Kanādā 13.g.v. meitene nosle
0
Kanādā trīspadsmitgadīga meitene noslepkavo savu ģimeni

no tvnet.

Kanādas tiesa sākusi uzklausīt slepkavībā apsūdzētas trīspadsmitgadīgas meitenes liecību, kas kopā ar savu 23 gadus veco draugu Džeremiju Steinku aukstasinīgi nogalināja viņas ģimeni, jo vecāki neļāva meitai satikties ar šo puisi, raksta interneta portāls NEWS ru.com.

Meitene šā notikuma šokētajai tiesai atklājusi, ka draugs vispirms nogalējis viņas vecākus, bet pēc tam licis viņai pašai nogalināt deviņus gadus veco brālīti.

"Viņš man teica: uzbrūc viņam, uzbrūc viņam! Pārgriez viņam rīkli!" stāstīja meitene. "Es teicu, ka nevaru. Tad viņš to piedāvāja izdarīt kopā un piebilda: tev tas ir jādara. Es to darīju tevis dēļ."

Meitene stāstīja, ka viņas brālis esot lūdzies, lai viņu nenogalina, vairākkārt atkārtojot: "Es ļoti baidos! Es negribu mirt!" Tomēr tas meiteni nav atturējis brāļa mugurā ietriekt nazi. Savukārt saniknotais draugs, mirkdams viņas vecāku asinīs, sagrābis puisēnu un pārgriezis viņam rīkli.

Noklausīšanās laikā zvērinātie uzzināja, ka 13 gadus vecā meitene bieži runājusi par savu vecāku nogalināšanu, tikai nav uzdrošinājusies to realizēt arī dzīvē. Skolnieci esot kaitinājis tas, ka vecāki viņai lieguši tikties ar 23 gadus veco Steinku.

Pēc izrēķināšanās ar ģimeni pārītis, it kā nekas nebūtu bijis, devies pie kāda Steinka drauga, kur nodarbojās ar seksu.

Meitenes ģimenes locekļu mirstīgās atliekas nejauši atrada viņas brāļa draugi.

vienaudzu ietekme jusuprat? :)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
psc... pilnīgi slikti sametās...
0
virsraksta un paša raksta autors laikam ir divi dažādi cilvēki
0
mmm, man vislabak patik si rindkopa:
Pēc izrēķināšanās ar ģimeni pārītis, it kā nekas nebūtu bijis, devies pie kāda Steinka drauga, kur nodarbojās ar seksu.
Zel vienigi kad nebija meitenei 10 un dzekam 60 gadi :D
0
chaos redz taada lieta ka Lazdāna kungs nav laavis garaku virsrakstu tapec saisinaju.

aborta atlieka kapec tev zhel?
sleptas pedofiliskas tieksmes? :P
0
aha, lai lielāka sensācija
0
Es gan sapratu, ka runa ir par to, ka ģimeni principā noslepkavoja tas džeks, nevis meitene, kā minēts virsrakstā.
0
virsraksts, ka 13 gadīga meitene nogalina savu ģimeni. bet izlasot rakstu, lasāms, a to izdarīja viņas draudziņš, viņa nogalinājasavu brāīti nevis visu ģimeni. žurnālisti ibio
0
nu zurnalistiem jau patik izspiest sulinju araa.
jautajums tikai ka bija patiesiba :D
0
Un tagad visi atceramies to lielisko filmu "Naturaly Born Killers"!!!

Ir kāda līdzība?
0
vispār jau sižetiski filma nedaudz atsit šo stāstu, cik nu te tā metene tāda maza - 13g veca.
bet notikums spēcīgs, nežēlīgas slepkavības nepārvaramas mīlestības un seksa vārdā, sasodīti skaisti!
0
nedaudz?
0
nepārvarama seksa vārdā :D (seska bārdā?)
0
Seksam vispār nav vārda. :)
Un 13 gadu vecumā nav arī paša seksa, pat ja kaut kas līdzīgs tiek darīts.
0
ja apskatās tīņu žurnālu tēmas, tad gan nākas secināt, ka 13gadīgajiem seksa ir vairāk nekā sajēgas...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
ssstnotb (6 gadi)
Viskas