Best black metal album ever:
+1
Abigor (1995) - Orkblut - The Retaliation
Napalm Records (NPR 008)

Tracklist:
Storming Onwards On Pagan Paths (24:32)
1 The Prophecy (1:22)
2 Bloodsoaked Overture (2:07)
3 Remembering Pagan Origins (0:29)
4 The Rising Of Our Tribe (5:02)
5 Medieval Echoes (1:00)
6 Emptiness / Menschenfeind / Untamed Devastation (5:52)
7 ...To The Final Strike (0:51)
8 Battlefield Orphans (3:24)
9 The Soft And Last Sleep (0:40)
10 Severance (3:11)
11 Langsam Verhallte Des Lebens Schmerz (0:30)

Total running time: 24:32
Produced & mixed on 17th, 26th and 30th of November and 5th of December 1994 at Tonstudio Hörnix.

-+-

Visi pārējie labie bm-eri, bemberi un bumeri ir prosta zaprosta pārāk ilgi - vai konceptuāli samežģīti, ar šito viss ir skaidri un gaiši - bm mizantripiskā esence:

"Storming Onwards On Pagan Paths" is the story of a warrior who remembers his pagan origins which inflame his heart. It shows his life from the day he rises, his feelings and his last battle, until his death and the severance of flesh and spirit.
We all could be his glorious tribe if we would unite and combine our satanic, occult, pagan or mythological (teutonic/viking/celtic) philosophy to become a strong union based on culture and belief."

A muzons - šis bija viens no pirmajiem 3 vai blackmetāliem, kas ever sasniedza manas ausis (kopā ar Impaled Nazarene un Demoniac, laikam) un labāku tā arī līdz šim nav sanācis dzirdēt - jo šitas ir tieši tāds kādam jābūt - konkrēts, atmosfērisks un dikti stingrs, pure misanthropy, no egotistic "I am I" trollsith

-+-

Tagad jūsu kārta:
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
[un es pat nepieminēju timpānus! timpāni black metālā = t0ta1pwnage]

Tagad jūsu kārta, padauzīsimies olām:
0
pirmie bm elbumi, kurus dzirdēju bij COF-Principles Of....., Darkthrone-Panzerfaust- un Satyricon-Dark Medieval Times-. vēljoprojām šie tādi mīļi. nesen atklāju tādu Troll, albums Universal, nu nāvīgi labs, inčīgs BM ar industriālo piešprici.

bet laikam jau Nemesis Divina by Satyricon ir mans mīļākais BM albums.
0
Darkthrone - Panzerfaust
varētu būt otrs labākais bm ever,
bet davai katrs izvēlamies vienu, VIENU, var salīdzināt ar daudziem, bet let's play favourites (c, zeitgeist ;)
0
Citādi nevar nepieminēt arī
Emperor (1993) - splits ar Enslaved (labāks par In the Nightside, īmō)
Satyricon (2000) - Rebel Extravaganza (perfekti iezīmē jauno 'bm' ēru/zeitgeistu - pāreju no atmosfēras uz brutalitāti, no melodijām uz x'n'roll rifiem, no pagātnes slavināšanas uz revolūciju tagadnē, utt.)
Zyklon-B (1995) - Blood Must Be Shed (this is essentially Death Metal though)
0
Viennozīmīgi Emperor "Anthems to the Welkin at Dusk".
0
Ja jāizvēlas viens, tad es, par citiem raudādams izvēlos "De mysteriis dom sathanas". Kaut gan, piemēram, "Suomi Finland Perkele" klausos daudz biežāk. Nē, tomēr, lai iet Impaled Nazarene "Suomi Finland Perkele".
0
Agalloch - Ashes Against the Grain (2006), nav īsti true BM, bet viennozīmīgi labākais man.
0
Tas nav black metal, major >:(
0
Daudz un dažādi, bet pēdējā laikā noteikti ir viens izteikts favorīts: Silencer - Death-Pierce Me, tā noskaņa un atmosfēra miksējumā ar Nattramn vokālu ir vienkārši neaprakstāms darbs!
0
Ok, tēmā vairs neraksta lutauši, kas blackmetālu sākuši klausīties pēc 2000. gada, vai vismaz nav pietiekami iepazinušies ar pirmsākumiem. Te nav jābūt kautkādiem nezinām Death silenceriem, fatduude, neviens tādus nezin, un BEST BLACK METAL ALBUM EVER jau apriori nevar būt izdots vēlāk par 2000. gadu, jo tas, kas ir tagad ir POST BLACK METAL
0
Droši vien, ka Arntor no Windir. Nekas labāks nav dzirdēts.
0
hehe, nekas nepaslīd garām tavai vērīgajai acei, nefolk, ko?

ja no uber-true, tad Xasthur - Nocturnal Poisoning.
0
Ko tu tur muldi nefolk. Ja cilvēks uzskata par labāko Silencer albumu, tad tas ir viņa viedoklis un pie dirsas tas, ka tu neesi neko tādu dzirdējis.
Daudziem patīkas Mayhem "De Mysteriis..." un Emperor "Anthems...", kurus abus es uzskatu par pilnīgiem sūdiem. Ja kādam citam patīk - bet lūdzu, neviens jums neliedz klausities.
Kā teikt - katram savs.

Un kādi tur black metal pirmsākumi 1995. gadā? (domāts uz minēto Abigor)?
0
POST BLACK METAL - WTF? Nebiju gan dzirdējis, ka black metālam ir kāds laiks termiņš, kurā tas skaitās diži tr000 un pēc kura tas vairs tāds neskaitās.
Ja grupa 2000. gadā spēlē black metal tādu pašu, kāds tas bija 1990. gadā, tad nav pamata to uzskatīt par kautkādu padebilu post black metal tikai tāpēc, ka grupas dalībniekiem nava bijusi tā laime spēlēt pirmsākumos.
0
lash, tas teiciens par lutaušiem nebija nekas personīgs
vnk redzu kā ar labiem (true metāliskiem) nodomiem uzsākta tēma tiek piespamota ar otršķirīgām kopijām
Vēlreiz pa jēdzieniem, konkrēti Tev, šoreiz:

1. Tēmas nosaukums - BEST BLACK METAL ALBUM EVER: nav MY FAVOURITE BLACK METAL ALBUM NOW - tātad ietver sevī premisu, ka postotājam ir kaut kāda sapratne par to _EVER_, nevis par pārdesmit gigabaitiem 2 reizes noklausītu metaltorrentu mp3
2. Kāpēc tu neraksti aiz saviem favorītiem gadus? Nezini? Aizmirsi, liekas, ka nav svarīgi?
3. Kāpēc nav izvērsuma (sk. pirmo postu)
4. Sk. 1
0
pie tam tu pats nupat pierādīji savu lutaušainību, par labāko black metal album minot viking/pagan metal plati LOL

ui nevaru vien sagaidīt, ko venoms ierakstīs, būs kaut kas riktīgi nekkro, vot tas uzreiz jau automātā būs trueākais black metal album ever, par to, ka nelabākais nešaubos
0
Nefolk, sorry, es nevaru nosaukt 1... man varētu sanākt TOP3 ever:

BURZUM - Hvis Lyset Tar Oss - (1992)1994
GODKILLER - The Rebirth Of The Middle Ages EP - 1996
IN THE WOODS - A Return to the Isle of Men - (1993)1996
0
kāpēc - ^^^ - tāpēc ka klausoties vēl tagad, rodas tādā paša iekšēja eiforija, kā pirms gadiem 10 un vairāk, kad pirmo reizi dzirdēju tos brīnumus.
0
"pats nupat pierādīji savu lutaušainību, par labāko black metal album minot viking/pagan" - nu un kā ar tevi pašu, kas Zyklon-B uzrakstījis?
Un arī Satyricon albumu, kas par īstu bm arī nebūtu nosaucams.

Un ir pilnīgi bezjēdzīgi pieprasīt labāko black metal albumu. Kāds pamats uzskatīt tavu pieminēto Abigor albumu par labu esam?
Gluži tāds pats kā visiem citiem - "labāku tā arī līdz šim nav sanācis dzirdēt"...
Es to pašu varu teikt par Windir albumu. Ok, ja tu gribi black metal bez novirziena, tad varu piemeklēt tev kādu grupiņu un pateikšu "kā izdzirdēju, tā uzreiz žoklis atkārās un tā jau 3 gadus".

Un par to gadu - kāda starpība, kurš gads? Pēc 2000. vai pirms? LOL.
Nu lai tev par prieku tiek 1998. gads. Windir - Arntor.
www.metal-archives.com/review.php?id=1346... - te arī MA vērtējumi.
0
Un es vislaik domāju, ka In the Woods ir doom... Vismaz 1995.gada albūms "Heart of the Ages" ir doom manā skatījumā.
0
1994-Daemonium-Dark Opera of the Ancient War Spirit [MCD]
1995-In the Woods…-HEart of the Ages
1995-Ulver-Bergtatt
1996-Cradle of Filth-V Empire (dark faerytales in Phallustein)
1996-Empyrium-A Wintersunset…
1996-Oxiplegatz-Worlds & Worlds
1998-Covenant-Nexus Polaris
1999-Agalloch-Pale Folklore
1999-Immortal-At the Heart of the Winter
No visiem šiem vismīļākais ir Empyrium, bet tam jau vismazāka Black Metal sastāvdaļā (tāpēc arī vismīļākais).
0
Bļin, ka besī ka kamēr es savu komentu uzdzemdēju, jau kādi 4 posti starpā iesprausi :( Drīzāk Empyrium un Agalloch ir Doom, nevis In the Woods... (līdz 1995)
0
OK, ja jau manus mīļos Black par Doom saukā, tad "dļa kuči" un priekš pilna TOP10:
1992-Katatonia-Jhva Elohim Meth... the Revival (EP)
0
^^^Katatonia pirmajiem CD ir tāda blekiska atmosfēra, bet muzons jau nu tāds dūm/det, bet SASODĪTI labs
0
Ārprāc, galīgi aizmirsu piebilst - Limbonic Art "Moon in Scorpio"!!!!
0
Emperor - "IX Equilibrium". Piemaisījumu gana, bet totiesu saturs.
Gorgoroth ar savu pēdējo "Ad Majorem..." šai ziņā bīstami tuvojušies ideālam.
Par Trelldom - "Til Minne" sakāms tas pats.

Bet vispār jau tas pirmais, vienīgais, īstais, un vēlāk visvairāk klonētais noteikti ir Darkthrone "A Blaze In The Northern Sky".
0
Burzum pirmie
0
Nezinu, kas viņi īsti ir, bet Silencer ir kruti
0
Ir jau tie lielie vārdi, kurus nedrīkst noklusēt: Bathory, Immortal, Samael... droši vien arī Blasphemy vai bezmaz Venom. Silencer tomēr ir cits bazars.
0
Sodom -In the Sign of Evil- tad ar jāpiemin un vēl Slayer ar Celtic Frost.
0
mayhem - de mysteriis dom sathanas. par to ka afigenna dziljsh un emocionaali izjusts. noskanju meistardarbs + laikam viens no pirmajiem grandiem kas kjeera manas ausis. iespaids dziljsh un neizdzeeshams.

darkthrone - goatlord. par to ka tik truu bleks ka pat pashiem muuzikjiem liekaas suuds. bet nee nopietni liekaas perfekti kjeroshshs to noskanju. taads lauku saatan alkonihilisms. truu

abigor - channeling the quintessence of satan. par skaneejumu (nahuj basu nav te nekaada grooveeshana!! ) noskanju ar mistiskajiem intro midtro un outro kas nav leeti episkas sintizaator partijas kaa vairumam. par to ka vispaar var buut vienlaiciigi aatrs un zveeriigs bet tajaa pashaa laikaa aizkustinaat ar dazhiem paarsdabiski skaistiem riffiem iistajaa vietaa turklaat nekljuustot punkjainam.

... aizmirsu kas tur veel bija
0
Mans black metal tops.
Dimmu Borgir "Spiritual Black Dimensions"
Dimmu Borgir "Puritanical Euphoric Misanthropia"
Dimmu Borgir "Enthrone Darkness Triumphant"
Dimmu Borgir "Stormblåst"
Covenant "Nexus Polaris"
Cradle Of Filth "Damnation And A Day"
Cradle Of Filth "Thornography"
Keep Of Kalessin "Armada"
Darkthrone "Plaguewielder"
Agathodaimon "Serpent's Embrace"
0
prasīja tak pēc viena albūma

