HUSKVARN CD PREZENTĀCIJA RĪT
0
HUSKVARN dubultdiska "On The Road/Bomb Brain Melodies" prezentācija trešdien, 16.aprīlī, Vecrīgas klubā "Četri Balti Krekli".
Ieeja sākot ar 21:00, koncerta sākums 22:30. Iesilda grupa BLADERAZOR.

Koncertā tiks spēlētas dziesmas no abiem šiem albumiem, no EP "Sadistika", kā arī klausītājiem būs iespēja dzirdēt ekskluzīvu pirmatskaņojumu no jaunā materiāla.

Uz tikšanos koncertā!!!!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
hmm... 4 balti krekli ...
KLau Balrogh a cik ieeja šajaa pasakumaa buus?
0
Bigijlaicīgi ievietota infa ... Kur ir tās "Četras trunnūzenes" ? Albums jau kādu laiku ir, pat noklausīts 2x.
0
Ieeja- nezinu precīzi, domāju, vairāk pa 5LS nevajadzētu būt!
0
Bigijs te ņiprichom:)
0
Tie iesildītāji sāks spēlēt 21:00 vai 22:30 ?
0
Trešdien,
16.04.2008
ap plkst. 24.00 grupas
HUSKVARN” jaunā albuma prezentācijas koncerts
un no plkst. 21.00 dejas kopā ar
Dj Ģirtu Lūsi

Pavēlu gan ...
0
O johaidī!
0
Neslikts iemesls pēc ilgiem laikiem atkal atcerēties jaunību un aiziet uz kādu klubu, īstu, ar dančiem un visu pārējo :D
0
Pavēlu gan tas Huskvarn prezentējums - 24:00, tomēr nedēļas vidus un nākošajā dienā uz darba ar tākā vaidzēs aizvilkties.
To albumu nez būs iespējams nopirkt ar uz vietas!?
Nezinu kā ar to dancošanu, bet iespējams, ja atradīšu to klubu, būs jāaizvelkas, atpūsties un mūziku, pārmaiņas pēc, pabaudīt ar kur citur ne tikai MP.
0
Pabiedēt lauku meičas vilnas džemperos...
0
Ja sadomāšu apmeklēt, būs karte jāņem līdz, jo pa Vecrīgu parasti maldos krustu-šķērsu.

Par to jauno albumu gan es šaubos, droši vien domāts vecais pārizdotais, ko nesen koncī pa Ls7 tirgoja.
0
...un krodziņā "Baļķi" Āgenskalnā pa piecīti tirgojot :D
0
Disks, kuru prezentēsim, būs nopērkams koncerta dienā!
Atrašanās vieta:
www.zl.lv/portal/addresses.ph...
0
Ā, tad tas pleķis pie trambuļu galiņa ir Alberta laukums ...
0
hm tas pac
0
tb mh :D
0
bļē nah es nedzīvoju rīgāā!!

gribētu aiziet!!!!!

0
tas iestadijums ir no 21 gadu vecuma
tapec man nespid:/
cik tur reala iespeja iesmaukt neradot dokumentus?
vispar ari padargi sanak
kadi 5ls par ieeju tad 2ls par alu vai 3ls par vīnu
5ls par taksi uz majam
15ls vienam vakaram uz cilveku ka minimums
0
Hm, tur toč Ls5 par ieeju ?
0
2 lidz 7 ls
var zvanit pa telefonu un noskaidrot es gan nezvaniju bet pienemot ka tur parasti uzstajas visadi ko klausas uz katra stura tad varetu kadus 5ls paprasit
www.krekli.lv/
0


Ieejas maksa klubā ir no 2,- līdz 7,- Ls un tiek noteiktas atkarībā no pasākuma un muzicējošās grupas. Ieejas maksu uz konkrētu pasākumu var uzzināt, zvanot uz klubu, uz tālr. 28688488 vai 67213885.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BladeOfDarkness
Pieslēgties
Meklētājs
Viskas