Kas būs Rotting Christ vietā
0
Kādam ir info, kas uzstāsies RC vietā Blomē?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
wtf?
0
Ak, taa. Paredzams jau bij'.
0
Es dzirdēju, ka Anorexia Nervosa vai Catamenia.
0
Njaa ... es par galju >:D
0
AN būtu baigi labi
0
Labāk par RC nu noteikti, vismaz manā skatījumā
0
kur tu dzirdēji par anorexiju?? es gandrīz bikses pieliku izlasīdams un pielikšu arī, ja šitie veči atpirdīs no francūzijas.
0
vispār man likās, ka jamie bez vokāla palikuši vai vispār pajukuši.
0
Nu bet tapēc jau brauks uz Blomi. :D
0
Bet vai tad viņu vietā kāda grupa būs? Varbūt būs tikai DT un IN.
0
Nu butu zhel ka nebutu. pirms 2 gadiem kad samejos redzeju bija jau jauki.
0
Vēl man kautkāda kosmiska ziņa atnāca ka Marilyn Manson pagaidām lielākais kandidāts!
0
ōō! Mensons!:)) lai arī nēesmu viņa daiļrades piekritējs, paskatīties jau būtu interesanti!!!
0
nu, mļā, ja būs Anorexia, tad nekādas dzeršanas līdz viņiem vai arī jāpaspēj izgulēties :)
0
to The Darkheart:
Kā tā, ka nebūs? Biļetes nopirktas par 3 hedlaineriem, bet būs 2?
0
Tā informācīja tik bieži mainas, tur kosmosā laikam kautkas uz īso, bet atkal jūras kaijas teica, ka tomēr Behemoth būšos.
0
Tas gan būtu zaibis. :o
0
Nu nez, es neesmu gatavs maksāt 15 ls par tiem melnajiem.
0
Kajas tev Zipak samelojas, Behemothi toč nebūs
0
Tā kā ne Puvušais Vingrotājs ne Izčakarētais Nācerietis nekrata, Behemoth būtu labais to vietā. IN vietā varētu Trauma uzlaist :)
0
Tik tiko sunim ainesu ēst un šis man saka ja nebūs Behemoth, tad noteikti atbrauks Kataklysm.
0
Bet, ja nebūs Kataklysm, tad noteikti būšot Manowar.
0
Man liekas ka Zipakam vajag lobotomiju organizēt, protams, ja tas vēl netika izdarīts.
0
ba Manowar toč nebūs, tak izej ārā paskaties no kuras puses vējš pūš uzreiz sapratīsi...
0
Zipaks nav gadījumā ēdis sēnītes ceļmaļā?
0
zipaks super stārs

0
Zipaki no tādām sēnītēm vien pārtiek
0
Eu davai man pofigs ko jums tas prasīs un cik tas ir neiespējami, bet lai būtu Catamenia un cik noprotu uz doto brīdi šamiem nav buņģieris, ja līdz Blomei viņi neatrod, piespēlējiet jūs kādu profiņu, bet lai būtu CATAMENIA!!!!
0
huiņa! motley crue atbrauks ;)
0
Jēzus un Zipaks ar apustuļiem par bekvokālu
0
Nu... ja arī neatbrauks uz Blomi, liela skāde nebūs-
Rotting Christ & Krisiun

31 Aug 2007 LIT Vilnus @ Mulen Ruzas
01 Sep 2007 LAT Riga @ Melna Piektdiena
02 Sep 2007 EST Tallin @ Nomme Cult
0
Man teica ka Tiamat buus
0
Man teica, ka Cock and ball toreture buus
0
RC vietā būs TIAMAT.

+ RAVENCULT - black metal, Grieķija.
0
Jpcik, šie grieķi būs veinnozīmīgi mani favorīti Blomē
0
holy shit....
0
Tiamat? ellē ratā...! :O
0
uhh, izraadaas griekjiem ir veel kaads bleks, jaasaak rakt augshaa
0
Ravencult spēlē nesliktu oldskūlīgu bleku, tā kā varētu būt interesanti šamos arī dzīvajā apskatīt. Bet nu Tiamat - ļoti, ļoti patīkams pārsteigums!
0
No grieķiem tīri labas lietas vēl ir Kawir, Zemial, Varathron un, protams, Necromantia.
0
Oj, aizmirsu pieminēt savu iecienītāko grieķu blekblici Naer Mataron...
0
RAVENCULT liekas bij ok, ja tie ir tie kurus es domāju

