Skyforger video
0
Ja nu kāds vēl nezina: beidzot tautās palaists pirmais Skyforger klips. Noskatīties var te: www.youtube.com/watch?v=73gZSuQuq9c...

Viss jau ok, tikai Mazā vicināšanās ar kokiem gan liek smaidīt. :))
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Tīri labs tas video patiesībā, nav nekāda pārspīlētā Turisas sierainuma variants.
0
eu hahahah, labais ir normaals video, bet pietruukst kuršu vikingu karakuģa.
un man kaa pie juuras augušam baigi reeciigi likaas beigaas kad nokriit tas smilšu pikucis, no izskalotaa krasta :D bet taa, nu ko lai saka, taadas diezgan vienkāršs video.
0
ļoti forš ir
0
ir ok! tik interesanta dziesmas izvēle, tieši Kurši a ne cita..
0
Skaisti. Pat skumji drusku palika.
0
vai kā ar Immortal asociējas :o
0
Nu, TIK traki jau nu galīgi nav. :))
0
Zvērs! Kuršu karakuģa protams pietrūka, ja klipu sponsorētu Nuclear Blast vai Napalm tad jau būtu :) Nekādi tūkstoši nav iegrūsti, bet neradās lētuma sajūtas. Pāris no steidža filmētie kadri gan bija pakaļā (viens burtiski rādīja ģitārista pakaļu pa pus ekrānu :).

Tas ka izvēlēta šitā dziesma ir loģiski, jo tā ir no pēdējā albuma (MCD).

Jāsāk skatīties MTV Latvija lai nepalaistu garām :D
0
Es būtu palaidis kaut ko garām? Es nezinu tādu pēdējo SF albumu, kurā "Kurši" būtu iekšā.
0
es domāju ka šitas tālāk par to youtube nemaz netiks, varēja jau tak uztaisīt sakarīgāku klipu, nevis tur smieklīgi ņemties pa tām kāpām:D
0
pēdējais albums, kurā ir Kurši iekšā, acīmredzot ir pirātiska versija un ir pieejama centrāltirgū. cena pēc vienošanās.
0
njā, par tādu mcd toč nekas nav dzirdēts..
0
Kurši???? - "Kauja pie Saules"...

vai jūs te visi pieduraties...
0
klipam nav ne vainas...bet jāpiekrīt par tiem Mazā sprunguļiem...tā bišk panaivi. Pārējie ar īstiem stroķiem, a šis, redz palicis apdalīts. Laikam negribējās bungas smērēt tur smiltīs :D
0
šis nav nemaz video, bet daļa no dokumentālās filmas par kurzemes jūrmalu - kautkas uz to pusi. Pagājušo svētdien rādija pa LTV7.
0
Ja nemaldos filmas uzņemšanas gads bija 2005.
0
Jā, un filmā nejauši bija uzņemti arī Skyforger dalībnieki. Tā gadās. Neviens i nepamanīja.

(Tobiš daļa video varbūt arī ir no dokumentālās filmas, bet tas jau to video nepadara par ne-klipu.)
0
Tikpat labi man arī uz kompja mētājās Skyforger pirmais videoklips no Semigall's Warchant (2005) albūma prezentācijas.
Venoma un Co izpildījumā
0
A man mājās ir televizors!
0
ko tu neteiksi... a man nav
0
bungjiera teels bija ietureets trollhammerin stilaa, mosh paareejiem ar vajadzeeja kautko uz to pusi meegjinaat ;)
0
:D jaa turpat juurmalaa kaarklus sapluukt un kaut ko uzmeistarot ;)
0
zinat mans ieteikums būtu nolasīt baru ar matainajiem kas dalja tēlotu kurshu vikingus otra dalja kas tēlo dāņu čaļus kas dabon pa mizu...un bungas (vismaz kautkadas)vareja atvest...bet tā smuki...pat bikinj smaidu uzsauca...bet labi ka kautko dara...
0
Jā buņģieris krīt ārā no kopējā fona
0
Tie ispraudumi no koncertiem gan īsti nevietā un tādi nekādi.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas