Demonaz
0
čalis no Immortal nav nemaz tik grim un trve, re ku maispeisā uzdūros viņa lapai, tīri feins gotiskais metāliņš sanācis.

profile.myspace.com/index.cfm?fuseactio...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Pats jau vairs nespeelee... Taapeec...
0
Nu bet tak sacer viņš pats. Šito kādu nedēļu atpakaļ ievērtēju, nu tā, klausāms, bet nekas ūber.
0
Šitas daudz vairāk ieliek. Tikai pagājušo nedēļ atklāju bandu, laikam tāpēc ka kāds lohs stilu bija par Black Metal nosaucis, bet tas ir kārtīgs Heavy ar Bathory piešprici. Sastāvs praktiski identisks.

www.myspace.com/abbathi
0
nu tas I bij zināms jau kādu laiciņu atpakaļ.
a tas kekss Ice Dale no Enslaved?
0
Tak pašļi jūd nahuj ar to TRUEismu, šis vārds jau ir nolietots. Ko čalis grib, to lai arīt taisa. Varu derēt, ka katram black metālistam gribētos kādu popsovu blakus projektu :D Abbatham tak arī ir tas tur I...
0
he he, enslaved Ivara vecais..:)

www.enslaved.no/gallery/displayimag...
0
Baigi normāli, ka džekiem ir blakusprojekti, kur realizēt citas savas idejas / intereses. Immortal vokālistam patīk arī hevītis, nav nekāds brīnums. Labi ka pamatbandu tam neizmanto, kā daži citi. Vispār "I" biagi sit cauri Immortal fīčas, tāpat kā Contol Denied aiz katras nots varēja sadzirdēt atskaņas no Death.

Starp citu Ice Dale ar vēlvienu keksu no Enslaved rukā hardroka blicē Audrey Horne (tīri labs starpcitu). Vēl tur ir čibis no Gorgoroth. Nevar tak visulaiku tikai gaļu kapāt, jāpaskariada reizēm pa pļavu puķītes lasot :)
0
"jāpaskraida"
0
fonam ļoti piemērota
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Teloah
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Balerija (12 gadi)
Viskas