Motley Crue tribute CD
+1
-Too Fast For Love: Millennium Tribute-

www.swagrox.com/index.asp?PageActio...

hair metal not dead:)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Spriežot pēc bandām kas to izpilda, nekas labāks vai citādāks tur nebūs.
-1
mmm... es pat teiktu,ka nekā vispār tur nebūs..
+1
a kas teica ka hair metal dead? regulaari uzpeld kaads jauns albuums vai banda, vienkaarshi interese vairs nav taada kaa agraak.
0
nemaz nevajag lai tas ir citādāks, kā good ol` rock`n`roll.

to unreal...a tu vari padalīties ar kādām jaunām bandām?
nu par dzīvu to stilu jau arī īsti nevar uzskatīt, vismaz mūspusē jau nu noteikti nē. Domāju, ka Amerikā gan viss notiekās un agrākās stadiona bandas pa retam uzspēlē kādā vietējā klubā. Izņēmums Motley Crue, Poison un Cinderella, kuri ik pa laikam uztaisa vien kārtīgu turneju pa ASV. Vismaz tie ir man zināmie.
0
man ir probleemas ar nosaukumu atcereeshanos jo kopsh beerniibas hairu maz klausos un taadaa jaunumu juuraa putra aatri rodas galvaa, bet tie pashi great white, lillian axe, poison, pink cream 69, tesla izlaida shogad jaunus, winger un kingdom come pag.gad izlaida, tad veel atceros taadu grupu kaa swedish erotica, jauki bija..

a ar jaunaam smagi, taas paklausies un aizmirsti, agraak sev pieziimees rakstiiju iiszinjas par katru albuumu, bet apnika aatri ;)
0
es pa retam hair paklausos, galu galā ar to zaudēju nevainību smagajā mūzikā. Nu silttas izjūtas klausoties visus tos vecos Poison, Slaughter, Warrrant, Skid Row utt.

tas jaunais Poison kas tagad iznācis, tas tāds, tur ir tikai koverversijas, nevis pašu sacerētas, tākā to par pilnvērtīgu jaunu albumu nenosauksi.
0
tas gan, bet vismaz censhas, bestus un konchus gan vairaak vecie izdod nekaa jaunus albuumus..
+1
Jaunais Europe tīri labs, visai "pasmags". Shakra kā vienmēr laba. Axxis ļoti labs. Nekas cits gan atmiņā nav palicis.
0
vai nu Europe toč kaut kā vairāk pat neinteresē paklausīties. Axxis atceros tik pašu pirmo albumu Kingdom of The Night, tas man patika, lai gan vokāls nedaudz kretīnisks. pārējos esmu laidis gar ausīm.
0
pēdējie Europe and Scorpions albumi, IMHO, ir labākie, kas šiem ir vispār iznākuši (Juropai jau nu točna).

Reti, bet gadās, ka kāds agrākais "dinozaurs", gadiem un gadu desmitiem veģetējis, ņem un izlaiž labu vai pavisam labu albumu.
Bet neviens tam negrib ticēt.
0
hmmm, skorpi es palaidu garaam, saki labaaks pat nekaa savage amusement?

par juropu vareetu piekrist, peedeejais bija visincantaakais.
0
man kaukā nejauši sanāca pagrābt Skorpju diskogrāfiju, un parasti šādos gadījumos es to arī noklausos, lai būtu lietas kursā ;) Un nudien, Humanity Hour I atspārda visu, ko viņi ir darījuši vismaz kopš 80o gadu vidus, ja ne 70o beigām.
+1
ja jau tu saki, ka jaunais Scorpions pārspēj pat Savage Amusement un Love at First Sting, tad tiešām būs jāpaklausās.
0
te gan jāpiebilst, ka neesmu ārkārtīgs šo abu albumu cienītājs :)
Pagaidām tomēr atsaukšos uz vairākiem cilvēkiem, kurus piespiedu noklausītos HHI (par spīti lielai neticībai), un visi trīs negribīgi atzina, ka man tomēr ir taisnība ;)
0
reku veel viens hair metal uzpeldeeja:
American Dog ar albuumu Hard, kur speelee singeris/basists Michael Hannon, kas savulaik bija Salty Dog un Dangerous Toys.

weps: www.americandog.us/
+1
Yeah, pa American Dog nupat Classic Rock visai atzinīgos toņos rakstīja.
"Sometimes You Eat Pussy, Sometimes Pussy Eats You" - neko tā balādīte; būs jāpaklausās albums.
0
noklausījos vienu dziesmu, nez man vairāk patīk melodiskāks stafs, ar lipīgiem piedziedājumiem.
0
all-girl banda no Zviedrijas Crucified Barbara albums In Distortion We Trust. baigi feinais
0
nesen uzraku baigi feino hevīti/roķīti no Itālijas The Dogma-pie attiecīga rokenroliskā noskaņojuma ir ok.

profile.myspace.com/index.cfm?fuseactio...
+1
te kaut kur forumā bija minējumi, ka thrash metāliņš kļūst arvien populārāks. rodas aizdomas, ka atgriežas arī hair/glam vai kā nu vēl viņu sauc.
zviedru banda Crashdiet bliež ne pa jokam.
www.youtube.com/watch?v=2Y9UFlkwH30...
0
Gaidu ar nepacietību, kad šitie glemeri atdzims: www.youtube.com/watch?v=rDfIOr1ByIc...
0
Vot šitais nu gan ir tas žanrs, kam nevajadzētu atdzimt, bet labāk palikt mirušam iekš tiem 80tajiem.
0
nē nē, lai atdzimst, būs ok! bet UGly Kid Joe jau nu gan tur nevajadzētu jaukt iekšā..viņiem ar glemu vispār nekādu sakara nav.
0
p.s. vienīgi bez tās krāsošanās un matu lakas izmantošanas tiešām varētu iztikt.
0
Chaos, kā tā - nevajadzētu jaukt? Šie savā saitā pie galvenajiem iedvesmas avotiem bij norādījuši Motley Crue un Bon Jovi :D
Nu ir jau viņiem viskas tai muzīkā; tik ar garāžroku visa tā bezjēdzība atjaukta.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas