TRiO,14
0
ō, paklausieties šito, nekad neko tādu agrāk neesmu dzirdējiš, jazz metal no Grieķijas, zinu viņu orgānistu asmeniski:

www.myspace.com/triocoma14...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Eu!!! Nu bais' labs!!! Grieķi mani atkal patīkami pārsteidz!!! Būs jāparokās!!!
0
Džezs jā, bet nu metāla tur maz(vismaz problemātiski ko saklausīt), bet vispār diezgan interesants un piesaistošs skanējums.
Šķiet tāds vairāk uz metālu ar džeza piesitieniem ir Ephel Duath(cik atceros šos dzirdam), kas diezgan veiksmīgi eksperimentē ar skaņu.
0
Ephel Duath ar šito nav nekāda sakara
fatduude kārtējo reizi nepārsteidz ar savu spēju paust neiedziļināšanās rezultātā radušos viedokli:
Ja tu aizej uz maispeis un no katras dziesmas paklausies pirmo minūti, skaidrs, ka nebūs metāls
Ar vokālu (vismaz kvalitatīvu tā ierakstīšanu) nav diez ko labi viņiem, bet vietām baigi labi tomēr - 3.gabalam pa vidu, pilnīgs jazzzoocore
0
Nu nez, vakar pārklausoties tās dziesmas katru pa kādām 2 reizēm nekā metālīga un sajūsmas vērta tur nesaklausīju gan. Neslikts džezs, ar šur tur iespraustiem roka/metāla pribambasiem - orģināli un interesanti, bet nekas tāds, kas saistītu mani.
Drīzāk tev vajadzētu iemācīties samierināties un pieņemt to, ka ne katrs atradums, kas liekas saistošs tev pašam, būs pa gaumej arī citam.
0
Kāpēc, Ephel Duath man, piemēram, ļoti patīk, savā laikā ~50 Operas demo kopijas pārdevu :]
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
ssstnotb (6 gadi)
Viskas