gastronomiskie perversuļi san
0
lieta taada ka pirms laika es ar sikspaarni kad gajam uz nlo dzimeni izdomajam ka varetu uztaisit viina un alkoholisko dzerienu zhelejas un saldejumus.

sodien biju stockmanaa pa 2.95 redzeju 100 gramus chianti viina zheleju pa 3.5 100 gramus portvina zheleju.

tad jautajums tiem kas ir eskperimentejushi te pietiks ar uudens peldi un zhelantina piedevu vai jusuprat veel kam vajadzetu buut klaat.

ir kadas sheemas ka sadas mantas gatavo?

ja viss izdotos. esmu ar mieru sis gastronomiskas izvirtibas galaproduktus piedavat MP baaram par attiecigu samaksu.

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Prosta nopērc k-kādu želeju, tādā paciņā k-kāds pulverīts, ba šņabja pudeli un pēc instrukcijas kas uz paciņas pagatavo.
Sanāk kā parasta želeja, tik beigās vēl pāli atrauj. Samērā baigi labais stafs.
0
varētu iemēģināt. :D
0
tu domaa udens vieta snabi?
bet vai tad ja snabi uzvara graadi nepazuud tb nedaudz nepazud?
tb tad kad saakas kondensacija?
jo man nav advanceetais trauks kursh savac visus kondensacijas galaproduktus.

un doma piem taisit no alus zheleju. domaju tada gadijuma pulveris nederes jo saubos vai bus baudama zheleja kura garshos pec alus un dzeervenem :D
0
tb jo tiem pulveriem tak naak tas garshas lidzi.
0
a kam interesanti buutu vajadziigs taads alkoholisks punkjis ja ir norm alkohols :/ ?
0
es esmu mēģinājusi, iznāca, ar kautkādu baltvīnu un vienkārši želatīnu uztaisi, sajauc ar to ko tu tur gribi sajaukt un gaidi :D
0
3 krusti
es tak teicu lai te sanak perversuļi
tikpat labi tu varetu pajautat kapec shampanieti jadzer no glazem ja var tempt no pudeles.

Lauma bet tu vinju uudens peldee taisiji?

un kaadas idejas par alkoholisku saldejumu?

padoma vodka ice-cream :D
kad eed ir auksts bet kad nonak riklee tad ir karsts :D

0
a savādāk arī var?? dddd :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [3]
kurrrat
LaurisPo
BigUgga
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
Viskas