Sepultura Rīgā
0
sepularmy.net/shows.php

Nu ja tam visam var ticēt

21.07.07 Riga, LV : Sapnu Fabrika

Pieļauju ka daudziem šī grupa jau ir mirusi, bet nu tikuntā, domāju ka aiziet būs vērts.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Ha tieši tad kad spēlēs TYR
bļin laikam tomēr Tyr man būs svarīgāks
0
Ah ne sajuka TYR spēlēs
19/7 , tad nu laikam būs vien jāvelkas uz sepultūru
0
no Max Cavalera-no Sepultura-No Party..D
var jau būt, ka daudziem patīk tas, ko viņi spēlē tagad, bet man sepultura izbeidzās tad kad Max aizgāja prom. 100% loss of interest.
0
Nu Dante XXI man liekas ir spēcīgākais ko šie a Grīnu ir sataisijuši
domāju ka tiks dziedātas ar vecās dziesmas

bet tā nu tas ir Bez MAXa Cavaleras nav tikk interesanti
turklāt arī Igors pametis grupu
0
ja negribēs nez cik naudiņas, varētu arī aiziet puspālī paausīties..
0
Sepulturu nostaļģisku izjūtu vadīta palūrēju šā gada Metalmānijā - labāk nebūtu to darījusi :(
0
Sepultura, cik es zinu, sen jau ir izjukusi. Tas, ka vinji nenomainiija nosaukumu, lai kaadu laiku apshamuktu kaadu vecaaku fanu, nenoziimee, ka taa ir Sepultura.
0
Bet tomēr. Aizvilkties būtu vērts. Moš izpilda kādu veco gabalu, tas jau pofig, ka tā nēģera rīkles pavadījumā.
0
+ un Dante XXI ir tīri normāls, salīdzinot ar tiem pārējiem nēģera albūmiem.
0
ak, varenais balto pārākums - snow white powder!! starp citu, braliishi Kavaleras ir braziilji (taatad - vismaz teoreetsiki, ne balti, peec rasu teorijas - izniicinaami, fui,fui), taa ka nav ko te dirst par neegjeriem, ok?!

Ja atbrauktu sitie dzeki
youtube.com/watch?v=TviTCFAGr6w... aizietu kaut pa 30 LS :)

0
Jā rasisms ir fui,,, un tā nu ir ka Bračkas Kavaleras ar nav tīri baltie
po balts / melns
Vienkārš Max ir pēc ranga augstāks par Grīnu

A tas video ieslāna mazie ieper
0
rasisms sapraatiigaas devaas ir tikai normaala paraadiiba (seviski jau ieksh lv, kur vismaz pagaidaam ir vienu vaibstu paaraakums)un es ticu, ka katrs latvietis sirdii ir kaut nedaudz aizspriedumains (taa ir!), bet noraxtiit sepulturas norietu uz vienu nabaga mori nav dikti pratiigi :P

jebkuraa gadiijumaa - the modafukkin Gauchos 4eva!! m/ 0_o m/
0
Nezinu kā pārējiem, bet man Sepultura patīk gan ar Max-u, gan šobrīd. Albumi Against un Nation, gan arī pēdējais DanteXXI ir ļoti labi, uz koncertu noteikti iešu!
0
Blja, tie "kinder-surpraizi" ir labi!
Droši ka kāda mūzķa atvases...
0
Arise bija pēdējais labais Sepu albums (bet tas bija tiešām labs). Pārējais ir... [cenzēts]

WT, da oldschool shit! ;)
0
Pilnīgi pareizi, Chaos AD jau vairs nebija tas, un Roots jau arī bija diezgan liels mēsls. Ņemot vērā, ka Max pēc tam uztaisīja Soulfly, jādomā, ka tieši viņš arī bija tas, kurš sačakrēja Sepulturu. Un ņemot vērā, ka nekas diži prātīgs bez viņa Sepulturai arī nav izdevies, jāsecina, ka viņš bija galvenais ideju autors.

A Metālmānijā Sepultura nospēlēja tīri normāli, daudz labāk, nekā gaidīju, diezgan daudz vecā stuffa bija - Troops of Doom, Dead Embryonic Cells, Beneath the Remains u.c.
0
Nu zini, Roots nebija slikts. protams, ir jau dirseeji par njuumetaalu un taa taalaak, bet man Roots izliekas pietiekami speeciigs un interesants, lai klausiities vareetu. Un akustiskie gabali ir vienkaarshi pakaljinju spaardiitaaji.
0
"Opinions are like assholes - everybody has one."
0
Sapņu fabrikas ūķis ir viņiem īstā vieta. Matalmanijā viņu laikā dzēru alu, šoreiz darīšu to pašu :)
0
Tad tikai vajag precīzi noskaidrot uzstāšanās laiku, ka nepalaiž garām :D
0
Uhhh cik nikni.
0
Matalmanijaa vinji bija labi vienalga!
0
No vienas puses - bērnības atmiņas (pirmā patiešām smagā grupa, ko klausījos), no otras - njah, tas jau sen ir totāls kraps.

Mjā, man arī liekas, ka iekš Roots šis tas vēl ir ļoti ok, kauč vai tie "etniskie" gabali.
0
man pajat...
gribētos redzēt veco sepulturu...
poh...
0
par ko pajaat?
nu, veco sepulturu tu tur tiesaam neredzeesi.
0
uz šito man poooo
biju es viņu koncī 1992. gada, toreiz likās, ka visa dzīves jēga ir piepildīta un var nomirt ..
a tagad, šamie nigeri ne tuvu nestāv tam, kas bija...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas