Idiotu siena - tepat vien
0
pointless.lv/wall

tikai 23 santīmi! :D

"..Lai siena kļūtu stipra, skaista un spēcīga, būs nepieciešami daudzi idioti. Kad idiotu skaits šinī sienā sasniegs tūkstoti, tiks piereģistrēts domēns un lapai tiks pievienoti papildus pakalpojumi (kā piemēram - uzmeklēt sevi sienā, u.c.)"
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
idioti :D
0
Es izlasīju tur rakstīto.

Robert? xxx axaxaxaxa
0
Cik smagi cilvēkiem nav ko darīt lai šitādu huiņu taisītu... atgādina mēslus no nemirst.lv
0
nemirst.lv kicks ass.
0
Heh... nu kas kuru piesaista...
0
nemirst.lv tiešām kicks ass... btw
0
Ka tik pointless un nemirst abi onkuļi kādreiz nedarbojās literātu portālā moralpain? :)
0
uz sis sienas varetu uzrakstiit ar lieliem burtiem
bobijs xxx
0
jā, nemirst.lv turpina kickot assus, neskatoties uz ūber 'ir-ko-darīt' šniceles komantāriem.
0
Nepis mani... pis bobi
0
Atdodiet moralpain'u!!! Vel jo projam atceros, ka loti sen atpakal vienam dzekam uzlikam uz desktopa to bildi ar jenotu un pimpi, mate sim bija sadevusi kartigi pa ausim :DDD
0
Runājot par šitāda tipa lapām, mans pēdējā laika nozīmīgākais atklājums ir www.nacionalisti.info Iesaku ievērtēt (ja vien kāds, protams, nav paspējis pirms manis jau izreklamēt).
0
Nacionālās kokles?? Ārprāts, cik apsēsti un debīli var būt cilvēki ar savu "tautību?"... Bet ir nice
0
oh wait, it's a joke site... never mind
0
bļe es jau tur 20 min sēžu un zviedzu :D viņi ņirgājas par tautu... bet viņiem tas ir izdevies :D
0
Reizēm ir veselīgi pasmieties pašiem par sevi! :)
0
bahaha, tas tests ir labs >:)
0
tests jau super, centos atbildēt pēc krutērijs "atbilde, kura man visvairāk piedur" un sanāca :

Testa maksimālais punktu skaits +15.
Tavs testā iegūto punktu skaits: +5
Tu nekādā gadījumā nēesi atzīstams par ne tikai nacionālistu, iespējams, Tu vispār nēesi latvietis. Mēs varam pieļaut domu, ka Tu esi Putins, Soross, homoseksuālists vai, kā minimums, kāds no Cinoistu apvienības. Prom no mūsu mājaslapas!

Pretekli! Mankurt! Dzērāj! Lasies no mūsu lapas! Tu esi mazāk nacionāls kā varde purvā!

Ķēms Tu tāds! Kā Tev nav kauna? Kosmopolīts, komunistu pakaļskrējējs, nelaimīgs susliks! Apkaunies, Internacionālist!

Ak vai... Nav saprotams, kā Tu esi atradis mūsu mājas lapu un kādu mērķu vadīts pildīji testu, bet rezultāts ir vairāk kā niecīgs... KAUNS!

Neģēli! Tādu kā Tu pēc homoseksuālisti rīko praidus Rīgas ielās, zoofīli netraucēti dibina Vislatvijas partijas un tauta grimst izvirtības purvā! Kaunies! Kaunies!!!
0
Man tas pats :(

Nez kā izies Bobijam? :)
Šeit vajag jaunu tēmu.
0
Testa maksimālais punktu skaits +15.
Tavs testā iegūto punktu skaits: +15

Lieliski! Fantastiski! Perfekti! Tu esi īsts brīnums! Tautas nākotne, tagadne un pagātne vienā apvienojumā! Domājams, Tu jau sen esi Nacionālo kokļu biedrs, ja gadījumā kādu iemeslu dēļ nēesi - iestājies mūsu apvienībā nekavējoties!

Priecājamies, ka jūs interesājaties par savu Nacionālisma līmeni un apmeklējat mūsu mājas lapu!

ffuu viss kaartiibaa..
0
vadoties pēc līdzīga principa kā Sonnenmensch sanāca

Testa maksimālais punktu skaits +15.
Tavs testā iegūto punktu skaits: +2 :D

0
super :D

"Tautieti! Mums notikusi liela nediena - mūsu organizācijas ilggadējais biedrs Saulvedis Āžrags izgājušo svētdienu meditēja, dzerot ļergu un koklējot nacionālas dziesmas. Pievakarē viņš bija saguris un ceļoties kājās neveiksmīgi uzkrita savai ilggadīgajai un mīļotajai koklei, to sapostot. Šobrīt visu cienītais Āžrags ir kritis dziļā depresijā un nespēj pārdzīvot iemīļotā instrumenta zaudējumu, bet, tā kā organizācijai sakarā ar iziešanu vislatvijas politiskajā arēnā ir ierobežoti līdzekļi, apvienība "Nacionālās kokles" apmaksāt jauna instrumenta iegādi Saulvedim Āžragam nespēj.
Lūgums visiem kas iraid īsteni patrioti - palīdzēt nelaimē kritušajam tautas dēlam, ieskaitot kādu santīmu Viskuļoņu pagasta kasē kura tad tālāk nodos šo naudiņu cienītajam Āžragam!"
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
skru
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
TurboHobo (jauniņais)
Mustana (jauniņais)
Viskas