A TIAMAT kautkā nepārāk
0
Diezin vai Tiamat vairs šodien končos spēlē to feino desinieku, kas saražots 90. gadu sākumā :(
0
gan jau ka Sleeping Beauty nokapās ;D
0
a kad reiz kaads heavy/power atbrauks
0
Oho! Paldies Valdi!
0
Pagājšgad Blomē tak bija somu hevisti Manitou.
0
man jau likaas, ka es vieniigais domaaju- cik var tos blekerus aicinaat? vai tad nu nepakam nevar ataicinaat kaadu no heavy speed power žanra... nu un kas tad tur šogad solās buut? Rūsa? Huskvarn? tie kuri visu gadu ir klausiiti un redzeeti?
0
Vislabāk gan vienus, gan otrus, gan vēl kādus citus. Pagaidām jau uz šīgada festu ir tikai 3 +/- bleka bandas pieteiktas.
0
man jau liekas ka tas bleks mums grimst undergroundaa, vismaz muusu valsts robezzaas toch, kas ta mums ir? urskumug un nycticorax, dark domnation neskaitu, jo taalu jaabrauc lai dzirdeetu, nu bet powera mums vispaar nav, distant kautkur pazudushi, itkaa tai blomee laikam buus, bet taa galiigi pazudushi
0
Tiamat :/ Moš dzīvajā būs kaucik klausāmi... a tos otrus nez, jāievērtē būs.
0
Tiamat kādā no dienām varētu spēlēt pēdīgie, lai laikus var doties čučēt /kā pērn Igaunijā/ :)
0
ha ha ha... tipa "sleeping beauty"? :)
0
vai var sarunāt, ka Tiamat uzstājas 1994.gada sastāvā un izskatā?
0
Galvenais jau sastāvs un izskats, ko spēlē - pie dirsas, ja? :D
0
ok, tādā gadijumā ari lai spēlē visu Astral Sleep, Clouds un Wildhoney, ar uzsvaru uz Clouds.
0
un uz Wildhoney
0
Aha, tieši tā Laagerī sanāca, šitā dziesma skanēja kad jau paspēju iemigt :)
0
Pie Wildhoney nevajag gulēt.
0
ir kāda info kurā dienā Tiamat uzstāsies un cik maksās biļete uz to dienu? bilesuparadize.lv ir pieejamas tikai uz abām
0
p.s. manā skatījumā Tiamat`am nav neviena sūdīga albuma, nu varbūt pašu pirmo Sumerian Cry var izmest ārā, pārējie ir ellīgi labi. Wildhoney protam No.1
0
nu, nu SC iu laps :)
0
CHAOS: iisteniibaa man ir pilniigi preteejas domas kaa tev. tas pirmais albums taads forsh leens death a paareejie totaali crematory! :D pat akcents vokaaliem ir liidziigs kaa cremtory.
0
man tas sumerian Cry liekas viduvējs zviedru oldkūlnieks, salīdzinot ar to kas tajā laikā bija kaut vai tam pašam entombed-left hand path-....
bet nākamais Astral Sleep jau pa pirmo
0
sumerian cry man ļoti atgādina grindmaster dead. moš tāpēc arī tik ļoti patīk.
0
eu Tiamat ir tie, kas šobrīd močī kautko, kas ellīgi atgādina Moby un H.I.M. krustojumu? nu vismaz vienu tādu klipu redzēju. 'vote for love' or smth.
0
tie paši
0
Nu šitā dziesma jau tāds Gothic Rock protams, bet Tiamat katrs albums ir nedaudz citādāks. -Summerian Cry- protams pats sūdīgākais, arī -A Deeper Kind of Slumber- tikai pāris labas dziesmas, pārēji ir labi vai super. Ja spriež pēc viņu DVD, kas ir ļoti labs, tad izņemot pirmos divus no katra CD pa 2 vai 3 dziemām spēlē.

A no Grieķijas labāk Firewind būtu ataicinājuši nevis kārtējo kaktu bleķi.
0
Man Tiamat sākās no Wildhoney, pēdējais Prey bija ļoti labs, ļoti priecāšos viņus redzēt Blomē...
0
The Scapegoat
If you are trying to interpret me
You're trying to put me down, you'll see
The dreams I have, you do not know
Don't make me the scapegoat on your stupid show

...Then I turn to you and say
"I worship Lucifer"

Friends turned out to be "never been friends"
Liars don't listen, do not comprehend
Make up great stories, I'm the principal character
Hand in hand with "evil" and "sinister"

...Then I turn to you and laugh
"I worship Satan"

My dreams were not worth it, I was told
By the people who want me to release what I hold
For all of you I sing this song
I you don't understand, my laughs will last long

...And I shall turn to you and say
"I worship the devil"
0
15 gadu vecumā, pirmo reizi dzīvē aizlējies, auroju piedziedājumu no šitās dziesmas un redzēju pie debesīm divus pilnmēness diskus...
0
Tā jau ir apsēstība...
0
Tiamat Caine man atgādina par "Vampire the Masquarade: Bloodlines", tāpēc patīk. A savādāk- var šo to paklausīties :)
0
Sleeping Beauty!!!!
0
un tā tēma no RC pārgāja uz Tiamat kulta apspriešanu...
0
Njā, riebeklis Marduks viņu nomačīja un sadalīja divās daļās, tā izveidojot Debesis un Zemi ...

Tiamat vispār ir čiksa, ja nemaldos attēlota 9vai līdzīga daiļava) uz Therion albuma -Lepaca Kliffoth- upload.wikimedia.org/wikipedia/en/9/97/T...
0
Tiamat būs 06.07
jāpacenšas apskatīt, kamēr nav par vecu palicis
Vote for <3!!!
0
man neviens neko neteica un es izsapnoju ka LV spelees Aborted
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas