Nu...
0
Ziņas daži jau izlasīja. Nu tad ieraksts ar jauno vokālu - pirmā dziesma :)

www.draugiem.lv/music/musician.php?...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Links tiem, kas nedraugojas:
muzika.draugiem.lv/music/musician.php?...
0
uu meitieti pie ruliem pielikusi.
0
izklausaas peec kaadas nebuut folk metaalistes...
0
Folk nav, vienkārši es to vokāla melodiju biju uztaisījis tādu nedaudz tautisku, lai gan tāds nebija mērķis. Iepriekš neviens to melodiju nemācēja izdziedāt :D

Bet viņa vispār ir nevis folk, bet nu-metāliste.

Pirmo slavu guvusi konkursā "Jaunās Zvaigznes" ar savu grupu "Clear Shades", kas gan vairs nepastāv.

Bet pagātne tikai informatīvos nolūkos, jo tam nav īpašas nozīmes. Svarīgi ir tas, kas notiek tagad ;)

26. decembrī heavy koncerts, sīkāka informācija, kad pasākums nāks tuvāk.
0
Neapvainojas, bet man nepatīk. Šķībi aurojoši veči tomēr ir labāk par šķībi dziedošu skuķi.
0
nea .... garaam .... veco atpakalj ASAP !
0
Neonz,zhetonc!
0
dereetu jusu meitietim pamaaciities dziedaat HEWY METAL stilaa..hehe karoc atkal cirku taisiisiet uz skatuves??
0
Nu jā,derētu biki smagāk un ātrāk spēlēt, kā piemēram trauma moralis vai gatling, tad jums neviens nepārmestu ka šķībi dziedat vai par cirku uz skatuves ;)
0
Spēlējāt gan labi, bet vokāls galīgi neder tādai mūzikai.
Vajag harsh male vokills.
Piemēram kā Chris Barnes dzied Six Feeet Under :), tāds vieglāks growl.
0
^^^LOL
0
Jā jā! pareizi! kad grovlo tad jau nekad nesaka, ka šķībi grovlo!
0
vai muusdienu metaalistam vispaar kas aarpus death/grind utml lietaam vipaar eksistee?
0
Jā, Black!! :D
0
Īstenībā nav nemaz tik slikti kā visi te runā.
0
Viesuli un Kudar, paldies par atbalstu! :)

Bet mēs jau īstenībā rēķināmies ar to, ka trūmetālī mūsu nosaukums jau pats par sevi izsauc agresiju un negatīvus vārdus. Tas jau ir tik pat stabili kā tas, ka mūs neņems spēlēt mellajā piektdienā :D

Kā teica Bleakness privātā sarakstē: "Tāpat atrastu kur nodirsts pat tad, ja iedziedājusi būtu Tarja no Nightwish"...

Tā ka liels paldies par to, ka ir arī kāds labāks vārds! :)
0
Vispār paklausījos, nav tik traki, varēja būt arī sliktāk!! :) Jaunkundzes vokāls varēja būt spēcīgāks, bet tā vispaŗ izklausās interesants un orģināls!
0
Nē nu es jau ar paklausījos kā skan pirms kko raxtiit...doooh..Nepatīk ka skan.Sūdzi kaut tiesā..
0
Jā, ja Tarja būtu iedziedājusi, tad es 100% ka nodirstu :D imo viņas vokāls šitādam hevītim tič neder.

Šitas variants - nu, klausāms ir, bet izaugsmei vietas vēl daudz :)
0
chaZZZrock, nezinu, man te negatīvas asociācijas nosaukuma dēļ izraisa tik Bobijsxxx. Bet man ir muzikālā dzirde, un ja daudz maz normālai mūzikai pa virsu tiek dziedāts šķībi, man tas vienkārši griež ausīs un es to nevaru paklausīties. Cita lieta ir, piemēram, tāds Kaspars Upacieris, kas dzied šķībi speciāli, bet tur tas ir nostrādāts tā, ka tas nav tik ausīm griezoši. Jūsu jaunā vokāliste, vismaz pagaidām, nedz dzied spēcīgi, nedz arī māk noturēt meldiņu.
0
Vispār jau ir tā kā Neonz saka - vokāliste ir tikai pašā ceļa sākumā uz vokālās mākslas pilnību. Taču intensīvi strādājot tur var izveidoties kkas tiešām klausāms. Protams tai lietai jāpieiet profesionāli, citādi tur var arī viegli to balsi nobļaut un tad atlikušo mūžu par dziedāšanu varēs aizmirst vispār. Vienvārdsakot vokālais pedagogs viņai būtu absolūti nepieciešams.

Vēlarvien jūs reklamējat neizstrādātu materiālu... :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas