Huskvarn dubultdisks
0
Huskvarn.lv stāv rakstīts, ka no 4. marta (Overkill koncerts) būšot iegādājams dubultdisks ar remasterētiem "On the road" un "Bomb brain melodies".
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Nu tas, cik saprotu, ir vēlamais datums - ja no rūpnīcas laikā atnāks :). Bet ja būs, tad jāgrābj neskatoties, sen jau prasījās normālā kvalitātē pagrabināt.
0
Tikai labas ziņas.
0
On the road-super!!!Labaakais Latvju thrash metal,žeel ka B.B. melodies neturpinaaja taada garā.
0
Sen jau bija laiks pārizdot. esmu jau paspējis aizmirst kā HUŠKVARŅI pirmajā kasetē skanēja. Mož nopērku arī...
0
Njā, tas BB man kasetē ir jau gadus 10 vismaz. Kādas 5x varbūt esmu noklaisījies, pagarlaicīgs. -On the Road- gan nav pilnībā dzirdēts
0
Forši! ''On The Road'' tajos laikos laikam pirku Centrāltirgū, tur virzienā no Stacijas uz Autoostu bija kioskiņš, kas piederēja Lapinskim.Noformējums laikam bij vienkārši informācija par kasetes saturu uz dzeltena papīra.Nav vairs saglabājusies.
0
ja runnaa par On the road kasetes noformeejumu; ja kaads atceras tad uz albuma vaaka bij baigais kačoks ar motorzaagi rokaa, tad tas viīriņš bij izveidots no plastaliina,ja nezin her pateiksi.
0
digitaalaa formaataa uz kompja meetaajaas, kasetes aizmirsta veertiiba :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
PeterisP
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas