GRAVEWORM
0
Italian Gothic Black Metal fellows GRAVEWORM have completed work on their sixth album at Stage One studios, together with producer Andy Classen (DEW-SCENTED, etc.). The follow-up to 2005's "(N)utopia" contains ten songs and features guest appearances by Maurizio Iacono from KATAKLYSM and Matze from THE SORROW. The album will be released on May 11th.

Graveworm were just confirmed for two shows in Russia. Psc nevarēja pieteikt kocertu Latvijā :((
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
nee, vai tu nesaproti, ka pie mums brauc tas grupas, kuras ir zem konkretas koncertu agjenturas, ar kuru strada musu Gothic Prod ????
0
Vispār nē... a kuras tās ir???
0
Kas kuras???
0
Kuras aģentūras un būtu labi ja kur varētu iemest aci kas zem tām aģentūrām, gupas.
0
Gothic Prod mani var nogalināt par šādas informācijas izplatīšanu :)

Bet, izrādi atjautību un pārskati šo tēmu:

/forum/67640/

tur var atrast vienu norādi :)
0
graveworm viens no stulbākajiem nosaukumiem kādu vien var izdomāt, ja vienu to tārpiem uzlasam un uzliekam uz stikla gabala un paskatamies uz to sīko mēslu redzam maziņu "neko", instinktīvi gribas arī grupas disku izmest, beztolks... fui
0
man gan šie patīk
0
A kas tur tik konfidencāls???
metalzone.gr?

Normāls nosaukums!!!
0
vienu albūmu esmu dzirdējis, tāds garlaicīgs/nekāds muzons, tas gan, ja nemaldos, bija pirmais albūms, varbūt, ka džeki ir atvērušies...
0
R.E.M. kovers Losing My Religion bij labs, bet tā visumā nekas ekstra labs, pēc vecās vērtēšanas sistēmas varētu ielikt tādu 3 ar mīnusu
0
Sonnenmensch bet vismaz mirsi taisnas lietas labā nesot apgaismību metaļugām :)

pieminēs tevi balādēs..;)
0
kam te tādi vajadzīgi?
Vienīgais nopelns, kas piemīt grupām a la Graveworm, ir tas, ka kontrakts ar Nuclear Blast ļauj ierakstīt diskus ar labu skanējumu. Bet tas arī viss - ne labu melodiju, ne tekstu tajos diskos nekad nav bijis.
0
Pisiet dirst!!!
0
bļin rokas nost no graveworm. tīri patīkami. bij arī makten labs kavers priekš aironmeidena 'fear of the dark'.
0
popsa, he he :)
0
huiņa tač tas graveworm.
0
Bļa jūs neko nesaprotat no mūzkas!!! idioti, mirstiet!!!
0
Skat kā cilvēku saniknojāt :(
0
iespējams, ka saprotu vairāk nekā tu:P
vnk besī šitāds pusbleķis.
0
un man besī tīrs bleķis....
0
Ko sakat par jauno plati???

Man jau liekas, ka šamie sāk atražot... Vienīgā dziesma kas tā vairāk piedūra ir Suicide Code.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas