Tesa
0
vakar biju iekš depo kur Tesa prezentēja savu jauno ep Nekad. nebiju iepriekš dzirdējis šos un pirmais iespaids labs. spēlē kko līdzīgu cult of luna mūzikai. varbūt vēl kāds bij?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
kautkad ar esmu dzirdējis šamos dzīvajā, nu tā, HC vien ir...
0
cult of luna gan pa reizei pie sirds ir gājis, ir instrumentāli labs it sevišķi Salvation.
0
nav tā, ka HC vien ir, par HC labāks. to jauno ep neesmu dzirdējis, bet pirmais ep ieper riktīgi
0
tesa vispaar paarliecinoshaakais kas no lv peedeejaa laikaa dzirdeets. reaali izjusta muuzika bez pretenzijaam uz dajebkaadu zhanru. kompoziicijas vairaak telpiskas nekaa lineaaras. atmosfeera vienk speex. dziivajaa itsevishkji grieza - bez pauzeem starp kompoziicijaam - taada masiiva trokshnja siena no kuras paarmainjus uzpeld taadas struktureetaakas formas. baigais respect vinjiem vienvaardsakot
0
nesi sadzeries?
0
††† sapratu labi ja 12% no visa teksta. Zipaka jautaajums kaa redzu palika neatbildeets.
0
††† labi raksturoja grupu. Man arī patīk. Tu vnk stāvi sastindzis un iegrimsti citā dimensijā pie šitās mūzikas.
0
In.Stora
0
tad jau tev Melodic Man ir baisi labas saprašanas spējas.

dedukcēt un reducēt.
0
Tesa ir laba grupa un kopā ar Soundarcade tas ir riktīgs spēks.
0
jaa nesu sadzeeries :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Viskas