Mūsu dzīves JĒGA
0
Vēl nēsmu sapratis', bet ir aprises.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
dzives jegu mekle cilveki kuriem galigi nav ko darit,
0
jip!!!!!!!!
0
Vai kuriem beidzies dzeramais ... Un ir 22:01 ...
0
decapitated -
ne vienmēr. Dzīves jēgu var meklēt arī cilvēki, kuriem ir pārāk daudz ko darīt.
0
"dzives jegu mekle cilveki kuriem galigi nav ko darit"

es laikam tomēr, piemēram, piederu pie cilvēkiem, kuriem vajag saprast kaut kādu vispārēju koncepciju un jēgu, lai būtu motivācija dzīvot un vispār kaut ko darīt.

negribētu teikt, ka tā būtu sliktākā lieta, par ko domāt. nu ok, domāt par kakām ir daudz foršāk, tas ir patiesi, bet apdomāt eksistenci un tās pamatus arī ir jauki.
0
decapitated - pilnīgi garām un nepareizi..
interesanti - vai tu šito uz poda izspiedi?

tieši tie, kas to meklē, ne pa galvu pa kaklu skrien lai apmaksātu kārtējo kredītu utt.. ir spējīgi dzīvot pilnvērtīgu dzīvi, kā arī just piepildijumu un zināt, savu vietu.
0
bez kredītiem būtu grūti, bez tiem nevar ne dzīvokli nopirkt, ne to iekārtot. No sākuma ir jārada sev komfortabli apstākļi, un tad var domāt par kaut kādām dzīves jēgām.
0
Vai dzīvei ir jēga? Vairāk par šo tēmu TV3 ziņās pulksten astoņos vakarā!
0
you live, you die! that`s all the trick!
0
man ir labāks izteiciens: "Life is hell, and then U die..."
0
nu pizģec, cilvēks pateica domas, un jāēd nost par viņa domām, ķipa viņš drīkst domāt tikai to, ko Tu domā... katram ir savas domas, un tās nav ne pareizas, ne nepareizas, tās ir viņa domās :):)

dzīves jēga - mīlestība, vairot un radīt mīlestību :):)

es esmu nonācis pie vienas atziņas, ka nav tak jēga dzīvot un gaidīt, kad nomirs un tad nonāks paradīzē... var tak dzīvot paradīzē uz zemes virsas :):)

* mca mca
0
dzīves jēgu manuprāt meklē tikai sausas, bezpersoniskas būtnes...
dzīves pamatbūtība ir eksistēt ;) pārējais jau paša ziņā...
viens var mācīties, izglītoties, nodarboties ar visādām atraktivitātēm u.t.t

otrs ir karjerists un pārākais biznesmenis....

cits atkal meklē dzīves jēgu ;)

tas nu tā - subjektīvi ;)

0
sen jau buutu laix paarstaat ticeet kaukaadaam objektiivaam visiem nepiecieshamaam jeegaam un kriteerijiem. wtf ir jeega vispaar? meerkja sasniegshana? pieraadiishana sev ka neesi bezjeedziigs? jautaajums vecs kaa laix un atbildes tunelja galaa nav. dziivo saskanjaa ar savu sirdsapzinju un ljauj tieshi taapat dziivot citiem.
0
Ir divi varianti.

tu esi suns.
tu sēdi un barojies no bļodas, kurā tev šad tad iesviež granulas un tās periodiski izdirs netālu esošajā kastē.. un tā pa riņķi vien.

vai arī

tu esi suns.
tu barojies no bļodas, izdirs granulas, tu paskaties pa logu O! - un nākošajā brīdī esi palaist skriet pa lauku, nomedī ezi, apēd tauriņu, pavārties zālē, kāds tev pakasa punci utt..

Manuprāt - jēgas meklēšana - ir apzināšana, ka var arī savādāk un pilnvērtīgāk.. ka var vairāk, kā dirst granulas.
0
Dzīves jēga - zivī. Jāmeklē jūrā.
0
Wow- visu cieņu Elizabethe par metaforām :)
0
^I.T.W.

Tas ķip no "Arizona Dream"? Fish doesn't have to think, cause fish knows!
0
atcerējos vienu triviālu sentenci - dzīves jēga ir uzzināt dzīves jēgu. kas katram tajā slēpjas - pierādīt sevi citiem, uzaudzināt 10 bērnus vai mērķis uzzināt, kas notiek aiz, viņā saulē; tas katram pašam jāizdomā. var tikpat labi sūtīt visus dirst, ja negribas domāt un teikt, ja jēgas nav nekādas. gribēju teikti tikai to, ka dzīves jēgu mēs varam sev radīt paši.
0
Kāpēc gan lai dzīvei būtu kāda jēga? Nedomāju, ka objektīvi ņemot, tāda ir. To jēgu jau katrs pats priekš sevis izdomā, bet patiesībā tādas nav, pa lielām šaibām jau nav nekādas starpības, vai tu esi, vai neesi.
0
^^^ "Skazal - atrezal" tā teikt, bet pareizi jau ir. Darvintētis teiktu, ka jēga ir uzražot konkurētspējīgus pēcnācējus, kas bīdīs tavus gēnus tālāk ... vot šitā te lūk.
0
Bet kāpēc gan lai mani uztrauktu manu gēnu tālākais liktenis (pēc manas nāves?)? Manis tak nebūs.
0
Zato tavi uzblīdušie spermatozoīdi skraidelēs apkārt :D
0
Was ich nicht weiss, macht mich nicht heiss.
0
Intar - tev nevajag un neinteresē - daudziem citiem gan - interesē.

Atstāt savu turpinājumu, saražot savai dzimtai jaunus atzarus.. Un galu galā - vecumdienās būs kāds, kurš šad tad arī parēpējas un vēl kāds tuvs cilvēks.. Manuprāt - pats par sevi saprotams un visiem zināms.

Nez, man jau sāk šķirst, ka tev viss tā besī, ka vai tuvu esi izmisumam :o
Jēgas dzīvei neesot, bērni - nafig utt.. Baigi dīviani.
Bet nu gan jau depresija beigsies kkad.
0
Skriet pret vēju.
0
Nesatraucies, man nav nekādas depresijas, es esmu ar dzīvi visai apmierināts. Iespējams, arī tāpēc, ka veltīgi nelauzu galvu par lietām, kuras izdomāt tāpat nevar. Es nekur neteicu, ka tuvi cilvēki/bērni/mazbērni būtu mazsvarīgi, taču tā, manuprāt, nav nekāda atbilde uz jautājumu par dzīves jēgu.

Ko lai dara, man eksistenciālisms ir diezgan tuva filosofija... :D
0
Tā dzīve ir maita... bļ un tik turpina par savu sūdainību adgādināt, kāda vēl tur jēga.
0
sex
beer
rock'n'roll
0
nu kāpēc bobijs šito neizlasīja?pilnīgam punktam uz "i" prasās ,kāds bobija komentārs...
0
juuuu - rases tiiriiba no taas izrietoshas hierarhijas iedibinaashana holokausts pret nepilnveertiigajiem utt
0
dzīvei nav jēgas, cilvēks ir dzīvnieks, kuram brīnumainā kārtā ir radusies jeb**** zemapziņa. da pat šitas viedoklis ir miglains.. kā vispār var jautāt šādu jautājumu, ja neviens nezina atbildi???
0
Kā - neviens nezin? Kā Tu zini?
0
es arī...
0
Tad jau sanāk ,ka šeit neviens nezin dzīvei jēgu?
0
sanāk, ka daži zina, ka visi pārējie neko nezina.
0
post-intelektuāli chatot forumos
0
"... apzināšana, ka var arī savādāk un pilnvērtīgāk.. ka var vairāk, kā dirst granulas."

Jūū, tas ir tieši starp acīm.
Ja dažus gadus no savas dzīves pavada "diršot granulas", tad vienā brīdī gribot negribot dzīves jēga pati iesit pa pieri.

Es jums pastāstīšu vienu teoriju, ko nesen izlasīju:
Tātad ir sviests un ir nazis. Viens ir mīksts otrs ir ciets, viens otram iziet cauri bez aizķeršanās; tas jau katram skaidrs. Bet kāda būtībā ir atšķirība starp nazi un sviestu? Nu jā, viens ir no tērauda, otrs no piena taukiem. Bet tā neesot - abi ir no vienas un tās pašas matērijas, un to, ka vienā gadījumā mēs šo matēriju saucam par tēraudu otrā par sviestu, nosaka tikai tas, cik stipri kopā turās elementārdaļiņas. Visā kosmosā nozīme ir tikai kopā saturošajam pievilkšanās spēkam.
Tātad formula ar kuru izteikt dzīves jegu ir šāda: saturēt kopā sevi, nekļūt par sviestu, bet kļūt par nazi, nekad nezaudēt fokusu un ar laiku kļūt tik ļoti "kopā saturētam", lai viscietākajam tēraudam varētu iziet cauri kā sviestam.
Nežēlīgi, es zinu.
Tagad vēl tikai spēt (un uzdrīkstēties) to pa īstam aptvert nevis vienkārši saprast.
0
dzīve ir sūds - man sūdi nepatīk. ;D
un vispār jēgu visai šitajai dzīvošanas padarīšanai arī neredzu.
0
bullshit's
0
ir jēga ;D
k-vai tāpēc, lai padirstos forumos par "vai ir jēga?"
0
I.T.W nav skatījies Arizonas sapni, tādi kā viņš to filmu ilgāk par 10 minūtēm neizturētu, lai gan - no otras puses - tas citāts ir pirmajās 10 minūtēs, tā kā, nez ,jāpadomā laikam

Faun, nomierinies, neko tā zivs nezin, netici visādām amerikāņu filmām
0
Par dziives jeegu saak aizdomaaties tikai tad, kad saak saprast, ka dziivei tomeer nav jeegas ;)
0
man ir milzīga jēga- noslaucīt melnumus n savas dvēsles lai tā mirdz kā dimanta oliņa
un saprast, kas es pie velna esmu
0
Jēgas nav. Ir mērķi. Manējie gan man pēdējā laikā šķiet stulbi.
0
štrunts ka tā liekas. ko vajag to vajag XD
0
bļ.., nahuj jēgu, ja mūs visus nopērk.

0
Tātad jēga naudā, jebkādā izteiksmē
0
mhm, nefolk, tu moš gribi arī teikt, ka roboti policisti Amerikā nav? Man, diemžēl, jāsecina, ka tu esi aprobežots muļķis!
0
Jēga? Kāda ir jēga? Es tev pateikšu-nav viņas. Tu velc savu pļūtekli cauri dzīves takai maksimāli ilgi un beigās nosprāgsti. Tāda ir dzīves jēga
0
roof arī Tu esi smaidijis. Šitam doom es neticu
0
piedod, izlabošu:
Tu SMAIDĪGS velc savu pļūtekli cauri dzīves takai maksimāli ilgi un beigās nosprāgsti.

Es tieshaam neticu ne dzives jegai ne liktenim. Viss pashu rokaas
0
ehhh

BEBRS
0
Mēs paši radām jēgu savai dzīvei, bet mūsu dabiskā funkcija ir dzīvot un piedzīvot dzīvi.
0
^ tā viš i. Dzīvei vispārīgi nav jēgas, katrs konkrēts indivīds pats tai var piešķirt savu, individuālu jēgu.
0
Ir alus - ir varianti ...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas