filmas par metalu blu-ray kval
0
kads iesakat kadu vietni kur varetu vilkt filmas par metalu blue-ray cd kvalitatee.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
tikko kaut kur izlasīji par blue-ray un izdomāji iepostēt?
0
sapņo vien kautkur atraut tādas kvalitātes filmas par metālu, tik dažās vietās esmu DVD manījis...
0
ko bobij wii nopirki un nav ko iekshaa baazt ? :D
0
un vispār tik dažas filmas par metālu ir...
To headbangeru manīju DVD kvalitāte. un jā parastās filmas pat kur katrā vietā nemētajās šai kvalitātē.

0
nu headbangers man jau ir dvdrip.
vienk padomaju ka kads metal entuziasts ir uztaisijis.
0
Ko noziimee filmas Blue-ray kvalitaatee?
Ja man buutu Blue-ray rakstiiklis un diski, tad es vareetu iebaazt tajaa kaudzi ,piemeeram, 640x368 pix formaata xvid moovijus un taas filmas klluutu taadaa gadiijumaa par blue-ray kvalitaates filmaam?
Ka tik bobij3plx tu nerunaa par HD formaata filmaam?
Un kaadaa veidaa tad vareetu shaadu mooviju uztaisiit, no inetaa esoshaa junka n-tas reizes sakompreseetaa un paarkompresetaa, nedomaaju vis, lai paarkodeetu uz HD formaatu vajadziigs filmeetais materiaals vai vismaz taas lentas, ko raada kkiniishos.
0
acīmreidzot viņam ka tik tas lielais formāts, a kvalītāte pajāt...
0
bobij, visi jau nevar būt tik ahūni entuziasti kā tu, samierinies tak :)
0
Protams Bobij, baigi svarigi sakatit 132. piskesi no augsas, 27. rinda, bez ta jau filmai nav jegas!
0
it kā jau torrentos, piem. demonoid.com ir dabonami kā rakstīts HD formāts. cik nu viņš ir īsts nezinu, jo neesmu nevienu reizi vilcis. un arī 8 gb par vienu filmu liekas par daudz. ratio sačakarēts.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Lācis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
Mustana (jauniņais)
TurboHobo (jauniņais)
Viskas