Manowar X-mas
0
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Ou, cik mīļi. Abet 84' gadā bija tādi velnisti.
0
a kas ir? normāli, dzied smuku z-svētku dziesmiņu. šoreiz man Manowar patīk.
0
Ar katru dienu tie džeki jūk jo vairāk, un necenšas to slēpt :]
0
A kas ir? Nebrīnos, ka kristietim šāda liekulība ir pašsaprotama.
0
Now people keep asking if we're going to change
I look'em in the eye
Tell'em no way
Stripes on a tiger don't wash away
Manowar's made of steel not clay

Da kādi tur māli, no puņķiem SamoWar ir taisīts ...
0
Other bands play, MANOWAR - gay!
0
jutu ka ar džekiem kaučkas jēgā>:}
0
Jouds - grow up.
0
manovar x-ass

edenbiiitit matos nekjer krenkji puijs...iekapaa shnaps un paklausies grind un buus viss bumbaas:D
0
A mož tas nav manowar? Pārāk aizdomīgi tomēr.
0
Ir, ir Manowar. Citāts no manowar.com:

MANOWAR Records Their First Ever Christmas Song!

MANOWAR recorded both German and English versions of "Stille Nacht" - known to English speaking fans as the classic Christmas carol "Silent Night"- as a holiday gift to all of their loyal fans, the greatest fans in the world. The song was recorded in "Hell" and mixed by Ronald Prent of Galaxy Studios, Belgium.

Merry Christmas and a Happy New Year to all of the true metal warriors from MANOWAR!
0
Bet tā man tas liekas baigi ok. Augstas klases mūziķi iedzied skaistu tradicionālu melodiju.

Man vispār kaut kā man visnotaļ patīk Manowar pēdējā laika muzikālais virziens ("Gods of War"), lai ar tā noteikti ir attālināšanās no klasiska heavy metal.
0
The song was recorded in "Hell" :DDD
0
N. Pāķi - es jau neko, man viss bumbās tāpat ;D citiem laikam gan nav. anyway - fuck christmas, bet dziesmiņa man tomēr patika.
0
MANOWAR prezhi, MANOWAR z-sveetku dziesmeles... kas veel buus gaidaams vinju propogandeetaa TRUE METAL saistiibaa? MANOWAR kokteiliishi un MANOWAR gospelji? Sorry, vechi, lai arii izpildiits ir jauki, tomeer ir jaabuut kaut kaadai robezhai kuraa propogandeejot the only true metal, tam metaalam tur arii ir jaatrodas. Pie tam, kaads sakars vinju apdziedaatajiem Ziemelju pagaanu dieviem ar sveeto nikolaju? - jebshu Amerikaa tas ir pasludinaats jau par Odina iemiesojumu? Atvainojiet, grupas fani, bet man par shito naak smiekli!!!
0
drīz sekos Manowar gospeļu albūms... :D
0
Church-o-Manowar >:)
0
Gaidām nākamgad "Jūs, bērniņi, nāciet" Deicide izpildījumā.
0
Let The Children Cum... :D
0
Pietiks jau ar to, ka vietējie sektanti it bieži sarīko festus - "Let Your Condom Cum"...
0
Cumdom Cum!
0
He, šito jau te jāliek :D /forum/15459/
0
Let the Children Cum jau bija Moonspell gabals, ne? Vai arī kaut kā tā līdzīgi.
0
^^^
bij bij Moonspell no albuma Sin/Pecado

tād frāz vēl ir Morbid Angel-god of emptiness-, bet laikam ne ar CUM :D let the children come to me, their mothers love me and so shall they..
0
Grupa ir Kingdom Come :)
0
0
No WOA nošpikojuši
0
Vienīgi, WOA preži ir melni... :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
atmoda
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas