par stiliem
0
kads man var izskaidrots kads izskatas radijums kursh saucas par "screamo" ?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Noķer kādu emo un iebāz viņam pakaļā poda birsti - dzirdētais būs screamo ...
0
šitā nesaki, viņi apvainojas, kad viņus sauc par emo:D:D es vienā diskusijā savas nekompetences, emo/screamo jautājumā, dēļ dabūju 'pa muti'.
0
kas tad tie screamo isti ir?
0
en.wikipedia.org/wiki/Screamo...

Anglsiki lasīt māki? Tad tikai uz priekšu!
0
nea
0
Es vienreiz izsecināju, ka screamo vajadzētu klausīties emocionālu hc. :D Hvz, kā ir patiesībā...
0
Īmō skrīmō huj īmo...
0
izskatās - valkā dīvainas teniščības (bez šņorēm), superspīlēti džinsi un visādi krāsaini krekliņi ar miroņgalvām vai sirsniņām un tml štruntiem. Vēlams krāsoti mati, melni un ļoti izpūruši. emmm... kas vēl? (domā) uzskata sevi par ļooti alternatīviem jauniešiem (ņemts pēc manas absolvētās skolas pāris skolnieku ārienes,kas man ir teikuši, ka ir screamo, vairāk nekā nezinu)
0
valkā dīvainas teniščības (bez šņorēm), superspīlēti džinsi un visādi krāsaini krekliņi ar miroņgalvām vai sirsniņām un tml štruntiem. Vēlams krāsoti mati, melni un ļoti izpūruši. emmm..
====
Gluži kā hairmetal pārstāvji no 1980s (vienīgi teniščības ne, taad bija izmītas krosenes)

Viss nāk un aiziet tālumā... un sākas viss no gala.
0
Nu tiem veterāniem bija botiņas ar lielo mēlīti un mati bija uzkasīti + obligāti čolka...
0
atšķirībā no emo, hairmetālisti dzēra, narkojās un drāza vecenes, nevis noraudājušies tupēja vanasistabā ar žileti rokā:DD

a tie ar uzkasītiem matiem, čolkām, iespīlētām džinsenēm, baltām augstajām botām un ādas jakām bija tipiskie 80-o trešeri.
0
a tie ar uzkasītiem matiem, čolkām, iespīlētām džinsenēm, baltām augstajām botām un ādas jakām bija tipiskie 80-o trešeri.
====
burtiski vienīgā atšķirība starp trešeriem un hairistiem bija tas, ka pēdējie lietoja māmiņas kosmētikas maciņa saturu.
Citādā ziņā šie abi grupējumi bija samērā līdzīgi. Vizuāli vismaz.
0
es te netīšām par to emo aizdomājos...nezinu kāpēc tagad visur to emo skandina. reāli man liekas emo aizsācēji ir Korn, pirmajos albumos tur ik pa laikam raudāja, cik viņam grūti, kā tētis viņu izmantojis dibenā utt. tipisks emo. Korn noteikti ir 90-o gadu emo.
0
vel jau atceros ka dazhi vilka paraleeles ar filipa kirkorova jaunibas dienu stilinju taatad veel senaak.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
BladeOfDarkness
nerve
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas