Vai metalisti atskiras no citiem
0
Protams mees atsskkiramies, jo veci cilveeki ejot garaam ssausminaas!Pieaugussi cilveeki domaa, ka mums ir novirzzes...
LLoti reti, kad kaads virs 40 nedomaa- samaitaataa jaunatne
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Aj es nezinu man patiiik taada kaada es esmu, jo man piesaista taads stils un muuzika! Pati ceru ka esmu atsskkiriiga:)
0
ik viens stils jau atskiras viens no otra tak!
0
nu bljin juus stulbi esat vai kaa...
0
Es ceru, ka BigUgga ātrāk uztaisīs reģistrāciju, tad jūs šito vājprātu vairs nevarēsiet turpināt! Katrs nākamais topiks paliek arvien debīlāks!
0
a ko dariit
0
he he he!
0
voooou es gribu atskjirties un buut origjinaals ... es gribu buut es... blje izklausaas peec kaukaadas bljedj Avril Lavigne saapju dziesmas - pooooooooo keeeeeeeeeee mooooo niiiii
0
A kaadaa sakaraa ielikts pie koncertiem?
0
zond, a ko tu bērniem uzbrūc, lai takš njemās ?? !! :DDDD
0
mosh toch izaugs arii?
0
Da aizsuutiit sho uz koloniju un viss buus OK
0
Man vislabāk patīk Lavinjas klipi, kuros viņa regulāri ar sāpju izteiksmi sejā grūž kādu no sava ceļa nost... Vardrbīga un sadistiska tā kuce patiesībā ir:)
0
uuuuuuuuuu aaaaaaaaaaa shausmas :P
0
da vinjai visi klipi liidzigi pe
0
dunkelheit vai jau apmaavi baltaas shnjores prieksh kvadraatsveetkiem
0
Nee neatshiras no citiem metaalistiem! Neatshiras no citiem cilveekiem, mees atshriramies no citaam sugaam (ziviim, dinozauriem, skudraam nu labi taas nav sugas, bet ideja ir skaidra). Un nereti ne jau paskatoties uz mums (matainajiem, plikpaurainajajiem, tukshpaurainajajiem) nodomaa - samaitaataa jaunatne, bet gan uz kaut kaadu saldo geju, vai arii rozaa meitu, kur vinnu stulbums jau redzams ir vizuaali...
0
tiekamies geju paraadee riigaa kas buuus augustaa
0
jeeeee - kaadaa datumaaa???
0
kas passi neradzet...kur jums tas acis,piiiipanem rokas aciis un talaak doma pats :/
0
A da ne ar ko. Visiem urlām ir standarts - Sporta tērps, skūta galva, ādene, kepka, lakotas kurpes. Starnarts.

Metālisti - melnas drēbes, t.s. "kosuha", ķēdes, keriņi, gari mati.
Standarts.

Tā kā visi mēs vienādi:))
0
Matainie un metaalisti vienmeer atshkjirsies no paareejaas tautu masas. Taa tas bija un taa tas buus
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
skru (9 gadi)
M (jauniņais)
Viskas