ibio, kā var zagt no myspace?
0
neesmu kiberpanks, bet ja var straumēt dziesmiņas tad kaut kā tak jāvar arī saglabāt, ne?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Var gan.
Priekš tevis elementārāk būs novilkt softu Music Zilla (netā var atrast)...elementāri lietot un var vilkt nost arī no last.fm, visādus online video u.t.t.
Skāde gan, ka myspace novilktajām dziesmām bitrate būs tikai 96
0
es ar kaut kādu onlaine softu zagu, tāpāt kā no youtube. ieraksti gūglē atslēgas vārdus un aiziet. kvalitāte tām dziesmām gan nebaudāma, vienīgais kur viņas izmantot ir kā mobilajam melodiju:D
0
Tas pats paveicams ar Orbit downloader free; tik čakars ikreiz to grabu palaist; un, come on, mīļais universālais Real player tak arī šādu iespēju piedāvā.
0
0
Orbit downloader <-- es reiz tādu mēģināju un man izdevās neko nenovilkt :D
0
www.devlounge.net/sidenotes/using-fir...

ar šito izdevās. bet čakars gan, jūtos nevājais hackeris tagad :)
0
Savulaik mēģināju arī to Orbit un šis man tā kā īsti nedarbojās.

Kvalitāte dziesmām tiešām nav labākā, bet ja dziesma dikti tīk un nav iespējas dabūt labāku, tad nākas vien samierināties.
0
baigā štelle tas Firebug, var BigUgga lapas skriptu (vai kas tas ir) lasīt :))

Tā kaut ko samaitāt, (netīšām, protams:) nevar?
0
Nevar. Ja var, tad tā ir tikai mana vaina/līkās rokas :)

Bet lasīt skriptus var arī ar view->source un notepad :D vēl ērtāk kādā programmēšanas vidē.

Ar Firebug var wipendroties krietni vairāk par lasīšanu ;)

P.S.
Pamēģini tik pollu aiztikt (kamēr nav salabots), nadziņus nomaukšu, caur aizmuguri izvilkšūūūū
0
da es jibu ko tie visi cipariņi un <>[/- ar vārdiņiem nozīmē :)

ja kompis rūc un dod skaņu laukā - tātad viss zai bis priekš manis :D
0
kompis rūc, bet ekrāns melns <- vo spēks :)
0
man tas maita šitādus trikus reizēm met. bet tikai tad, kad ieslēdzu ar kāju. fukkens jubens, nevar saprast īsti kas par vainu.
0
kompis vnk TRUE!

melns, asociāls un vēl rūc .. :D
0
ar firebug vis interesantaakias variants, tikai mazliet laika jaaizteeree lai iemaaciitos dl dziesmu ;)
0
Orbit ir visvienkāršākais variants, tik vajag uzspiest uz "tools", ielikt ķeksi pie "Grab", un uztaisīt refresh - un viss; viss, kas ielādējas lapā, ir novelkams, tik izvēlies.
0
Orbit rullē, bet tikai uz kakainā IE. Par Jebillu / Firecunt nezinu ... Opera forever, bļaaaaaaaaa ...
0
To var izdarīt tipa caurums.lv/MP3-no-muzika.draug...
Skat. arī manu komentāru par konvertēšanu uz MP3 no Linux (jāskatās gan, ar kādu bitreitu katra lapa glabā tos FLV)
+1
ZiliZirgi tie Opera izstrādāji kopā ar visu savu browseri/zilnesi. Kolektīvs.
+3
Tas Maipisis ar katru apdeitu kļūst arvien kakaināks
0
Cenšos no viņa izvairīties, jo bremzē nejēgā. Tad jau labāk youtube meklēt songus.
+1
Vismaz beidzot to apvemto palagu sadalījuši lapās.
0
Ja nu kādreiz vajag no kādas lapas kaut ko novilkt, tad izmantoju šo te:

www.downloadhelper.net/
0
Un ja vajag konvertēt citā formātā, tad šo:

www.zamzar.com/
0
es vispār nafig izdzēsos, pilnīgi nelietderīgs tas "maipisis" kā dainītis izsakās
+2
Burvīgi lakonisks Myspace raksturojums: «apvemts palags»! Galvenais, ka tieši desmitniekā! +100!
0
^^ tu tur biji piereģistrējusies ?! Nafig ?
0
Man arī tur ir profils. :) Kādus gadus 2 gan neesmu iegriezies. :)
+1
Sviests ir tas myspace, nekas vairāk. Lēns un atbaidošs - šie 2 vārdi to servisu samērā labi raksturo.
+2
Man patika vecā MySpace bardaks, jaunā kārtība ir garām, kārtībmīļiem ir Facebook. MySpace nāve šķiet neizbēgama. Pagaidām laikam tik turas uz mūzikas profiliem, ko aiz inerces ļauži vel turpina taisīt.
0
Iemetu aci, kā tad tas "jaunais" izskatās - nu gluži kā last.fm.
Vecais varbūt arī bija raibāks un oriģinālāks, taču lielākā daļa lietotāju profilu bija vienkārši tizli. Fonā kaut kāda mistiska un nejēdzīga bilde, burti tādi un šitādi u.t.t u.t.t Rezultāts - visnotaļ raibs mistrojums, kurā kaut ko atrast praktiski neiespējami.
0
Uz mūzikas profiliema ar necik ilgi nenoturēsies, tagad jau visi, kam nav slinkums, tādus montē augšā fēčbukā.
-1
Bet tur nevar kā Paziņās audio paklausīties.
+1
0
Ābla, pareiz. Kautkā neiedomājos, ka tas ir sadaļā ''Band Page''. ''Music'' vai ''Audio'' meklēju.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
neverforgotten
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas