ū...
0
šorīt sanāca pamosties līdz ar saulrietu... :D :D
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
gluži normāla parādība.
0
trešdiena. Nedēļas vidus. Skola/darbs nav? Esi laimīgs bezdarbnieks? Priekā!
0
es pamodos puss 3 diena :D
jo sodien darba iedeva brivu, naais.
0
es gan pamodos jo murgoju...
0
citi saulrietu sagaida jau darbā..:(
0
ble es ari murgoju.
es ar savu grupu itk uztajamies MP. mes baigi bliezam, mana draudzene bass, bralis bungas, es guitar, vokala nav. un mes ka pirmie uztajamies. baigi gruti iekustinat publiku.Visi stav un blenz. pamodos ka no launa murga :D:D
0
Varēja būt vēl ļaunāk - visi (5) klausītāji guļ, vai met jums ar kautko ...
0
nu skola ir, bet nedaudz sanāca aizgulēties. :D
0
ne ne sapni staveja prieksa aiz nozogojuma vesela 1 rinda :D:D:D:D
0
labrīt, es nupat izvēlos no gultas :|
0
laikam tev uga bija gara nakts :D ka tikai tagad augsa :D
0
Es arī tikko izvēlos no gultas- jo pagājušonakt mācijos līdz 2:00, šorīt 8:00 modos un ap 18:00 prasijās pauzi lai nepārdeg. Vecais Čērčila triks ar diendusu.
0
Nu viss! es eju gulēt! Ejiet jūs ar.
0
nu gan jus ne puuces.
es tiko parnacu majas tagad ieturu vakarinjas. domajams ka gulet ieshu ne atrak ka 2.00 un ne velak ka 5.00
0
Man sanāk pamosties pirms saulrieta...
0
Tagad sāks lielīties, kam te īstāks TRUE miega režīms :D Nakts radības t.i.
0
lab, es eju guleet. :D bet nopietni, gandriiz katru dienu eju 6os no riita guleet un mostos kaa nu kuru dienu vajag, ja nevajag, tad pat veelaa vakaraa. :D
0
Nu vispaar jau it kaa ir taa, ka veseliigaakais miegs cilveekam ir liidz aptuveni pusnaktij, un jo veelaak aiziet guleet, jo miega kvalitaate samazinaas. Taa kaa nevienam cilveekam, kam nav taa, ka nenaak miegs, bet vinsh, nodarbojoties ar pozerismu, iet guleet 6os no riita, jo vinsh ir trve kvlt nakts dziivnieks, iesaku to labaak nedariit, jo miegs ir vajadziigs un nav aizstaajams ne ar ko. Jo normaalaak ieveero kaut kaadu dienas rezjiimu, jo mazaak ir visaadu veseliibas probleemu un taadu visaadu debiilu chakaru, tas ir pieraadiits un pieredzeets.
0
jopcik popcik, mp jau sapņos rādās :)
0
Man mantojumā no bijušās darba vietas ir miega gļuki- bija režīms 19:00- 6:00, tagad reizēm ir tā, ka ātrāk par 4:00 neaizmigt. Traucē. Ar to nesakarīgo gulēšanu zūd darbaspējas- man kā tulkam jāspēj koncentrēt uzmanību uz katru sīkumu, a bet tādā ķitē dzīvojot tas ir pagrūti.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
ssstnotb (6 gadi)
Viskas