"LEDUSPUKSTI" @ M.P. 1
0
18.janvarī klubā "Melnā Piektdiena" norisināsies
ziemeļnieciskās dark ambient mūzikas festivāls "LEDUSPUKSTI"

Piedalās:
KAMMARHEIT [Zviedrija]
NORTHAUNT [Norvēģija]
SVARTSINN [Norvēģija]
CLAUSTRUM [Latvija]

DJ-i: Svetlana, SKD un Kinderfeld (dark ambient, drone, neo-folk, neo-classical)

Biļetes: 7Ls, pasākuma dienā kluba kasēs.
No 19:00 līdz rītam.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
He! domaaju, ka jaaaizshauj! Ceru, ka sanaaks!
0
šitas var but ir ok,bus jaizkapj
0
ES jau tur :)
NORTHAUNT ir vien tā vērts!

0
ES jau tur :)
NORTHAUNT ir vien tā vērts!

0
varētu būt labs pasāciens
0
Tikai jāatceras paķert līdz spilvenu un guļammaisu :D
0
vo tas gan
mūzika parliek mierīga, ka nesanāk ka tur visi ar aizmieg :D
0
Slayerman un BladeOfDarkness nodziedāsiet man aijā žūžu dziesmiņu??:D
0
das ist aber sehr gut!
0
grupas spēlēs līdz 12tiem ?
0
Mūziķi uzstāsies ar nelieliem pārtraukumiem līdz vismaz plkst2 naktī. Atlikušajā nakts daļā, līdz pat rītam dj-i atskaņos augstāk minēto stilu klasikas un aktualitātes.
Katra izpildītāja uzstāšanās tiks papildināta ar īpaši gatavotiem, programmai pieskaņotiem video materiāliem.
0
Northaunt - "The Wilderness" video no albuma "Horizons":
www.youtube.com/watch?v=Nl3ZnhYaBjs...
0
laikam tas kaut kur bija rakstīts, paldies
0
dj Svetlana! yeah!!
0
tu neko nesaproti svetlana it trveXD
0
kaukads s.
0
Uj,uz šito tok nē,savādāk vēl kāds manas skaļās krākšanas dēļ izmetīs no turienes :D
0
DOMĀ??atnāc,kads varbūt padomās ka tava krākšana ir industrija
XD
0
Tumšo noskaņu mūzikas vēsture ir sākusies 1980.~’90.gados, kad, turpinot musique concrete tradīcijas, tika izmantoti dažādu vidieņu skaņu ieraksti, kas papildināti ar skaņas cilpošanu un sintezatoru noskaņu veidošanas iespējām. Ziemeļnieciskā dark ambient saknes lielākoties meklējamas etniskajā un black metal mūzikā, no kuras izrietēja, tā saucamais, black ambient, kurā saglabājās daļa šajā mūzikā pausto ideju, taču izpausmes – krasi atšķirīgas.
Kammarheit, Northaunt un Svartsinn ir uzskatāmi par jaunās tūkstošgades dark ambient ikonām, kas uzplaukumu piedzīvojuši, izdodot ierakstus uz Kandādas izdevniecības Cyclic Law, līdzās Endvra, Arcana, Sophia, Kajalan Sissit, Nordvargr (Mz.412) u.c. Šo izpildītāju mūzika klausītājus ved iztēlotā ceļojumā - mītiskā, tumšā un nesaudzīgā pasaulē, mežainām kalnu grēdām klātā, vēju balsīs izrunātā; pasaulē, kurā laicīgums un personība nepastāv. Svartsinn rada dūmakas klātu un pelnu smacētu, netīru skaņu vidieni, turpretī Kammarheit un Northaunt šo ainavu piesātina ar plūstošām melodijām, katarses radītām vizuālām ainavām, kas atklāj ziemeļu tautu salto estētiku.
Claustrum ir vieni no dark kultūras pamatlicējiem Latvijā. Nākamgad projektam apritēs divdesmitgade, kuras laikā devuši neizmērojamu ieguldījumu pašmāju gothic un, galvenokārt, industrial subkultūras attīstībā. Claustrum ir snieguši daudzus neaizmirstamus koncertus kopā ar plaši atzītiem ārzemju mūziķiem, kā arī radījuši intīmus un skaistus mirkļus tepat pašmāju publikai, no kuriem ieraksti vēl arvien cirkulē pagrīdē, taču atsevišķi, jau klasiski izdevumi, kā „Return To The Past By Silence” koncertieraksts ar Traur Zot, Clausthome – „Radiophare” un Claustrum – ”Isolato”, kas izdots sadarbībā ar semema.org, ir pieejami atpazīstamāko industrial/neo-folk/dark ambient/noise izplatītāju sarakstos.
0
danke šōn.
vaja niansētas sensitīvās spējas lai šito mūziku uztvertu un izbaudītu nevis krāktu hā hā :D
0
vispār. es gribu šito redzēt! mani ziņkāre māc, jo pirmais industrijas koncis man būs :D
0
cik stulbi sanāca pateikt ;D :D :D
0
Šovakar, 14.janvārī plkst22 radio Naba ēterā būs noklausāms avantgarda un industriālās mūzikas raidījuma Audiogramma spec-izlaidums, kas tiks veltīts ziemeļnieciskās dark ambient mūzikas festivālam LEDUSPUKSTI, sniedzot ieskatu dalībnieku daiļradē un biogrāfijās. Studijā - pasākuma organizātori.
0
Šovakar, 14.janvārī plkst22 radio Naba ēterā būs noklausāms avantgarda un industriālās mūzikas raidījuma Audiogramma spec-izlaidums, kas tiks veltīts ziemeļnieciskās dark ambient mūzikas festivālam LEDUSPUKSTI, sniedzot ieskatu dalībnieku daiļradē un biogrāfijās. Studijā - pasākuma organizātori.
0
Nagaga Naba: organizatori noteikti piedzersies un visu izdemolēs ...
0
Ātgādinu, pasākums notiek jau rītdien!
0
aaaah manas finases to neļauj :raudraudraud:
0
Paldies atnācējiem! Cerams, ka arī jūsuprāt vakars bija izdevies.
0
Bija baigais labinieks. Tā 1924.gada filma mani reāli iegruzīja :D
0
Es vēl vakar vienu meitenei centos pierunāt nākt uz šo pasākumu, bet viņa tikai teica, ka 18tais jau garām.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
Viskas