Dissection - storm of the lights bane
0
viss kārtībā... jau uzliku klausīties ;0 :)
+1
Immortal- Battles in the north (1995)
0
Visizcilākie BM albūmi manuprāt...
Taake - Hordalands Doedskvad (2005)
1349 - Hellfire (2005)
Dark funeral - Diabolis Interium (2001)
Elite - Bifrost (2006)
Ragnarok - Diabolical Age (2000)
0
Oi jā - viens albums, ja vērtē kā best ever tad Darkthrone "Plaguewielder".
0
Ir vēl labs Carpathian Forest sniegums - demo "Journey Through the Cold Moors Of Svarttjern", kas izdots 1993. gadā. Tituldziesma ir izcila!
Vēlākie sniegumi vairs nav tik labi :(
0
Skanner labi uzrakstiija :D
Paldies Maleejam par topika pieskatiishanu
+1
Nu, ja viens, tad aiziet pie Mayhem "De Mysteriis..."
0
Paga; ja jau Dissection arī šai dobītē stādām... Kaut gan, kādēļ gan ne; lai mūzikas cītīgi karina šiem virsū visas birkas, ko vien var sameklēt savā vārdu krājumā - dark, black, melodic, death, ūtētē, - tomēr, no visiem mellajiem brūvējumiem "Reinkaos" ir vismellākais.
Un te nu bez jebkādiem komentāriem, kas dzirdējis, sapratīs -
218!
0
Ofermod - Mysterion Tes Anomias / brutal trve black metal etalons
Ulver - Nattens Madrigal / klasiku klasika
Kvist - For Kunsten Ma Vi Evig Vike / arī
Dodheimsgard - Kronet Til Konge / best (pre-(post-black)) evar
Nagelfar - Srontgorrth / jaunības mīla
Silencer - Death- Pierce Me / pilnīga hipnoze
+1
SAMAEL "Ceremony Of Opposites"; "Passage"
IMMORTAL "Blizzard Beasts", "Pure Holocaust";
EMPEROR "Emperor", "In The Nightside Eclipse", vispaar visi;
ENSLAVED "Frost";
DARKTHRONE "Blaze In The Northern Sky", "Under Funeral Moon", "Panzefaust", "Goatlord";
DISSECTION "Storm Of The Lights Bane", "Somberlain";
CELTIC FROST "To Mega Therion", "Emperors Return", "Morbid Tales";
HELLHAMMER "Apocalyptic Raids";
BLASPHEMY "Fallen Angel Of Doom", "Gods Of War";
BEHERIT "Drawing Down The Moon";
MYSTIFIER "Goetia", "Wicca";
IMPALED NAZARENE "Tol Cormpt Norz Norz Norz", "Ugra-Karma", "Suomi Finland Perkele" u.c.;
MAYHEM "Deathcrush";
NOCTURNUS "The Key";
ACHERON "The Rites Of The Black Mass";
ABSU "Sun Of Tiphareth", "Third Storm Of Cythraul";
ROTTING CHRIST "Passage To Arcturo", "Thy Mighty Contract", "Genesis";
VARATHRON "His Majesty At The Swamp";
ZEMIAL "For The Glory Of Ur";
NECROMANTIA "Scarlet Evil Witching Black", "Crossing The Fiery Path";
u.c.
Taadi nu ir mani BM favoriiti. Gan jau ka ir veel dazhi, kas man shkjiet nosaukshanas veerti, tikai atcereeties nevaru.
0
O! Jaa! Tencinu, BladeOfDarkness, ka atgaadinaaji!
BATHORY - visi!!!
VENOM - "Black Metal", "Welcome To Hell", "At War With Satan", Possessed".
0
Kas attiecas uz "Best Black Metal Album Ever", tad taads neeksisteee, jo katrs buus tendeets nosaukt savu favoriitu. Un tad jau tas sanaaks nevis "best album ever", bet "Black metal top 100". Nevajadziiga aptauja. Ja nu, vieniigi, lai noskaidrotu, ko katrs klausaas.
0
Cerebrālā preferenču nesaturēšana?

Atklāšu mazu noslēpumu - klausījos to Abigor EP un baigi saniezējās uzrakstīt par to, cik viss tur perfekti - vokāls, ātrumiņš, atmosfēra, koncepcija, ilgums, etc. - vai tad nav lieliski, ja tev pēc pusstundas jāiziet no mājas, bet tu vari vēl paspēt visu laiku labāko blackmetāl albūmu noklausīties, + vēl uzpīpēt/zobus iztīrīt/kafiju izdzert?

Protams, tēmai par Abigor - Orkblut neviens nepievienotos, tāpēc nācās to šā tā nomaskēt un panākt pretī - par uzvarētāju viennozīmīgi jāuzskata MAYHEM De Mysteriis Dom Sathanas - to pieminējuši vismaz astoņi cilvēki - balvā - jauna tēma par šo albūmu, sk. /forum/87182/

I.T. & thetrve - citus postus nelasīja (citādi būtu pamanījuši lūgumu rakstīt TIKAI VIENU), uzdrukāja savu top 20 un tāpēc vēl nemaz nenojauš, ka ir lutauši :E
0
I.T., tu vienmēr vispirms uzraksti un pēc tam palasi citus?

Un tad nospried, ka jāuzraksta vēl trešais posts, kurš tavu lutaušainību mēģina attaisnot ar tēmas lietderīguma apšaubīšanu?

Vāji...

p.s. taisnība - mani neinteresē, ko citi klausās, bet gan, ko uzskata par visu laiku labāko black metal albūmu.
0
Klau, bet ko jūs rakstītu iekšā tēmā ar superpozerisku nosaukumu "Best satanic black metal album ever"?
Jo -u kas tas ir galu galā; kolīdz runājam par kvalitatīvu pagan metal, tā atmiņā tūlīt ataust grēda grupu ar gana dziļu saturisko vēstījumu; bet kaut kā, izņemot tos pašus Rotting Christ, Dissection un Necromantia, nekas tāds, ko noklausoties, varētu teikt, ka LaVejs nav velti savu intelektuālo sēklu kaisījis, prātā nenāk.
Tak šis būs black metal, vai tikai politisku ideju propagandas ierocis pusaudžu vidē, beigu galā?
Vienkārši pēkšņi kļuva interesanti uz neizgulētu galvu. Paturpiniet tēmu; lūdzu!...
0
Es tādā tēmā nerakstītu
Best ar Satan kopā kautkā paradoksāli
Lai gan - uztaisi tādu tēmu, varbūt kaut kas noklikšķēs
Vot Most Satanic Album/Black Metal Ever es saprastu
Gorgoroth tas toč nebūtu par spīti visai Ghaal miroņa sejai un pārcilvēka filosofijai - viņš spēlē grupā, kuras nosaukumu "izdomājis kristieties, pie tam bestselleru autors" hh
0
Lai būtu tā, Tolkienisma guru! Vien neturi sveci zem pūra - ver vaļā savus erudīcijas apcirkņus!
Kāds apzīmējums gan var būt sātanīgāks un übermensch-īgāks par "best"? Bet, vispār, taisnība - labāk ne; citādi blekā "kingu" būs vairāk, nekā blūzā; ir jau...
0
(Tas par to erudīciju bij domāts ne valodniecisks, bet muzikāls jautājiens; atkāpi neuztaisīju - pardon)
+1
Labi, atbildēšu pēc sirds/apziņas:

Tolkīns ar Black Metal principā tomēr iet roku rokā, līdz zināmai robežai nekļūstot par Fantasy Metal, jo:

1. Arī Black Metal izmanto True Kristietību, invertējot tās sistēmu savējā. Other side of the coin blbabkla
2. Bībelē ir tomēr diezgan ierobežots evil karakteru skaits - Goliāts, Antikrists, Jūdass, Bāls, Zālamans, dēmōni tur daži, nu, kas tur īpašs - ātri izbeidzas materiāls tekstiem, tad jāķeras klāt viduslaiku demonoloģijām, kabalai, kraulijam un visādiem citiem sikksty sikks apgreidiem
3. Tolkīna sistēmā toties čum un mudž no papildus evil karakteriem - orki, balrogi, zirnekļi, visādi tumsas torņi, tur morgoc, zaurons, nu, pilna dirsa, lasīt arī nav tik grūti kā tos nesaprotamos okkultos skruļļus, bet pretruna (sk. 1.) it kā arī nav, kamēr vien nesāc dziedāt par elfiem un gaišajiem tēliem, kā tie pidari Nightwish, Rhapsody, Heresiarh u.c. - tad jau tas kļūst par Fantasy Metal

Gorgoroth
Isengard
Morgoth
Utumno
Shagrath
Grishnakh
Burzum
Nazgul
Morgul
Guldur
Sauron
Nargothrond
Nargaroth
Carcharoth
Barad-dur
Valar
Mirkwood
Khazad-dum
Thangorodrim
etc.

^^ splašnijs tolkīnisms vai tolkīnisma surogāts

Links: www.tolkien-music.com

ctrl+f "black metal"
0
Dimmu Borgir - Puritanical Euphoric Misantropia
0
I.T. Warpath kurā vietā Nocturnus ir BM? detuha tak...
0
man patiik vienkaarsi deppresive black metal ....negribaas visiem teikt grupas ..negribu lai taas klaussas daudzi :D
0
nez silencer
0
nu nāk jau nāk man tas jūsu silencers, būs jāpaklausās, kas 0asā par hipnoizu...
0
un ja, NOCTURNUS - TECHNO-DEATH burvīši no ASV, labi, bet tiešām nez, kuru te i.t. grib apmuļķot, minot pie bm
0
0
Paldievs, troļļu speciālist!
No visiem šitiem, kauns teikt, tikai Nazgul īsu brīdi paviesojušies manā ierakstu plauktā; nu, neskaitot tos 2 superpopulāros projektus.
Jāķeras cītīgi klāt - kas zin, pateikt kaut ko caur fantasy tēliem varbūt tomēr ir labāk, nekā caur plakātiskiem ideoloģismiem nepateikt neko.
0
Nu, Nocturnus var skaitīt pie Black Metal, ja pie Black skaita Venom, Bathory, Acheron, Deicide, Katatonia, Aeon ... (Lyrical themes: Anti-christianity, Necronomicon, Occult, Sci-Fi) Turklāt džeki pirmie ieviesa ekstremālajā mūzikā daudzu Blekeru mīlētos taustiņus.

"p.s. taisnība - mani neinteresē, ko citi klausās, bet gan, ko uzskata par visu laiku labāko ***** metal albūmu"

Ja es teiksim 10 albumiem dodu vērtējumu 10/10, tad jau es nemaz nevaru izvēlēties, kurš no tiem ir vislabākais ...
0
Nu, Wellns parāvis, noklausieties taču tiem NOCTURNUS kaut vai to pašu "The Key" albūmu! Un pie reizes paštukojiet, no kurienes tiem vismīļajiem EMPEROR tā ideja par taustiņu izmantošanu radās.
Pie tam, tajā laikā Amerikā black metal kā mūzikas novirziens defināts netika, pat ACHERON, kas žanriski ir no tiesas tīrs death, tolaik tika dēvēts par black metal, bet INCUBUS (ja atceraties, bija savulaik tāda varennikna brigāde), neskatoties uz kristīgajiem tekstiem tika pieskaitīta kā parasta death grupa, nevis white. Tā ka nevajag!
Pie tam, nordic black nav black metal kritērijs.
0
Incubus jau Death/Thrash spēlēja. Turklāt labu. Nesajauciet tik ar to Incubus, kas bija Mike Browning grupa pirms Nocturnus. Starp citu, viņa tagadējā banda After Death tiek par Black Metal saukāta, kautgan spēlē ~ to pašu ko Nocturnus, bet bez Death Metal elementiem www.metal-archives.com/band.php?id=10598...
0
nu ko var pirst, daudzi blekeri atzīstas, ka slapinājuši biksēs no Celtic Frost un Venom, bet tas viņus nepadara par black metal. un Nocturnus, jā, nu tehniska detuha ar taustiņiem, nekāds bleks
0
p.s. un klausījos ne tikai the Key bet arī Thresholds
0
Nocturnus-lake of fire-
www.youtube.com/watch?v=aeOe25wOCO8...

un šis māsterpīsis Alter Reality no Thresholds(nekur nebija klipijs, tāēc tikai live)
www.youtube.com/watch?v=iVMiOXwNFqE...
0
viesai kreiss TOP100, jo 18 albumi man patīk:

A list of the top 100 black metal albums as rated by Decibel magazine as they appear in their special black metal issue

rateyourmusic.com/list/neilpeartjr/de...
0
Storm of the Light's Bane ticis pat abos topos death un black. Interesanti (vai varbūt pašsaprotami), ka minētais albums ir labāk melnmetāla lauciņā (par 4 vietām) nekā nāves metālā.
0
Ar neticami maz izņēmumiem ļoti neslikts tops :)
0
Nekā interesanta abos death&black topos neatradu :D
0
Nezināju, ka Bathory "Hammerhearth" var pieskaitīt pie black
0
Un arī Enslaved "Frost" es pie black nepieskaitītu..
-1
^ kāpēc nē? Man izklausās pēc kārtīga blacka.
0
tas tak kārtīgs viking metāls
0
Viking/black. Tādi pa pusei aiz ausīm pie bleka pievelkami tur ir gana daudzi, ne velti BoD veselus 18 sev tīkamus sameklēja. Kopumā gan otrais 50-nieks izskatās interesantāks par pirmo.
0
Es iekš Samael tā arī nespēju Bleku saklausīt un vairumam Rotting Christ arī. Intereses pēc Varathrone paklausījos - arī galīgi nebleķisks tas Bleks ... bet Enslaved gan Bleks, kas Bleks - ja liriku dēļ pie Viking iemet, tad kas mums Immortal sanāk ? Nature Metal ?!
-1
MAYHEM - Esoteric Warfare (2014)
BELPHEGOR - Conjuring The Dead (2014)
GHOULCHAPEL - Idols Of Doom (2014)
Pēdējie 3 manis atrastie....
0
^^ BoD - varētu padomāt, ka nekad neesi saskāries ar terminu "1st wave black metal".
0
Es pieļauju, ka BoD ar ausīm ir cilājis vairāk smagumus par vidusmēra truemetal.lv lietotāju. Apmānīt Intaru & co nav grūti, bet ne savas ausis, kas visu uztver un reti kad pieviļ.
p.s. man liels pirdiens gar norvēģu klasiku, bet arī bez norvēģiem ir dzīve un jautrība :-)
0
nu, pirmais vilnis varētu būt: Venom, Sodom, Bathory, Celtic Frost, Mercyfull Fate, Slayer, Possessed - tekstiņu dēļ, pa lielam
0
Nosauktos vairāk vai mazāk arī var pieskaitīt (kaut arī viens otrs vairāk gan būtu proto-), bet pirmos četrus ne tikai tekstiņu pēc, īpaši jau Bathory.

-1
Altar of Plagues - White Tomb: neko labāku blakkā neesmu dzirdējis
0
Teethed Glory and Injury ar nebij slikts.
+2
ko nozīmē vislabākais ? tas, kas visvairāk patīk šobrīd, vai arī tas, kas kā liekas, kādreiz ir paticis vislabāk un tā pagātnes patikšana baļļu skalā, kā liekas, ir bijusi augstāka par pašreizējās patikšanas novērtējumu kvantificētā izteiksmē ?

Ja tā, tad pirmajā kategorijā uzvar Wolves in the Throne Room "Two Hunters" (patīkuma skalā no 1 līdz 10 max. sasniegtā atzīme ir bijusi 9,465), bet otrajā kategorijā - Burzum "Burzum" (max. 9,983)

:)
0
vislabākais ir vislabākais, kas tur ko nesaprast ? Ja tev šodien patīk labāk kāds cits, tad tas ir kļuvis vislabākais
0
Vislabākais ir tas, kurš ir visļaunākais!
0
fufelis tas tops ...
+3
Līdz šim laikam labākais black metal albuma vāciņš :D

www.metal-archives.com/albums/Sacred_Son/S...
0
nav īsti līdz galam stils ieturēts - nosaukumu vajadzēja Arial fontā. Vai moš Comic sans.
+1
ko varētu nozīmēt, ka pa 3 gadiem manas domas ^^^^^^ nav izmainījušas ne par promili ?

Bet Sacred son "vāciņš" neizbrīna. Bleķis jau sen ir popsa.
+1
Jaunumi par Sacred Son - chalis savacis pikji platei :)

www.indiegogo.com/projects/sacred-son...
0
hvz, mošk paklausīties? Varbūt tīri labs.
0
MA = 2x100%
+2
mošk vienu uzrakstījis pats, otru brālēns :D
0
Vāciņš ir tiešām jauks. Paņemt savu atvaļinājuma bildi un pielikt klāt logo :D
0
Reku ideja nākamajam IMMORTAL albuma vāciņam: www.musicfestivalwizard.com/wp-content/uploads/...
0
^ ģeld, tikai pozas jāpiekoriģē nedaudz, citādi dažām rokas priekšā svarīgākām vietām
-1
Šinī tēmā visbiežāk atkārtojas Agalloch nosaukums. Piekrītu un pievienojos tiem, kas nostāda Agalloch ierakstus virs vidusmēra bleķa albuma statusa. Savukārt, ja vēl kādam pēc Agalloch darbības izbeigšanās sirdī palicis liels caurums, varu ieteikt aizlāpīt kādu cauruma malu ar Sauroctonos:

sauroctonos.bandcamp.com/album/our-cold-days...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
WrongTale
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas