jaunais Marduk jums nepatiks
0
... jo man tas tīri labi iet pie sirds.

agrāk nekāds fans nebiju, dzirdēju dažus pirms-2000 diskus, neaizķēra.

Rom 5:12 gan ir itin klausāms.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
vot vot, kas tiešām ir brīnums..

un ja kas, man pat jaunais Dimmu Borgir patika...
0
DB gan man likās tāds... pa vidam.
Viss it kā skaisti, bet neiebliež pa pieri. Simen (vai kā viņu šaislaikos sauc) vokāls gan, kā allaž lielisks....
0
lol? wtf? Man jādzird, kas tads ir noticis šo grupu daiļradē!
0
jaunais marduk man pat ļoti patīk
nav tas, kas pirms tam, bet tur jau tā sāls...
accuser, opposer...mmm...
0
gribu abus dzirdēt...
0
ja jau, tad jau!

kādas tautas domas par jaunajiem VINTERSORG un LORD BELIAL?
0
nu un dimmuborgir var lepoties manliekas ar pirmo labo "blackmetal" videoklipu pasaules veesturee. pozerisms gan ahuuns bet nu taadaa liimenii ka vinjus vareetu droshi uzaicinaat filmeeties gredzenu paveelniekaa. smuki

marduku neesmu dzirdeejis bet pieljauju ka vareetu buut leens. taa ir?
0
runājot par DB:
-----
Six weeks prior to the European release date of the upcoming DIMMU BORGIR album “In Sorte Diaboli” (April 27), the album appeared on multiple websites featuring free downloads, irking label Nuclear Blast Records. Since press worldwide was supplied with individual download accounts for the music on the Nuclear Blast website instead of regular promotional CDs, the source was found very fast.

Soundfiles belonged to Luca Pessina, writer for the Metalitalia webzine and news editor for the Italian edition of Metal Hammer with Pessina’s personal watermark showing up on all of the files.

Nuclear Blast Records has stated that legal steps are already in progress, with Pessina possibly facing charges and indemnity claims.
-----

idiņš... ja reiz tur ir 'ūdenszīmes', biš domāt ar pauri vajag :)
0
nu toč debīls...

0
mūsdienās ir pietiekoši variantu apiet tādas lietas - iecep audio CD to muzonu, noripo vēlreiz - farewell, watermarks... bet nē... vajag tak oriģinālus visiem pasniegt uz sudraba paplātes...
0
btw, Sonne, atūti man to DB uz FTP :D
0
Deathperado: lielākā daļa mūzikas apskatniekiem jau nav nekādi datorspeciālisti, tāpēc jau nepadomā pirms liek :)
gan jau ka var izdomāt vēl kādu veidu, kā identificēt.
Bet džeks jau var atrunāties, ka jamajam kompī ir trojāns un dziesmas tika nozagtas ;)
0
Dimmu jaunais no sākuma likās baigi labs, bet kaut kas tur nav. Vai arī ir par daudz.
Bet Marduk gan zaibisais.
0
DB garalaicīgs.
0
ne tur vairs simfoniskuma, ne ekstrēmuma, ne pēcgaršas.
0
Sonne: Lord Belial patreiz skan, man patīk. Wintersong stāv rindā uz noklausīšanos.
0
Belials oki, bet vot Sorgs man bišku pa miermīlīgu ir....
0
Vintersorg - am manai gaumei vislabāk patīk "The Focusing Blur", pie basa DiGorgio un pie bungām Asgeirs, jaunais tiešām tāds pārāk mierīgs un folklorisks...
0
Šitas tīri neko, biju domājis kārtējais craps , jo pēdējā laikā te tik par tādiem runā :E
0
man nepatika jaunais Vintersorg.. borgirs arī tā so-so
0
DB kicks ass. Šitā vērtība nemainās (priekš manis).
0
kārtējais craps , jo pēdējā laikā te tik par tādiem runā :E

:DDD

oh, the irony.
0
Nepatiks ne jaunais, ne vecais, šitie pediņi vispār apkauno black metal.
0
Man gan liekas, ka šitas ir sava veida pozerisms - deklarēt, ka riebjas DB utml.
0
Vispār jā, jo es neesmu dzirdējis nevienu Marduk albumu, pat ne dziesmu, bet zinu, ka Marduk ir pidari un Kurts Kobeins arī ir lohs.
0
Marduk nekas nav paticis un šis jaunais nav nekāds izņēmums. bet Dodheimsgard-Supervillain Outcast- gan baig labais
0
DHG - man gan galīgi garām...
0
hmm... Stargazer - The Scream That Tore the Sky ir tīri tā neko.
Tehnisks, avangardisks black/death ar simpātiskām fiškām.

skat.
www.metal-archives.com/band.php?id=2942...
0
supervillain outcast ir baigais mēsls salīdzinājumā ar 666 international. galīgi nepavilka, man šķiet pat izdzēsu...
0
Normaals normaals..pirmo dziesmu dzirdeeju Zero Tolerance zhurnala promotion CD ''Cold mouth prayer''' iesakums labs..Mortuus savas idejas ievieshh..bet marduki tie pashi palikushi..shiem joprojam liegta iespeja uz ASV braukt speleet
0
klausos otro reizi un joprojām priecājos. Vēl par agru nolikt blakus Grand Declaration of War, bet... šādas tādas kopīgas iezīmes parādās.
0
Ja viņš kaut kādā, kaut niecīgākajā veidā līdzinās Grand Declaration of War, tad tas mani sāk interesēt. :) GDoW ir vienīgais Mayhem albums, kas man kā absolūti netr00iskam subjektam tiešām tīk. Novilkts tas jaunais Marduk ir, tad būs arī jāpaklausās. :)
0
Iespaidi pēc divreizējas noklausīšanās: ļoti ok, lai gan brīžiem drusku, drusku garlaicīgi (kā ar bleķi reizēm gadās). Accuser/ Opposer: patiešām reti lielisks gabals.
0
No mana viedokļa DB beidzot ir radījuši daudzmaz vērā ņemamu. Kopš 2001. tas ir 1. klausāmais gabals. Death cult armageddon bija sviestā, tikai dziesma progenies of the great apocalypse man totāli iepēra. Dēļ šīs vienas dziesmas man albūms joprojām stāv datorā. A kad DB tā vietā lai radītu ko jaunu pārdziedāja Sormblast man zuda ticība, ka šie kādreiz spēs radīt kko tikpat vērtīgu kā Spiritual black dimensions un Puritanical euphoric misantropia.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas