Paģiru mūzika
+2
Kas jums vislabāk iet iekšā uz pohām? No muzona, tas ir. Ne jau par ūdeni prasu :D

Man vislabāk kaut kas visai brutāli un sulīgi skanošs ar kreptīgiem rifiem, pamatā jau brutāls thrash/deathrash. Viens no paģiru favorītiem man Slayer - Reign in Blood, bet šobrīd vico Legion Of The Damned; nākamais rindā ir Demolition Hammer \m/

Kaut kā tāda atslābinoša mūzika, kā ir pieņemts uzskatīt, man galīgi niet iekšā šitādos grūtos rītos. Vajag tā, lai zeme iet pa gaisu.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Atkarībā no tā cik smagas paģiras. Ja tās smagākās tad labāk izvēlos klusumu un izvairos no dažādiem torkšņiem. Bet vispār paģiras neietekmē esošo mūzikas gaumi, kas tai brīdī aktuāls, tad tas tiek arī klausīts, kaut arī vēlams kas piezemētāks un lēnāks, ne pārāk kas kolbasī - labs dūms un drone šķiet vislabāk tam atbilst.
0
nezinu, es parasti tad uzlieku kādu brutālo desiņu vai exkrementorijus vai arī kādu hevīti. karoch visu to ko nelieku parasti
0
kā nu kuro reizi, citreiz parauj sentiments un 80-hārdiņu, citreiz vaig norvēģu zlobu a la Isengard.. uz pohām pirmo reizi skatījos arī Grave-enraptured DVD-, baigi norāva jumtu
0
Vispār jau reizēm uz pohām var bezgalīgi mētāties pa savu fonotēku un nekādi neatrast neko, ko tobrīd gribētos - patikšanas nenoturība arī visai raksturīga. Toties, ja atrodas kauč kas, kas aizķer, tad atkal paņem līdz dvēseles dziļumiem.

Bet drone uz pohām? Vēēē, tad jau labāk Spice Girls.
+1
bļe man agrāk patika Spice girls:d
0
fuj mīkstie!

veči ar pautiem klausas tikai BS!

www.tvnet.lv/izklaide/music/news...
0
uz pohām - The Knife :)

tā spiedzošā bestija un elektriskie bītiņi uzreiz atgriež mundrumu rītam ;)
0
Sen nav bijušas. Bet klausītos to pašu ko parasti.
0
man pohuj kas skan uz poham...
0
Vienīgā reize, kad piefiksēju, ka jā - šī mūzika ir tā, kas man tieši tagad uz pohām iet pie dūšas, klausījos Mayhem - De Misteriis...
0
pēdējo reiz man pohas bija pagājušajā blomē
nu no alkohola tieši.
vis ko atceros bij sepulturas reklāma kuru dricelēja un dricelēja
a kas pirmstam darijās
kas to lai zin, neatceros vairs , bet laikam lielakoties tas pats kas skaidrā
0
Uz poham, vislabak klusumu un mieru. bet ta kautko brutalaku, tad dod ieksa vel labak ka parasti.
0
The Offspring - Worst Hangover Ever
0
Vislabākais uz pohām ir Pink Floyd - Shine On You Crazy Diamond. un viss.
+1
pēc pāris Taakes dziesmām parasti pohas pazūd :D
0
man gan uz pohām metālu diez ko nemaz negribas. Drīzāk kkādus Antimatter, Radiohead utt.
0
Ja tā padomā, tad grūtiem rītiem palīdz Rūsa, uzsit pozitīvismu un tādejādi šļūkāšanas pa māju veicas raitāk :D
0
bez Šalles tās nav pohas!
0
six feet under - murdered in the basement!!! :))
0
Šalle ir ūber keks!
0
Kautkas ļoti viegls. Reizēm pat pārāk viegls.
+2
www.youtube.com/watch?v=Lrx2BOljagQ... visīstākā paģiru mūzika!
0
Nupat vēlreiz pārliecinajos, ka "De Misteriis ..." ir dievīga paģiru mūzika. Tik dievīga un piemērota, ka uzskatīju par vajadzīgu to uzrakstīt vēlreiz. Šeit.
0
Uz pagiraam klausos kaut ko no NWOBHM grupaam....
0
Uz paģirām vajag The White Stripes vai arī agrīno Black Sabbath- tā atžigsti, liekas normāli vēl būt mazliet švakiņam.
+1
man, ja godīgi, ir vienalga, kas skan uz paģirām.. galvenais, lai nav pārāk skaļi.
un vispār, labāk izvēlos nolūrēt kādu filmu, vēlams- bez gruzona :)
+1
Vēlams kaut kādu lēnu dūmdesu, jeb kaut kur fonā skanošu bleķi!
0
atkarībā, kāds man garstāvoklis... parasti esmu kašķīga, jo man bāž ēdienu, bet es negribu. parasti es uzlieku kaut ko mierīgu, nemetālisku. Teiksim, Lamb, Radiohead..
0
Doom kautkādu viennozīmīgi....
0
klausos tagad Legion Of The Damned - Cult Of The Dead - blins ku es tādu pērli biju iepriekš palaidis garām. gandrīz tikpat kruts kā Incubus Beyond the unknown.
+2
bļāā, you are listening new Legion Of The Damned promo cd, which is a property of massacre records. tāds lauznis
0
Mā-propatā....
0
Legion of the Damned ir labs šādiem gadījumiem, bet daudz viņu nevar turēt - biš pa vienveidīgu tomēr. Ja kas, agrāk viņi saucās Occult un spēlēja apmēram tādu pašu muzīku. Vienubrīd tur tā Reičela, kas Sinister'ā rukšķēja, arī figurēja.
0
Ja ir iespēja, klausoties mūziku, uzlāpīties, tad cenšos klausīties DECEASED...

Ja paģiras ar šausmīgām galvassāpēm jāpārcieš bez uzlāpīšanās (vislabāk - ar vodku un/vai aliņiem), tad - ja ir iespēja izgulēties, nu tad nafig dajebkādu mūziku... Sliktāk, ja tūlīt izgulēties nav iespējams... Tad klausos 2UNLIMITED (old)...
+4
Stolen Babies :D uzlabo garstāvokli

www.youtube.com/watch?v=bHDhA35KR_I...
0
so...Dališ. :)
0
Man šad tad palīdz (vismaz mēģina līdzēt)Empyrium
0
Šodien atnācu mājās, uzgriezu Immortal - Pure Holocaust.
0
Legion Of The Damned klausos jau otro dienu un neapnīk
0
0
Tankard "The Morning After", "Die with a Beer in Your Hand" vai "New Liver Please!" varētu derēt.
0
^ vai arī "Need Money For Beer" vai "Alcoholic Nightmares" :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
krabathor
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas