16.02.2008. @ "MP"
0
šo sestdien 16.februārii
Gothic / industrial party

"HEARTBREAK VAMPYRES"
klubā "Melnā Piektdiena"

Toche nenozheelos` - buus reali labi ...
Aicinat liidzi savus draugus un kopaa buus jautraak par to visu iejuusmot !!

Griekju (elektro industrial) grupa uz skatuves taisiis Asinjainu showu,
Lietuvieshu gothic alternative / post punk grupai Arlekiini speelees un dziedaas,
uz skatuves taisot teatraalu izraadi,
un Latviju paarstāvēs sexiigas dejotaajas ar visiem plashi paziistamo showinistu Dushelovu !!

Plakaatu un grupu aprakstu
ieveertee:
www.b-masquerade.lv
(Jauns dizains tieshi radiiits shim pasaakumam ...)

Grupu myspace linki :

INLINESEXTERROR (GR) - www.myspace.com/inlinesexterror...
.: NORTRON X :. (GR) - www.myspace.com/nortronx
Comedia D’el Arte – (LT) – www.myspace.com/comediadelarteband...
Whore Glamourama – (LV) www.myspace.com/whoreglamourama...

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
jau tagad nozeloju
0
ko tad?
0
0
Atvainojat, ka shis nav iisti True metal, bet ja man kaa true metal cieniitaajam arii shis viss iet pie sirds, tad domaaju, ka ir arii veel kaads taads kaa es kam ir taapat ...

Bet kam taa nav, tad piedodiet, ka nespeeju jums veel kaa citaadaak to izskaidrot ... un ja kaadam ir kaadas pretenzijas, tad rakstat man personiigi jeb vismaz padodat man par to zinjas, lai zinaatu , ka kaadam Te kaut kas ir bijis ko man publiski teikt !!
0
Industrija ar metālu sadzīvo ļoti veiksmīgi, tā ka null problemo. Protams, sintezatoru heiterus tas nepārliecinās anyway...
0
Ja metālā nav siņķika, tad tas nav Trve Metal ! Lai slavēts Deep Purple, Dio un Europe, yo !!!
0
kad rammstein bus mp ?
0
sin man gribetos zinat ka tev izdevas par sponsoru to autobusu firmu dabut :D
0
beidzot arii bobijsxxx man ir redzams : ))
Un protams, ka Tas esi Tu ... piemirsu jau vaardu, kas tiki arii izstumts no ANKH.id.lv foruma un citiem forumiem : )

Tev jau laikam driiz gan taada slava kaa Peksim !!

Ok, apsveicu Tevi ar kaarteejo polularitaati un atbildeeshu arii Tev pieklaajiigi "bobijsxxx" : Rammstein es nu noteikti neriikoshu, bet kas attiecas uz Eurtoline, man Tev tas nav jaaskaidro, bet priecaajies, ka tas nu taa ir !!

Vai Tev ir kaadi veel sakariigaaki jautaajumi ?
0
Atvainojos: ....kaarteejo po-p-ularitaati.... : )
0
Gothic.lv - top jauns dizains un shitaadus rozaa gajienus turpmaak varees skatiit atsevishkji zem "NaktsPutni Dejo" ...
Taapat arii tur buus pieejami attieciigie linki uz BLACK MASQUERADE un citiem gothic pasaakumu organizeejoshiem linkiem + shii stila modes un maakslas kaa arii muuzikas izpildiitaaju web lapaam !!

Tas tak pagaidaam ir pilniigs aarpraats, tik plashi aptverosha nosaukuma linkaa cilveekus informeet par kaut kaadu draugu chutj ne privaato Party !!

Es tur biju un man tur patika, un pasham tai dienaa bija nopirkta rozaa kaklasaite un manai sievai bij daudz kas roza, bet tur nebija vairaak par 20 - 30 cilveeku, kas visi bija man jau sen (no 15 - 5 gadus) labi paziistami draugi un pazinjas ... un reti kadam pat no organizatoriem bija iisti kaut kas rozaa : (

Bija jauki, bet sho kompaniju pat nevar saukt par iistiem gothiem : ))
Tie ir maakslinieki, kam patiik gothiskaa muuzika un kultuura .. un tomeer tie ir gothi, tikai savaadaaki kaa to pienjemts saprast muusu valsts meerogaa !!

Skumji, ka ar taadu attieksmi tiek kaut kas riikots, bet tomeer arii atnaaca kaadi vismaz 10 jaunieshi, kam tomeer bija kas vairaak rozaa kaa matu gumija vai koshljenes mutee : ))

Gothic.lv ir jaabuut kaa Latvijaa un pasaulee paziistamam domenam, kur jebkursh interesents par Latvijas gothisko kultuuru tur vareetu ko vairaak uzzinaat un iepaziities ar citiem taas daliibniekiem, savstarpeeji iepaziistot arii pasaulee pazistamaas shiis kultuuras tendences: maakslaa, muuzikaa un literatuuraa !!

Taadeelj, mees ar Antye un Darkheart straadaajam pie sakariigi informatiiva un interaktiiva portaala (foruma) dizaina un struktuuras ....
0
nu karoč es tevi sapratu. turpini klausīties grindcoru.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas