ir tabulaam...
0
Skyforger LABāKIE,ES VIņUS MīLU :)
0
Lai vīriem veicas!
0
ZINI JĀNI. Aiztaisi savu muti un nedirs daudz Par skyforger.Tas ka viņi smagni nospēlēja uz skatuves uz kuras ir kāpūši zskars nepadara viņu mūziku par popsu. un to raksu izlasi velreiz bez steigas. Tur nevārda nebij teikts, ka te fani ir neinteliģenti. un ko tur končos īpaši klausīties, viss jau tāpat vissiem sen zināms no galvas.
0
Pareizi, mees jau esam klausiijushies Debesu Kaleeju gabalus neskaitaamas reizes, ar mees es domaaju Latvieshi, un liidz ar to mums nav jaasaspringst kas nu buus, jo kaa jau KRBS teica, mees vinnu daillradi zinaam un liidz ar to varam izlaadeeties! Un kur citur savu lieko energiju likti, ja ne koncertaa, kopaa ar neskaitaamiem citiem matainiem lopiem, nejau maajaas pie 30W tumbinnaam!
0
Pameegjini "Uz karinju baalinjsj jaaja". Sho melodiju ir ljoti viegli iemaaciities speeleet.
0
O.K. Bet tik un taa, ja kaadam ir kaut kas, suuti, luudzu, man! Starp citu, lapu jau saaku taisiit, peec ~2 nedeeljaam jau varbuut kaut kas ies gaisaa!
0
Ka jums shkjiet Skyforge faretu taka drizuma kautko jaunu izcept, citadi viss jau kautka apnicis... kaut gan greks ta runat... Ja, nu, un ja sdoma jaunu materialu tad nez kada stila tas bus ieturets? Jo ka jau mes visi esam ieverojushi vinji ik pa diviem albumiem maina stilu. Es jau neko nesaku, bet taka varetu atgriesties pie ta kas bija agrak Semigala un Kaujas pie Saules laikos, tad vismaz bija tads metals kuru nevar visi klausites (ar vardu visi es domaju parastos mirstigos), es esmu vairak ka parliecinats ka ja vinji paliktu pie sava veca muzikas virziena es domaju ka vinjus diez vai paaicinatu maukt Latvijas muzikas balvu, tur 80 procentiem klausitaju ausis noplistu... he he
0
SF tabulas ir rodamas ieksh metaltabs.com
0
man lab patik skyforger!
0
SkyForger palikuši bez Riharda. Tomēr nespēja sadzīvot?!
0
30.juunijaa buus Dzintaru koncertzaalee... :)))
0
Cik sapratu, Rihardas nespēja apvienot ar darbu.
0
metal-archives.com/band.php?id=2776... <=== apskatiet, kas rakstīts sadaļā Additional Notes! .)
0
Sauciet mani par stulbu, bet es īsti nesaprtou. Tas sveiciens ir lietuviešu vai krievlatīņ valodā dots?
0
Kaspars tagad jau no bijušajiem Visiem Vējiem, tur vajadzētu ielikt...
0
Pagān, nesaprotu tevi. Ko vajadzētu ielikt?
0
es a nejeedz ko tas noziimee pie taa additional notes
0
nez es tirelja purvu maku, un tas ari vis,,, :(
0
Nezinu kā īsti latviski tas tulkojās, bet vajadzēja Kaspars (Auļi, ex-Visi vēji). Laikam tā parasti rakstās grupas, kuras vairs nepastāv. Nezinu vai jelkad mani sapratīsi, bet nu domāju, ka šo kudar tagad saprati.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
krabathor
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
ssstnotb (6 gadi)
Viskas