Metal Camp 2008
0
Kāds taisās uz turieni doties? Dažas no šī gada grupām (iz oficiālās mājaslapas): In Flames, Apocalyptica, Ministry, Celtic Frost, Behemoth, Wintersun, Heaven Shall Burn, Mercenary, un protams SKYFORGER! www.metalcamp.com
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
es varbūt braukšu.
0
man tā vieta patīk, kur tas notiek
0
nekas ipas. tos pasus skaijus var ari redzet seit LV. cits nepiesaista galigi
0
nekas ipas. tos pasus skaijus var ari redzet seit LV. cits nepiesaista galigi
0
nekas īpašs? nu, puisīt... Celtic Frost vieni paši piešķir tam festam jēgu, bet tev - nekas īpašs... skumji, necienām mēs klasiku, ko vajadzētu cienīt.
0
principā es tā skatos ka viens no labākajiem festiem vasarā. wackens tā pat kā pagājšgad droši vien būs pārbāzts...
0
klasika ta klasika, bet ja cilvēkam nepatīk? es arī nekad neesmu varējis saprast, kas tajos Celtic Frost ir tik īpašs.
0
2/3 jau redzētas, pārējais pie kājas. Noteikti tautas nav pārāk daudz, un bandas nepārklājas, bet 5 dienas tomēr par ilgu. Arī ceļš ir visai tāls.

Skatoties Celtic Frost iekš "WOA 2006 DVD" gandrīz apvēmos.
0
Iespējams, es braucu - pilns grupu saraksts pagaidām izskatās šitāds:

APOCALYPTICA
BEHEMOTH
BRAINSTORM
CATAMENIA
CELTIC FROST
DARK FORTRESS
FINNTROLL
HEAVEN SHALL BURN
HELLOWEEN
IN FLAMES
KATAKLYSM
MERCENARY
MINISTRY
MYSTIC PROPHECY
PERISHING MANKIND
RAGE
SAHG
SKYFORGER
SUBWAY TO SALLY
TANKARD
WINTERSUN

Un katru nedēļu nāk vēl klāt.
0
Izmaksas esi rēķinājis ?
0
110 eiro par nedēļu. manuprāt tas ir to vērts jo grupas izskatās labākas nekā wackenā... (nu ja neskaita carcass protams..)
0
Loģiski, ka varētu izskatīties kādam labāk par šīgada WOA, jo 11 grupas no šī saraksta tur uzstājās 2007.gadā :), bet pārējās 2006 ...
0
Nu paluugsu te nejaukt veco labo 80.g.Celtic Frost,ar to suudu ko Celtic Frost speelee tagad.
0
sūds ir gan vecais, gan jaunais:)
0
sūds?? da jūs ko?? CF šobrīd spēlē tik smagi kā nekad agrāk, a jūs te - sūds, sūds. ko jūs vispār saprotat?

ok, manis pēc ejat ieskrieties, CF tik un tā spārda. ;)
0
Kas vispār Celtic Frost tāds ir ?!?! :DDDDD
0
0
0
un te viņu patiesā būtība :)

youtube.com/watch?v=bI74tyUefY4...
0
No vecajiem tikai Morbid Tales / Emperor Returns ir OK.
0
To Mega Therion arī ir labs, un Into the Pandemonium vēl tā nekas. Tad nāk kakas, bet Monotheist nudien ir baisi labs, te nu reiz jāpiekrīt Edenbeastam. Nu jā, "love it or hate it" afēra, tā sacīt. Nav vēl redzēts neviens, kas par pēdējo teiktu: "nu tā, ir tā nekas, bet nu nekas tāds baigais"; ir vai nu cronos, vai Edenbeast paustie viedokļi :D
0
ēēēēē ... Cherry Orchards mans jaunais favorīts :P hihi :D

Bet ja tā godīgi, tad nu man tā šitais CF pasākums.
0
spriezot peec Edenbeast teiktaa-pohuj kas ka tik smagaak,atraak,trakaak un iespeejams ka ar dzilaak):
bet protams pa gaumi te kasiities netaisos.
0
ātrāk?? sorry, es jau nu neesmu tas, kas mūziku vērtē pēc ātruma.
0
nujaa peec smaguma
0
tas ir subjektīvs jēdziens - smagums. es mūziku vērtēju pēc tā, vai tai ir kvalitāte un vai tā spēj piesaistīt ar kaut ko oriģinālu.
0
CF to spēj, un man ir pajāt, ko domā citi. CF vienmēr ir bijis avangardisks, tāpēc nav brīnums, ka daudzi to nespēj sagremot.
0
hallo!!? vai tad runa negāja par Metal camp 2008?
0
Tieši tā.
0
Izskatas pec alternativas Wackenai..
0
mmm... jau kaadu laicinju domaaju ka uz turieni IR jaabrauc...bet bish bail par to ka apmaldiishos un finaalaa taa vietaa lai nokljuutu tajaa Tolmenaa nokljuushu kkur pavisam citur.Vai kaads uz turieni ja ir braucis un cik liela ir iespeeja apmaldiities?
0
Eksistē jau arī tāda lieta kā karte.
0
jāmmm, tiešām varētu braukt, tas tik būtu...
kurš brauks ar mani?!:D
0
a kā ar transportiem? kā brauciens organizējas?
0
+MORBID ANGEL
+SOILWORK
+FEAR MY THOUGHTS
+MISERY SPEAKS
+MACHINEMADE GOD
+SYBREED

Tie pēdējie četri gan man neko neizsaka.
0
nu ta ka neviens linku neiemeta tad ka sapratu tas bus sitas pasakums
www.metalcamp.com
0
man patik izvilkums no info
:D
Swimming
Swimming and other sports are at everyone´s own risk!
0
pasakums notiek slovenija
nu pec turistiem domata info daba jau tur ir piemiliga
vismaz siltaja perioda
pec kalkulacijas sanak ka no manam majam fests atrodas tikai 1200 Juudzes :D
un ka ar masinu var pa 27 stundam aizbraukt

padomasim 1200 judzes*1.6=1920km

videjam atrumam jabut 1920/27h=71 km/h

pienemot ka ir masina kura tere 1l uz 10 km
192**0.73lspar benzinu kilometra=140.16ls rekjinot
ka brauc 4 cilveki kuri katrs maksa par sevi
=35.04ls par benzinu

bonusa protams var gadities ka jamaksa kukulis kadam robezsargam jo sajos apgabalos kur ja nemaldos stipri jutams postkomunisms korupcija plaukst un zel

pienemot ka partiku izmetis kadus 100ls uz 10 dienam

par merchu pienemot lidz 50ls
dabas apskate lidz 30ls

festa bilete 80ls

kopuma ja brauc ar masinu tad izmaksas varetu but pie
330ls +/-
uz galvinju

protams iespejams ka letak butu lidot ar easyjet
es tikai sakuma nesapratu kuros datumos ir pasakums bet tad iebraucu
3.julijs lidz 9.julijs rezume ja brauc atpakal var pa taisno uz blomi iespejams paspet kas ir 11.julija
protams ja vien nauda nebus notriekta un nenaksies balsot :D
0
Varbūt robežsargus arī var apšaudīt ar saindētām šautriņām? Bet ja nopietni, kāds postkomunisms, idiot? Slovēņi atšķirībā no mums pat eiro jau ir ieviesuši.
0
kudar tad mes but bremzetie nacionalisti un ar ekonomiku galiga pakala atskiriba no slovenjiem
vai es ari isti nesapratu tavu zemtekstu
0
Slovēnija no "jaunajām" Eiropas savienības valstīm jau labu laiku ir visaugstāk attīstītākā (jo Balkānukarš to tikpat kā neskāra), un salīdzinot ekonomikas rādītājus, mums tiešām ir pakaļā, piemēram, kaut vai IKP ņemot (2007):

Per Capita: Slovēnija - $26 576 (29. vieta pasaulē), Latvija - $18 005 (46.)

Kopējais: Slovēnija - $47.841 miljardi (83.), Latvija - $29.214 miljardi (95.).

Galu galā arī fakts, ka 5 dienu ilgs metāl fests ar ~100 grupām notiek Slovēnijā, nevis Latvijā, arī par kaut ko liecina.
0
Bļeģ, kur cipari pazūd? Liakam dolāra simbols nepatika.

Per Capita: Slovēnija - 26 576 USD (29. vieta pasaulē), Latvija - 18 005 USD(46.)

Kopējais: Slovēnija - 47.841 miljardi USD (83.), Latvija - 29.214 miljardi USD (95.).
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas