Agresīvs autovadītājs saša
0
Maskavas ielā noticis kārtējais agresijas uzplūds, kad kāds autovadītājs, sadusmots par trīs gados jaunu gājēju, viņaprāt, pārāk lēno virzīšanos pāri ielai, nolaidis logu un viņus sašāvis, otrdien vēsta laikraksts "Vesti Segodna".

"Maskavas ielā turpinās muļķīgais, pretīgais, reālais karš," raksta avīze par pirmdienas vakarā notikušo incidentu.

Vismaz divi no gājējiem nogādāti slimnīcā, no kuriem viens sašauts krūtīs, bet otrs - rokā un kājā.

Avīze atsaucas uz aculiecinieku teikto, ka autovadītājs, 29 gadus vecs azerbaidžānis, vispirms uzkliedzis gājējiem pasteigties, tad izrāvis pistoli un sācis uz viņiem šaut.

Traki gan :/

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Nu tu būtu kaut ko interesantu vai jancīgu ielicis te. Mēs visi zinām kādā sabiedrībā dzīvojam.Nav nekas jauns. Nu un kā man tagad būtu tas jākomentē? Jāšausminās?
0
nu ja nu ja :)
bet vai nav feini brauksu pa ielu ar masinu redzeshu ka sadzeries reperis parak tuvu braucamajai daljai pielidis atvershu logu un un ar skrotim vinjam dibengalu sacaurumoshu vai taa butu jadara? :)
0
NU tu gribi lai tev pasaka, kas tev kaadaa situaacijaa jaadara?
0
es ceru ka nošaus TEVI.
0
ROFLMAO !
0
"trīs gados jaunu gājēju,"

peec taa taalaakaa teksta jau sanaak, ka tur beigaas ir vairaaki gaajeeji bijushi.

bet nu diezgan suudaini ir tam dzekam, kurs triis gados dabuu kaut ko taadu paarciest, nja.
0
nu nebija ka sapratu 3gadnieks bet vienkarshi jaunieshi ka sapratu
0
nu malacis, ka saprati :)
0
Vismaz divi nogaadaati slimniicaa.
Tjip pa paalim shos savaaca ka nemaz nezin cik tad iisti aizveda uz slimniicu? :D
0
Man patika, ka tēmas nosaukums ir saisināts "Agresīvs autovadītājs saša", bet tālāk ir
"29 gadus vecs azerbaidžānis".
Azerbaidžānis Saša :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
vainamoinen (20 gadi)
mythago (17 gadi)
Viskas